Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

17-06-2006, sobota

Festiwal Nowamuzyka.pl

Galeria Szyb Wilson, Katowice
DJs:
scena główna:
Dj Krush
Cristian Vogel
Swayzak

druga scena:
CH.District
R.Sinner
Kicó
Ceufx
K.Mill
Analogz
Ciumba

+ laureaci konkursu:
An On Bast
RSP
Bandfx
Kerd

wizualizacje:
vj comankh
black flash video
Bilet:
40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu imprezy)
Start: 16:00

time table:
16.00 - 17.00 Kicó & Analogz
17.00 - 20.00 laureaci konkursu:
An On Bast
RSP
Band Fx
Kerd
20.00 - 21.00 CH District
21.00 - 22.00 K.Mill
22.00 - 00.00 Swayzak
00.00 - 02.00 Krush
02.00 - 04.00 Cristian Vogel

04.00 - 05.30 R.Sinner

Dojazd:
Szyb Wilson znajduje się 10 minut drogi samochodem z katowickiego ronda w kierunku Mysłowic. Dla "zmotoryzowanych" info że na terenie obiektu znajduje się ogrodzony duży parking. Dodatkowo uruchomiona zostanie specjalna linia autobusowa pomiędzy przystankiem na Placu Sejmu śląskiego (jazz club hipnoza) a Szybem Wilsona. Będą to zwykłe "czerwone" autobusy KZGM. Wyruszą one o godzinie 16:00, 18:00 i 20:00.
Na festiwal dostać się można także autobusami nr 30 (wysiadka na przystanku Nikiszowiec Wilson), 76 i 12 (wysiadka na przystanku Janów Wolności). Strona z rozkładem jazdy:
www.kzkgop.pl/rozklady.

Na terenie festiwalu przygotowane zostaną stoiska z jedzeniem i napojami, płytami, koszulkami itp. Nie zabraknie także miejsc gdzie bedzie mozna odpocząc np oglądając projekcje video.Bilety na festiwal Nowamuzyka.pl:

Bilet na cały festiwal kosztuje 40zł (w przedsprzedaży) oraz 50zł (w dniu koncertu). Liczba biletów ograniczona - tylko 1000 sztuk! Aby zapewnić Wam jak najlepszy dojazd do Szybu Wilson zorganizowaliśmy specjalne autobusy, które wyruszać będą spod klubu Elektro w Katowicach [Plac Sejmu Śląskiego 2].

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na festiwal. Prowadzi ją internetowy TicketPortal.pl - www.ticketportal.pl

Można dokonać też rezerwacji biletów:
adam@jazzclub.pl
festiwal@fantomas.com.pl
anna@jazzclub.pl

wszystkie rezerwacje należy odebrać lub opłacic za zaliczeniem pocztowym do dnia 10.06.2006


Dj Krush - ikona ambitnego downtempo, klasyk eksperymentalnego hip-hopu, twórca wielu dzisiejszych standardów - brzmieniowych, poducenckich, scenicznych. To właśnie ten pochodzący z Tokyo artysta [naprawdę nazywa się Hideaki Ishii] zasłynął jako jeden z pierwszych muzyków tak śmiało i kreatywnie wykorzystujących gramofony na scenie. To również Krush zrobił największą karierę wśród pochodzących z Japonii hip-hopowych producentów - wszystko dzięki niezwykle oryginalnemu, niebanalnemu wymieszaniu własnych muzycznych inspiracji i korzeni. Wypracowane na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat brzmienie Krusha jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych marek nowej muzyki, on sam wciąż pozostaje artystą rozchwytywanym, mającym na swym koncie nagrania ocierające się o jazz, nową elektronikę, eksperyment czy trip-hop. W Katowicach Hideaki Ishii promować będzie swój najnowszy krążek – „Stepping Stones”, na którym znalazły się najciekawsze krushowe kompozycje z ostatnich kilkunastu lat. Szykuje się więc wyjątkowe The Best Of Dj Krush zupełnie na żywo. Czy moglibyśmy zmarnować taką okazję?

Swayzak - James Taylor i David Brown swe dźwięki nagrywają już od kilkunastu lat, wciąż zachowując status prawdziwych guru nowej muzyki tanecznej. Uwielbiani, cenieni, wielokrotnie (często nieudolnie) kopiowani, bardzo szybko zaprezentowali światu swoje własne, perfekcyjne brzmienie. Doskonałym przykładem muzycznego potencjału Swayzaka jest ostatnio wydany, podwójny krążek „Route de la Slack”, będący zbiorem rarytasów, remiksów oraz nigdy wcześniej niepublikowanych kawałków z ostatnich kilkunastu lat działalności duetu. Ten specyficzny zbiór B-side’ów okazuje się zadziwiająco spójnym, dojrzałym materiałem, który James Taylor i David Brown promować będą w Katowicach. Na pewno nie zabraknie też największych hitów duetu, pochodzących z choćby wybitnej płyty „Dirty Dancing” (2002) czy ostatniej „Loops From The Bergerie” (2004). Występ Swayzaka znakomicie korespondować będzie z rasowym downtempo Dj Krusha. Pamiętajmy, że zarówno Krush, jak i Swayzak należą do ścisłej czołówki światowego nowego grania, ciężar gatunkowy ich produkcji porównywany jest z dorobkiem takich twórców jak Leftfield, Underworld czy wczesny Primal Scream. Nic dodać nic ująć – elita wśród elektroników.

Cristian Vogel należy do tych artystów, którzy uczestniczyli w wielkim rozwoju nowej muzyki ostatnich dziesięciu lat. To również twórca nieustannie aktywny, niezastąpiony punkt odniesienia dla wielu młodych adeptów świeżych brzmień. Vogel ma na swoim koncie kilka doskonałych albumów, nagrywanych dla nie mniej doskonałych wytwórni, z legendarnymi Mille Plateaux i Tresor na czele. Artysta zaliczył również kilka wyjątkowo interesujących wspólnych projektów, nagrywanych przy udziale m.in. Jamiego Lidella czy Neila Landstrumma. Muzyka Vogla oscyluje między eksperymentalnym IDMem i nieco bardziej wymagającymi dźwiękowymi kombinacjami – efektem końcowym jest zawsze intrygująca, czasem wybitnie porywająca muzyka, którą Vogel będzie się z nami dzielił w katowickim Szybie Wilsona. Dźwięki artysty doskonale uzupełnią występ Swayzaka, możemy więc tylko zacierać z radości dłonie.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_