Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

Festiwal Nowamuzyka.pl

Festiwal Nowamuzyka.pl
Katowice, Szyb Wilson,
17 czerwca 2006
 
O festiwalu
 
Katowicki klub Elektro i serwis Nowamuzyka.pl zapraszają na festiwal NowaMuzyka, który odbędzie się 17 czerwca w Katowicach, w Galerii Szyb Wilsona. To niezwykłe miejsce gościć będzie tego wieczoru niezwykłą muzykę – nasze zaproszenie przyjęli Dj Krush, Cristian Vogel oraz Swayzak, twórcy słusznie uznawani dziś za mistrzów nowej elektroniki, mający na swym koncie kilka przełomowych dla gatunku albumów, nagrywający dla najważniejszych światowych wytwórni.
 
Festiwal Nowamuzyka to jednak przede wszystkim konkurs – chcemy promować nowych twórców, nagrywających muzykę interesującą, pozostającą jednak poza oficjalnym obiegiem dystrybucyjnym. . Interesują nas wszelkie odmiany nowych dźwięków - od elektroniki, przez eksperyment do post rocka, od IDMu, przez avant-pop do ambientu. Wszystko to, co aktualnie świeże i najbardziej porywające.
 
Aby wziąć udział w konkursie musicie jedynie zadeklarować, iż swe dźwięki będziecie mogli zaprezentować na scenie - w jakiejkolwiek formie. Musicie również zapoznać się z regulaminem, wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy i wysłać nam próbkę swych umiejętności. Czekamy na Was!

Konkurs

Na Wasze zgłoszenia i płyty czekamy do końca maja, wśród nadesłanych propozycji wybierzemy dwoje zwycięzców, którzy będą mieli możliwość zaprezentowania się przed naszą gwiazdą. Wśród pozostałych zgłoszeń członkowie forum serwisu Nowamuzyka.pl wybiorą jeszcze jeden projekt, który również będzie miał możliwość zagrania w Katowicach. Wszyscy zakwalifikowani do konkursu muzycy będą prezentowani w serwisie Nowamuzyka.pl – chcemy promować każdą nowobrzmieniową inicjatywę. Dokładny regulamin oraz kartę zgłoszeniową festiwalu znajdziecie na stronie imprezy: www.festiwal.nowamuzyka.pl

Szyb Wilson

Wielką atrakcją naszego festiwalu jest miejsce, w którym odbędą się koncerty. Szyb Wilson to post-industrialna hala o powierzchni ponad tysiąca metrów kwadratowych, znakomicie przystosowana do tego rodzaju wydarzeń. Festiwal odbywać się będzie na dwóch scenach, przygotowaliśmy również część gastronomiczną, tak abyście mogli bawić się w jak najlepszych warunkach. Na stronie festiwalowej prezentujemy dojazdy do Galerii, również bazę noclegową Katowic. Liczymy na Waszą obecność – chcielibyśmy, aby 17 czerwca w Katowicach spotkało się jak najwięcej osób, których łączy fascynacja nową muzyką.

Dojazd, bilety

Bilet na cały festiwal kosztować będzie 40zł (w przedsprzedaży) oraz 50zł (w dniu koncertu). Liczba biletów ograniczona – tylko 1000 sztuk! Aby zapewnić Wam jak najlepszy dojazd do Szybu Wilson zorganizowaliśmy specjalne autobusy, które wyruszać będą spod klubu Elektro w Katowicach [Plac Sejmu Śląskiego 2].
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_