Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

Gigolo Records w Mega Clubie

Gigolo Records to niemiecka marka, która swą popularność i renomę zawdzięcza Dj Hell'owi.
Powstała w 96'tym roku wytwórnia ma na swoim koncie w chwili obecnej około 150 wydanych pozycji wśród których częstotliwość występowania hitów jest bardzo duża. Menu gatunków jakimi dysponuje monachijski label jest naprawde ogromne, lecz bardzo charakterystyczne, można nawet pokusić się o określenie "gigolo-style". Począwszy od zapędów minimalopodobnych poprzez mieszanki ostrych ebm'owych riffów z techno-podłożem, niewykluczając oczywiście mnogich prób z łączenia electro z disco zakończonych elektroclashem. Wszystkiemu temu przyświeca duch retro przejawiający się w postaci umięjętnie wplecionych w utwory i sprawdzonych w przeszłości schematów, a także mnogością przeróbek hitów z przed kilkunastu lat. Mimo to pozycje te bardzo dobrze nadają do zabawy ze względu na swój energiczny, klubowy charakter. Taka kombinacja z początku charakterystyczna jedynie dla tej wytwórni w bardzo szybkim czasie stała się niewiarygodnie popularna o czym świadczy obecność pozycji z gigolo w kejsach wielu djs.

Popularność ta jest zawdzięczana również wielu ikonom muzyki techno (Jeff Mills, The Advent, David Carretta, Miss Kittin etc...), które wydawały w gigolo swój materiał na przestrzeni lat. Wymienienie ich wszystkich byłoby bardzo czasochłonne, gdyż lista ciągnęła by się w nieskonczoność. Wielu z nich została wypromowana właśnie przez ten label. Dziś gigolo to ogromna machina, wydająca mnóstwo muzycznego materiału.
 
Od 30 kwietnia za sprawą nowego cylku imprez "Big Star Electro Nights presents Gigolo Records" przedstawiciele tej kultowej wytwórni będą pojawiać się systematycznie na Śląsku, a dokładnej w katowickim Mega Clubie.
Christopher Just będzie pierwszym, który zmierzy się z wymagającą śląską publicznością, czekamy więc niecierpliwie na inaugurację "gigolo nights"... Zaś więcej o tym kim jest Christopher Just, możecie dowiedzieć się klikając TUTAJ

Pomidor
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_