Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

Tobi Tobin - Selekcjonerka

Nadchodzące święta to nie tylko czas sprzątania i zabiegania. Te kilka dni wolnego to także czas na relaks i... dobrą książkę. Niedawno w polskich księgarniach ukazała się powieść o tematyce bardzo bliskiej nam - osobom młodym, z marzeniami, a także spędzających weekendy w przeróżnych klubach. "Selekcjonerka" - autorki Tobi Tobin (ang. "Door to door") to pierwsza powieść osadzona w realiach clubbingu, nie zawsze tak kolorowego, jak to z zewnątrz wygląda. Opowiada ona historię młodej dziewczyny, pragnącej za wszelką cenę wywrać się z małego miasteczka. Pokusa barwnego życia, o jakim wyczytała w kolorowych czasopismach jest na tyle silna, że bohaterka wyjeżdża do Nowego Jorku w pogoni za karierą modelki. Po wielu niepowodzeniach, rezygnuje z tych marzeń i zostaje selekcjonerką w modnym klubie w Los Angeles prowadzonym przez jej znajomego.
Książka ta opowiada o zagubieniu, a także o próbach zdobycia niezależności w świecie rządzonym przez sex, pieniądze, w świecie wypełnionym kłamstwami i udawaniem. Również o tym jak wielki wpływ na nasze życie może mieć dzieciństwo.
Tobi opowiada o szalonym i uzależniającym klubowym świecie, który wciąga, jak sama mówi, jak zaprzedanie duszy diabłu. O świecie, w którym niestety nie liczy się nic poza wyglądem i pieniędzmi. Powieść ta jest nawpół jej autobiografią.
Niezwykła aktualność tej książki sprawia, że warto do niej sięgnąć i spojrzeć trzeźwym okiem jak to niekiedy naprawdę wygląda.
 

Ceta
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_