Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

08-04-2006, sobota

Subscience 02.2

Cosmo, Katowice
DJs:
Silbrfish & GLT [Strictly Digital/Atmosphusion/Niemcy]
Mephy [Drumsilezja]
Fob [Neuropunks]
N.One [Neuropunks]
NZEROID [Neuropunks]
Start: 21:00

SUBSCIENCE 2.2: Silbrfish & GLT

Subscience to kolejny, obok Synthetic City, cykl imprez organizowanych przez śląski kolektyw Neuropunks. Jego założeniem jest promowanie lżejszych oraz bardziej transowych odmian muzyki d&b. Nadchodząca odsłona tego cyklu, pozwoli Wam zagłębić się w techmosferyczne dźwięki przedstawicieli niemieckiego kolektywu producencko-djskiego ATMOSPHUSION, którego członkowie – Silbrfish oraz GLT zaprezentują się już 8 kwietnia w katowickim klubie Maska.

Silbrfish to 20-latek pochodzący z Delmenhost w Niemczech. Swoją miłość do muzyki d&b zawdzięcza starszym braciom, którzy już od wczesnych lat młodości „wpajali” mu do głowy połamane dźwięki. Produkcje Photka, Omni Trio oraz FSOL, stały się dla niego inspiracją do tworzenia własnych dźwięków d&b. Swoją przygodę z produkcją rozpoczął w 2001 roku od zabawy na dość popularnym i łatwo dostępnym programie Impulse Tracker. Z upływem czasu Silbrfish zyskiwał doświadczenie, co w rezultacie zaowocowało wydaniem kilku jego własnych produkcji, dla takich labeli jak Strictly Digital, czy też Vibration Records.

Równocześnie Silbrfish założył internetowy label o nazwie Future Sound Exploration. Jego ideą jest promowanie dostępnych za darmo starszych produkcji, które nigdy nie zostaną wydane, a stanowią ciekawe pomysły na brzmienie d&b.

Swoją karierę jako DJ rozpoczął w 2003 roku, grając na imprezie odbywającej się w Bremen. Miała to być dla niego okazja na przekonanie się jak to jest po drugiej stronie gramofonów. Efekt był łatwy do przewidzenia – wciągnęło go to bardzo. Tak oto Silbrfish zaczął regularnie występować w klubach Bremen i Kolonii. Miał także przyjemność grać na antenie kilku rozgłośni radiowych w Niemczech.

GTL już o wczesnych lat młodości fascynował się muzyką oraz przesłaniem, jakie ze sobą niesie. Swoją karierę muzyczną rozpoczął jako perkusista w istniejącym do teraz zespole rockowym FIT (www.fit-music.de). Muzyczne korzenie GLT sięgają głównie rocka oraz popu, jednak za sprawą wszechobecnych dźwięków elektronicznych, GLT bardzo szybko zainteresował się muzyką drum & bass.
Zafascynowały go produkcje pochodzące m.in. od Roni Size oraz Ltj Bukem, co skłoniło go do podjęcia decyzji o zakupie swoich pierwszych płyt vinylowych oraz rozpoczęcia kariery jako DJ. Dość szybko postanowił także spróbować swoich sił jako producent w profesjonalnym studio muzycznym.

W 2004 roku GLT wraz z Silbrfish, Soundsurfer oraz B.Fuse stworzyli projekt o nazwie ATMOSPHUSION (www.atmosphusion.de), którego początkowo głównym założeniem było promowanie dźwięków atmospheric d&b. Z biegiem czasu preferencje muzyczne członków tego projektu zwróciły się bardziej w kierunku techmospheric/neurostuff.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_