Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

Red Bull Music Academy - X-lecie w Barcelonie

Akademia startuje po raz dziesiąty, zapraszając wcześniej na polskie Laboratoria

RED BULL MUSIC ACADEMY: X-LECIE W BARCELONIE

I warsztat: 21 września – 3 października 2008

II warsztat: 12 – 24 października 2008

Termin składania zgłoszeń: 14 marca – 5 maja, 2008

Red Bull Music Academy zaprasza po raz dziesiąty. Aplikować może każdy z oryginalnym podejściem do muzyki, chęcią nauki i dzielenia się pomysłami. Na szczęśliwców czeka dwutygodniowa muzyczna przygoda w międzynarodowej Akademii wyposażonej w najnowszy sprzęt muzyczny, której wykładowcy swoją twórczością przyczynili się do tego jak dziś wygląda muzyka. Tekściarze, gitarzyści basowi, producenci, specjaliści od wibrafonów, Dje – wszyscy mają równe szanse włączyć się do działania. Laboratoria przybliżające ideę Akademii odbędą się również w Polsce – w Warszawie, Poznaniu, Sopocie i Krakowie. 

Red Bull Music Academy to platforma dla tych, którzy kształtują muzyczną przyszłość. W ciągu ostatniej dekady wypełnionej dźwiękami, Akademia gościła ponad 450 znakomitych wykładowców, takich Peter Hook z New Order, Just Blaze (producent takich gwiazd hip hopu wagi ciężkiej jak Jay-Z czy Kanye West), the Mizell Brothers (twórcy jazz-fusion i hitów dla Jackson 5). Wykształciła również doskonałych absolwentów; wielu z 600 studentów Akademii aktywnie współtworzy lokalne sceny muzyczne, nagrywa albumy, współpracuje z twórcami, których wykłady słyszeli w czasie warsztatów i zakłada swoje własne wytwórnie.

Akademia jest otwarta dla wszystkich pasjonatów muzyki, którzy w terminie od 14 marca do 4 maja 2008 wypełnią i prześla formularz zgłoszeniowy. Jest on dostępny na stronie www.redbullmusicacademy.com w sekcji ‘apply’. Kiedy zakończy się proces aplikacji, szczęśliwcy zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w Akademii w jednym z dwóch terminach: 21 września – 3 października 2008 lub 12 – 24 października 2008. W tym roku muzyczną stolicą świata będzie ukochana metropolia twórców – Barcelonie.

Zanim jednak rozstrzygnie się, kto będzie mógł pakować walizki do Barcelony, ducha tej muzycznej szkoły będzie można poczuć podczas polskich Laboratoriów Red Bull Music Academy, które odbędą się w Warszawie, Poznaniu, Sopocie i Krakowie.

Na zaproszenie Red Bulla do Polski przyjadą tacy producenci jak ZED BIAS i TONY NWACHUKWU. Spotkają się tu z przedstawicielami polskiego środowiska muzycznego oraz osobami zainteresowanymi udziałem w tegorocznej Akademii. Podczas kilkugodzinnych warsztatów opowiedzą o historii i założeniach RED BULL MUSIC ACADEMY oraz wygłoszą wykłady na tematy związane z tworzeniem, miksowaniem i produkcją muzyki. Efektem końcowym warsztatów będzie kawałek muzyczny stworzony wspólnie przez uczestników i wykładowców.

Pierwsze Laboratoria odbędą się 5 kwietnia w Warszawie i 6 kwietnia w Poznaniu. Gościem specjalnym będzie Zed Bias, który poprowadzi warsztat z produkcji. Zed Bias jest DJem/producentem z Londynu – prawdziwym prekursorem nurtu garage. Dodatkowo warsztaty z turntablismu poprowadzą DJ Krime i Daniel Drums. Poza tym gościć będziemy Seba Skalskiego i Masta P z warsztatem o produkcji sampli.

Laboratorium w Warszawie 5 kwietnia rozpocznie się o godz. 11.00 i potrwa do 19.30. Zapraszamy do PKiN, Sala Gałczyńskiego 6p. Szczegółowych informacji udziela dinn@redbullmusicacademy.com

Dla osób z Łodzi, które chcą wziąć udział w Laboratorium zostanie zorganizowany bezpłatny transport. W tym celu należy kontaktować się: sixmillian@redbullmusicacademy.com

Laboratorium w Poznaniu 6 kwietnia rozpocznie się o godz. 13.00 i potrwa do 21.00. Zainteresowanych zapraszamy do Galerii Spot. Po warsztatach za deckami stanie Good Paul. Szczegółowych informacji udziela filip.szymczak@redbullmusicacademy.com.

Bezpłatny transport zostanie zorganizowany dla chętnych z Wrocławia – zainteresowani proszeni są o kontakt z mat@redbullmusicacademy.com

W kolejny weekend pojawimy się w Sopocie 12 kwietnia i Krakowie 13 kwietnia. Gościem specjalnym będzie DJ i producent w Wielkiej Brytanii Tony Nwachukwu. Podobnie jak w Warszawie i Poznaniu warsztaty z turnatblismu poprowadzi Dj Krime i Daniel Drums, a warsztaty z produkcji sampli poprowadzi Seb Skalski i Masta P. W Krakowie Daniela Drums’a zastąpi Eprom.

Laboratorium w Sopocie 12 kwietnia odbędzie się klubie Mandarynka o godz. 11.00 i zakończy się imprezą, która rozpocznie się po zakończeniu warsztatów ok. 21.00. Zostanie zorganizowany też bezpłatny transport z Bydgoszczy. Informacji szczegółowych udziela soma@redbullmusicacademy.com

13 kwietnia o godz. 13.00 rozpocznie się Laboratorium w Krakowie. Laboratorium potrwa do godz. 21.00. Zapraszamy do studia nagraniowego Radia Kraków. Do Krakowa bezpłatny transport zorganizowany zostanie dla chętnych z Katowic. W celu uzyskania informacji należy kontaktować się z maria@redbullmusicacademy.com
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_