Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

Rake Sash

Imię i nazwisko

Michał Grabowski

Rok urodzenia

1988

Miasto

Koszalin

Preferowane gatunki muzyczne

Elektro, Progressive, Techno

Ulubione wytwórnie/producenci

Great Stuff, Baroque, Sebastien Leger, John Dahlback, Tom Hades

Gra od

2005

Klub w którym rezyduje

Kreślarnia

Grał w następujących klubach

Crossed
Havana
Plastelina
Kreślarnia
Gina

Booking

506-406-638

Kilka słów od siebie

Pomimo młodego wieku można śmiało powiedzieć, że zalicza się do ludzi, którym muzyka wypełnia całe życie. Urodzony w roku 1988 w Kołobrzegu, obecnie zamieszkały w Koszalinie. Muzyką elektroniczną zafascynował się w wieku 13 lat. Początkowo były to różne odmiany trance'u (uk, progressive), z czasem jednak jego gust muzyczny zaczął obejmować większość gatunków muzyki elektronicznej - zaczynając od schranzu, kończąc na d'n'b. Swój pierwszy sprzęt zakupił w 2005 roku. Okres roku 2006 był dla niego okresem przełomowym - nawiązał wówczas bliski kontakt z agencją muzyczną "X-Pression". To pozwoliło mu w niedługim czasie zaistnieć na lokalnej scenie klubowej. Od tamtej pory występował na wszystkich ważniejszych imprezach w Koszalinie.

Ogromna samokrytyka, ciężka praca, oraz dogłębne poznawanie wielu gatunków na przestrzeni lat, pozwoliło mu wykształcić własny, niepowtarzalny styl, który oscyluje wokół electro-tech, electro-clash i progressive. Pierwszym gatunkiem, jaki grał było pompujące progressive techno, przez co zdarza mu się uciekać do 140 bpm i więcej. Jego sety charakteryzują się ogromną dynamicznością, oraz oryginalnymi brzmieniami, na których wyszukanie poświęca znaczną ilość czasu. Jest zdecydowanym przeciwnikiem monotonni, dlatego też, w każdym secie odnajdujemy coś innego dzięki nieustannie powiększającej się kolekcji płyt winylowych. Zawsze, gdy staje za gramofonami daje z siebie wszystko i stara się na każdym kroku zaskoczyć swoich słuchaczy niekonwencjonalnymi dźwiękami i techniką miksowania. Za każdym razem chce stworzyć określony klimat, który będzie pasował do miejsca i czasu. Wszystko to pozwala mu coraz częściej występować w wielu miastach Polski. W niedalekiej przyszłości planuje przenieść się do Warszawy, w której planuje dalszy rozwój.

Obecnie pracuje nad własnym cyklem imprez pod hasłem "Logical Resort" w Koszalińskiej Kreślarnii, na których dominują dźwięki electro i progressive, oraz produkcją własnych utworów. Od początku 2007 roku występuje w barwach jednego z najlepszych portali poświęconego muzyce elektronicznej (techno.pl). Jest otwarty na nowych ludzi, oraz wszelką współpracę.

www.myspace.com/rakesash

Brak nadchodzących imprez w naszej bazie z udziałem tego DJ'a.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_