Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

29-07-2006, sobota

Sen Nocy Letniej

Rybaczówka, Sosnowiec
DJs:
Ozz (Electric Team, Fanky Virus, Kraków)
Ladybug (Czysta 13, Fanky Virus, Kraków)
GhettoGirl (Warszawa)
Kicó (MDFK Cru) + MC Pimky
AdamO + Tomek (trąbka)

VJ Go2Air
Bilet:
15 zł
Start: 18:00

Info, bilety:
500 214 865, 510 525 504, 510 681 593

mmaayyaa@poczta.fm


Ozz:

Muzyką klubową zainteresował się w 1993 roku i od tego czasu działa jako DJ i animator krakowskiego clubbingu. Wykonuje muzykę spod znaku break beat, new school breaks, electro, house.
W 1993 roku - wraz z Biomodemem i G. Labem - utworzył formację Ongo, z którą brał udział w pierwszych krakowskich imprezach techno i nagrał album. Grupa pozostawała w kręgu muzyki Detroit techno i tzw. nowej elektroniki (The Orb, Orbital). Po przygodzie z grupą ostatecznie poświęcił się muzyce klubowej. Był pomysłodawcą, współtwórcą, a następnie redaktorem naczelnym pierwszego w kraju miesięcznika traktującego o muzyce klubowej pt. „Future Guide” (1995). Następnie, we współpracy z TV Kraków produkował program „Future Guite” (1995), poświęcony szeroko rozumianej kulturze klubowej. W latach 1997-8 założył i prowadził, organizując wiele imprez, dwa legendarne kluby muzyczne: „Jupiter” i „Electric Café”.
W latach 2002 (Krościenko) i 2003 (Zakopane) – wraz z DJ-em Ladybag i DJ-em Pablo - organizował warsztaty dla miłośników clubbingu i turntablizmu „Vestax Summer DJ Camp”. Od kilku lat - wraz z Biomodemem i DJ-em Pablo - współtworzy klubową formację Electric Team. Brał udział w wielu imprezach, m. in. w „Festival Performance” na Zamku Ujazdowskim w Warszawie, „Festival Fort Sztuki” w krakowskim „Bunkrze Sztuki” oraz w „Festival Video Art” w Wiedniu (2003). Występował w klubach całej Polski.

KONTAKT:
e-mail: etozz@wp.p


Ladybug:

Muzyką zajmuje się od ponad 20 lat. Najpierw jako instrumentalista (saksofony, flet, bass) kompozytor i aranżer.
- 1982 Zespół DUPĄ (Narzędnik Osobowy)
- 1984 laureat Jazz Juniors z zespołem Acceptation, Jazz Nad Odrą (Wrocław) , Jazz Jantar (Gdańsk), Fama (Świnoujście)
- 1985 - 1996 współzałożyciel/muzyk zespołu Pudelsi (2 sp, 3 lp)
- 1996 - obecność na płycie PRL
- 1997 - Nagranie Płyty i koncerty z zespołem (Bachleda Józef)
- 1998/99 audycja autorska w Jazz Radio
Od czerwca 2000 kierownik muzyczny klubu Blue FM w Krakowie gdzie odkrywa nowy dla siebie instrument, jakim są gramofony i mixer. Jesienią tego samego roku zaczyna grywać w krakowskich klubach jako dj Ladybug
- 2001 współorganizator trzech kolejnych edycji imprez "Funk Fu"
- w kwietniu uruchamia Pierwsze w Krakowie co tygodniowe ChillOuty w PeweksCaffe.
- maj 2002 uruchamia i krótko rezyduje, w Mezzanine Lounge.
- listopad 2002 uruchamia Antykwariat
- wrzesień 2003 pierwsza impreza formacji "Funky Virus" (dj Ladybug, dj Ozz + instrumenty live)
- od lutego 2004 rezyduje w klubie Prozak
- 7 maj 2004 uruchomienie Puls Cafe w Krakowie

Wiecej informacji: www.krak-garage.tk


GhettoGirl:

Swoją przygodę z muzyką zaczęła w dzieciństwie, grając na skrzypcach zrobionych przez tatę ze skrzynek po pomarańczach, później był akordeon i flet.
Graniem jako dj zajęła się ponad 10 lat temu na Śląsku, skąd pochodzi. Organizowała imprezy w takich miastach jak Bytom, Chorzów, Katowice, Sosnowiec oraz wielu innych miastach w regionie. Przez dłuższy czas współpracowała z dj-mi związanymi z klubami jazzowymi „Fantom” oraz „Hipnoza”, gdzie m.in. grała z muzykami jazzowymi ze Śląska, współpracowała również z tancerzami w ramach Międzynarodowego Festiwalu Tańca Współczesnego organizowanego w Bytomskim Centrum Kultury. W 2002 roku związana z agencją Fantomas, gdzie organizowała imprezy w katowickim Mega Klubie – jako rezydentka „Strefy Relaksu” Liptona. Na przełomie 2002 i 2003 była rezydentką krakowskiego klubu ‘Strefa 22’.
Od 2004 mieszka w Warszawie, gdzie współpracowała z takimi klubami jak: Labo, Organza, nieistniejące już Mosquito, Piekarnia, Klubokawiarnia, Fabryka Trzciny (I-szy koncert Ive Mendes w Polsce), Paprotka, Venue, Amnestia, Jezioro Łabędzie, BarbieBar. Muzyka, którą prezentuje jest bardzo różnorodna: od chill jazzu, downtempo, funky, dancehallu, raggamuffin, wszelkich odmian house, po electro i electroclash.
Występowała z takimi djs, jak: Angelo Mike, Adamus, Pulp, Lezbend, Patriciya, Glasse, Matush, Easy, Hywel, Novika, i wielu innych.
Kluby: Mega Klub ( Katowice), inkubator (Katowice), Odyseja (Tarnów), Port West (Łódź), Strefa 22 (Kraków), Roentgen (Kraków), Ministerstwo (Kraków), Fshut (Kraków), Beach Bols (Dębki), Black House (Bydgoszcz), Utopia (Częstochowa), Esencja (Poznań), Kukabar (Poznań), Aqarium (Opole) Ampstrong (Zakopane), Paparazzi (Zakopane).

