Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

Lady Agee

Imię i nazwisko

Miasto

Bielsko Biała

Preferowane gatunki muzyczne

house/breaks/electro house

Ulubione wytwórnie/producenci

Ulubieni producenci breakz: Meat Katie, Rennie Pilgrem, Soul of Man, Lee Coombs, Dylan Rhymes, Elite Force, Distortionz, Autobots, Aquasky vs. Masterblaster, Chris Carter, Tayo, Plump Dj's, Drumattic Twins, Deekline etc. Ulubione wytwórnie: Fingerlickin', Bedrock Breaks, T.C.R., Distinctive, Botchit & Scarper, Passenger, Hardcore Beats, Vinyl Addiction, Supercharged, Strictly Underground

Gra od

2003

Grał w następujących klubach

Inkubator [Katowice]
Incognito [Katowice]
Sqandal [Katowice]
Flash [Częstochowa]
Utopia [Częstochowa]
C4 [Częstochowa]
Zanzibar [Chorzów]
Aquarium [Opole]
Ozon [Racibórz]
Art-Club [Kraków]
Fshut [Kraków]
Cień [Kraków]
Haywey [Oświęcim]
Metro [Bielsko-Biała]
Poza Światem [Bielsko-Biała]
Tupot [Bielsko-Biała]
Nirvana [Bielsko-Biała]
Maraton [Bielsko-Biała]
Fiśla [Czechowice-Dziedzice]
Piekarnia [Skoczów]
Amsterdam [Gorzów Wielkopolski]
Regres [Bytom]

Lubi

Avocado, gucci-rush, kawę, motoryzację, kolor niebieski, poczucie humoru, plaże, słońce, gotowanie, piwo, Kraków, morze, www.joemonster.org;)

Nie lubi

Poniedziałków, zimnej kawy, wczesnego wstawania, zakupów, głupoty, chamstwa, Leppera, zimy, TV

Najchętniej pije

Kawę, rum sunrise, piwko

Booking

601482006 ; ladyagee@interia.pl ; gg 2148276

Kilka słów od siebie

Lubię obserwować ludzi, zastanawiać się nad ich postępowaniem, wyciągać wnioski. Uzależniona od muzyki, internetu, avocado, samochodu:)


Od najmłodszych lat była związana ściśle z muzyką, grała parę lat na gitarze akustycznej, przez pewien czas próbowała sił jako wokalistka w zespole rockowym, jednak postanowiła spełnić swoje marzenia i zostać djką. Na początku mało kto w to wierzył, jednak już w 1996r. lady agee zakupiła pierwszy gramofon. Oczywiście służył on tylko do odsłuchiwania płyt. Ponieważ miksowanie było tylko marzeniem zaczęła podglądać przyszłych kolegów po fachu, jak również nie mogło Jej zabraknąć na żadnej imprezie gdzie pojawiał się światowej sławy "mistrz" decków. Zaraz potem zaczęła kupować pierwsze płyty winylowe z muzyką house. Ponieważ dostęp do profesjonalnego sprzętu był bardzo utrudniony, za pożyczone pieniądze kupiła własny. W domowym zaciszu zaczęła się samodzielna nauka zgrywania płyt. Kiedy poczuła się pewniej można Ją było zobaczyć w bielskim "Metrze", gdzie doskonaliła swój warsztat. Za prawdziwy debiut sama uważa imprezę sylwestrową w 03/04 w bielskim klubie "Poza Światem", gdzie, od tamtej pory, dość często jest zapraszana. Po tym debiucie wszystko potoczyło się bardzo szybko. Zaczęła być zapraszana na cykliczne imprezy do wielu klubów w Bielsku. Później pojawiły się oferty ze Śląska. W ciągu jednego roku zdążyła zagrać m.in. z dj's takimi jak: Nair, Undy Flex, Discox, Chrisendai, Seb, Novicky, Grzegorz Es, Reggie, Madame Tinto, Keybe, Soul T, Sq.Lab, X.Pablo, Flexible, Lemon, Twinn, Coffie, L.Bow, Cookie, S.Driver, Moadeep, Mishka, Nemec, Voda, 2loop, Esel, Endru, Phase, Hoshi, Art d Neuve oraz Roman Chmiel, Szwedu, Bagn, Majk Zn. We wrześniu 2004r. otrzymała propozycję przystąpienia do agencji L4M z Katowic. Już pod Jej patronatem zaczęła realizować pomysł cyklicznych imprez pod nazwą "Lady's mix night", mających na celu nie tylko promowanie ambitnej, clubowej muzyki, agencji L4M, ale przede wszystkim udowodnienie, że nie tylko panowie potrafią miksować płyty. Dla uatrakcyjnienia tej oferty, obok trzech dj`ek (reggie, madame tinto i lady agee) pojawiła się MC Dominiq, która uwodziła swym kobiecym głosem. Lady Agee jest cały czas w trakcie swojej muzycznej podróży. Jej ulubione gatunki muzyczne to house w każdej postaci i wszystkie jego pochodne. Najbardziej kręci Ją obecnie electro i breaks, lubi też tribal oraz progressive. Słucha wszystkiego, co w danym momencie wpadnie Jej w ucho, sama uważa, że muzyka nie kończy się na klubowej nucie. Jak mówi sama Lady Agee, Jej muzyczna droga jeszcze się nie zakończyła. Ciągle poszukuje nowych brzmień, nie stroni też od eksperymentów. Zapewne jeszcze nie raz nas zaskoczy.

Brak nadchodzących imprez w naszej bazie z udziałem tego DJ'a.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_