Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

Coke Live Fresh Noise - Nowe brzmienia – młodzi twórcy

Warszawa, 13 lutego 2007 r. – Coca-Cola rusza z kolejnym innowacyjnym projektem o nazwie COKE LIVE FRESH NOISE.

To pierwszy, prowadzony na taką skalę program społeczno-muzyczny, dający młodym muzykom szansę na rozwój ich umiejętności i współpracę z najlepszymi w branży fachowcami.

Adresowany jest do wszystkich tych, którzy kochają muzykę, próbują swoich sił w warunkach „domowych”, a chcieliby móc tworzyć ją na bardziej profesjonalnym poziomie.

Chcemy zainspirować młodych ludzi do rozwijania swych talentów. – mówi Mikołaj Ciaś, brand manager Coca-Cola w Polsce.COKE LIVE FRESH NOISE może być początkiem prawdziwej muzycznej kariery lub po prostu zrealizowanym marzeniem – najważniejsze, żeby znaleźć się „po radosnej stronie życia”... – dodaje z uśmiechem Mikołaj Ciaś. – Projekt jest bowiem integralną częścią filozofii „WITAJ PO RADOSNEJ STRONIE ŻYCIA. COCA-COLA”.

Program COKE LIVE FRESH NOISE podzielony jest na kilka etapów: 

I etap (marzec): Aktywacja na www.coke.pl

W tej fazie uczestnicy – osoby indywidualne i/lub zespoły – po zalogowaniu się (założeniu profilu) na platformie internetowej www.coke.pl, będą mogli przesyłać stworzone przez siebie utwory. Wszyscy biorący udział w projekcie będą mieli szansę porównania swojej twórczości z pracami pozostałych uczestników.

II etap (kwiecień): Warsztaty

W etapie tym zorganizowane zostaną warsztaty dla uczestników programu wyłonionych przez Akademię (specjalne jury projektu), którą utworzą muzycy: O.S.T.R, SMOLIK, Bartek Królik i Marek Piotrowski (twórcy sukcesu zespołu Sistars). Podczas czterech weekendowych spotkań z członkami Akademii (w Poznaniu, Krakowie, Trójmieście, Warszawie) uczestnicy będą zgłębiać tajniki wiedzy muzycznej i poznają „klimat” pracy w profesjonalnym studiu.

III etap (maj): Klubowa trasa koncertow 

Trzeci etap to trasa koncertowa, której gwiazdami będą wybrani przez internautów i Akademię uczestnicy warsztatów. Koncerty będą też okazją do wymiany doświadczeń, a przede wszystkim – świetnej zabawy! Koncerty odbędą się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Trójmieście, czyli w miastach, w których wcześniej zorganizowane będą warsztaty.

 

Po zakończeniu trzech etapów wszyscy odwiedzający stronę www.coke.pl oraz członkowie Akademii wybiorą zwycięzcę programu. W nagrodę wystąpi on przed wielotysięczną publicznością podczas Coke Live Music Festival – festiwalu organizowanego przez Coca-Colę w Krakowie już po raz drugi.

Rozwój projektu będzie można śledzić na stronie www.coke.pl, gdzie od 1 marca zamieszczane będą relacje z kolejnych faz projektu, a także wypowiedzi członków Akademii.

Program COKE LIVE FRESH NOISE jest częścią dużej aktywacji muzycznej Coca-Coli. Kolejne szczegóły już wkrótce.

Informacja prasowa
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_