Była równie współpracownikiem:
- Auto-Zlatex - na polskiej premierze BMW Mini (2003)
- Nokia - oprawa muzyczna imprez firmowych (2004)
- Sony Music Entertainment Polska, BMG – “after party” FRYDERYKI 2005
- Junior Chamber International Poland
- Original BOMBA! Poland
- Fundacja Rozwoju Sztuki Filmowej
- Famous Network
- Carlsberg Polska S.A.
- Agora S.A. – impreza promocyjna dziennika “Metro”


Kicó:

Pomysłodawca i współzałożyciel MDFK cru, swoją przygodę djską zaczął 5 lat temu w Bytomskim klubie "Jazz Club FANTOM" podczas cyklu drumowych imprez "Airport". Zagrał tam m.in. z MK Feverem i Sonic Trip. W międzyczasie został rezydentem tego klubu co otworzyło jego horyzonty muzyczne (na twórrców z takich wytwórni jak Warp, Ninja Tune, Mo Wax). W późniejszym czasie został też stałym gościem "Jazz Clubu Hipnoza" oraz "Elektro". W klubach tych miał okazję zagrać przed: Funki Porcini, Dj Vadim, Amon Tobin, Dj Food, LTJ BuKem, Kid Koala, Killa Kela, Skalpel, DJ DK, Pest, Jamie Lidell i wiele innych :-). W klubach tych mozna go posłuchać do dziś.
W 2005 roku wraz ze znajomymi z MDFK cru i Djami z Tyskiego G.Had.sqadu
rozpoczął serję cyklicznych imprez D'n'B o nazwie Nuclear Tribe Generation w Bytomskim Klubie Regres. Poza tym grywa(ł) w takich klubach jak: Forte (Bytom), Inq (Katowice), Zanzibar (Chorzów).
Ciężko powieć coć o stylu grania, gdyż jego sety są bardzo różnorodne, a to za dlatego że lubi bawić się muzyką, a muzyka bawi go :-), długie przejścia i częste zmiany klimatu, od jump-upów po ostre hard corowe numery, a wszystko po to aby szaleństwo na parkiecie mogło trwać bez końca :-).


Mc Pinky

Swoją działalność w branży muzycznej rozpoczął w 1998 r. od współpracy jako wokalista z wieloma zespołami z pogranicza punk-rocka i hard-coru. By ostatecznie w 2000 ewoulować w nieco cieplejsze klimaty regeae z elementami punka, załladająć tym samym kapelę Ski Jaffa. Dwuletnia współpraca została uwieńczona sukcesem w Oleśnickim "Wyskoku" i nagraniem demówki w podwrocławskim studio. Wraz z przybyciem na Śląsk w 2002 r. szybko nawiazał współpracę z MDFK Cru i w ten sposób rozpoczął swą przygodę z wcześniej już dobrze znanym nurtem jakim jest Drum'n'bass i Jungle. Od tego momentu MDFK jest dla niego czymś więcej niż tylko cru. Stało się jego sposobem na życie, rodziną bez której nie da się żyć. Współpraca ta zaowocowała stworzeniem kilku muzycznych projektow takich jak Nuclear Tribe Generation, Vs, Jungle Step. Wystepował z czołówką polskich dj-i miedzy innymi z: Igor, Midass, Gandi (Natural Futurist), Magnetic, Peet, Lodini (Partizans) Blizzard(Industrial Clinic), N.One, Noid (Neuropunks), 5cet (brak2sensu/selecta). W chwili obecnej jest rezydentem klubu Regres w Bytomiu. Oprócz tego występował w wielu klubach głównie na Śląsku. Do najważniejszych można zaliczyć Caryca (Kraków), Zanzibar (Chorzów), Droga do Mekki (Wrocław), Cocney (Kielce), Amnezja (Tychy), Forte (Bytom). Jego flo to wybuchowa mieszanka łącząca w sobie elementy ragga i psychodeli do tego przyprawiana garścią szybkich i dynamicznych rymów. Jego celem jest nakręcać i podsycać atmosferę w by wejść w odpowiednim momencie. Jego motto to: "to być uniwersalnym i przypasowć się do wszystkiego"


AdamO:

"Urodziłem się aby tworzyć radość z grania w sercach i myślach ludzi".
Takie motto kieruje jego osobą. Inspiracje i doświadczenie czerpie z tak '90 bo w nich się wychował. Uważa iż każdy rodzaj muzyki trzeba poznać, aby móc się na jej temat wypowiadać. 13 lat krążenia wokół muzyki elektronicznej i nie tylko, dało mu możliwość wyrażania swych emocji i myśli na scenie muzyki technicznej jako kreatora pozytywnych wibracji. Cały czas szuka złotego środka aby być dobrym w tym co robi i tym samym uszczęśliwiać ludzi. Niczym Mesjasz przychodzi i czyli z muzyki nową religię, kóra koi nasze "dusze". Lubi dobrze zjeśc i wyspać się po dobrej imprezie, jak typowy zodiakalny lew. Mieszka w Sosnowcu w swym małym M3.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_