Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

25-02-2006, sobota

L-Cutz

Zanzibar, Chorzów
DJs:
Leon Switch [Defcom Records/Uncut/Wielka Brytania]
Zombie [Behemoth Breakz/Szczecin]
Kicó [MDFK]
Kamolsky [457Lab/Zanzi]
mc Marv [457Lab/Szczecin]
Bilet:
20zł
Start: 22:00
Koniec: 06:00

rezerwacje: kamolsky@o2.pl

Kiedy Leon Switch i Kryptic Minds zdecydowali się na współpracę jako producenci z miejsca odnieśli fenomenalny sukces. Sukces umacniany i potwierdzany przez każde, kolejne wydawnictwo. Założony i prowadzony przez nich label DEFCOM RECORDS jest znamienitą instytucją na scenie d&b. Początki historii ich sukcesu przedstawiają się jednak nieco inaczej. Kryptic Minds po raz pierwszy dotarł do szerszego grona odbiorców, kiedy to wydał 12sto calową płytę w wytwórni Frequency, będącej pobocznym projektem RAM REC. Pochodzący z tej płyty utwór "The Truth" szybko stał się swoistym "hymnem" drum and bass’u.
Mniej więcej w tym czasie narodził się duet Kryptic Minds & Leon Switch, którego utwory zapowiadały nadchodzącą Rewolucję. Dwa lata później działalność rozpoczęło DEFCOM RECORDS, a Kryptic Minds & Leon Switch ciężko pracowali na to, by ta stajnia stała się wyrazistym punktem na mapie połamanych brzmień. W ciągu następnych czterech lat wydali ponad 13 singli z utworami takimi jak "Take The Pain Away" czy "No Escape", które wywindowały ich sam szczyt światowego d&b. DEFCOM RECORDS stało się synonimem muzyki wysokiej klasy o wielu profilach.

Simon i Brett współpracowali i remiksowali utwory dla artystów z takich wytwórni jak Penetration, Renegade Hardware, Metalheadz, Tech Freak, Freak Recordings Liftin' Spirits. Duet Kryptic Mnds & Leon Switch był wszechobecny. Rok 2005 nie był wcale inny. Wydawnictwa 'Black Out Vol. 1' 'Black Out vol. 2' trafiły na rynek winylowy w marcu i maju. Obie epki potwierdziły ogromny kunszt produkcji, brzmienia, smak muzyczny. Mroczne, bardzo emocjonalne utwory (np. "No Evil" z Joanną B. na wokalu) przyciągały uwagę djów prezentujących najróżniejsze odmiany DNB, za każdym razem powodując piorunujące reakcje na parkietach. Rok 2006 zapowiadają jako jeszcze bardziej pracowity. Obiecują więcej wydarzeń, imprez, singli i remixów. Pojawi się również ich długo oczekiwany debiutancki album ‘Lost all faith’.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_