Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

30-09-2006, sobota

Kobiece Cykle

Quasar, Gliwice
DJs:
Maja [Hheadhunters / Warszawa]
Guarana [Absurdsquad/Niteshift / Kraków]
Bilet:
7zł
Start: 22:00

UWAGA ATTENTION ACHTUNG BEJBE

30 września na miasto GLIWICE najadą dwie czarownice. Jedna dobra druga zła, każda coś w swym kotle ma. Jedna brejki w rudym łbie, druga blondi co się ciocią elektro zwie. Dumnie ogłaszamy, a także pilnie was ostrzegamy, bowiem kto się boi oczarować i nie lubi ryzykować, lepiej niech odwiedzi świecki bazar, niż zagości w klubie QUASAR.
W barze urozmaicone, kolorowe trunki, tak zmieszane jak muzyczne gatunki. Dwie kobiety, jeden projekt, dwa miasta, a jednak - wspólna pasja. KOBIECE CYKLE. Magiczne jak pełnia księżyca, szybkie jak Robert Kubica. Dzikie jak afrykańskie żyrafy, szalone jak Gliwickie klimaty.
Dj Maja - czynny rudy wulkan nieskończonej energii, a wraz z nią niezmiennie połamane brejki.
Dj Guarana to krakowska odmiana kasztana, od kwaśnych elektrowstrząsów i dzikich na desflorze pląsów.

To wszystko tej jednej nocy w roku, kiedy siły nieba i ziemi łączą się w amoku...
+ dla pierwszych 50 szczęściarzy co się przebiją przez 2 ochroniarzy = NIESPODZIEWAJKA - Płyty demo z setami Mai&Guarany
RAZ ZAGLąDNIESZ - POPROSTU SIę WCIąGNIESZ


DJ MAJA /headhunters/wawa/

Maja urodziła się w Ostrołęce, jednak już od sześciu lat mieszka w Warszawie. Jako dziecko uczęszczała do szkoły muzycznej w klasie pianina lecz jej kariera potoczyła się w stronę gramofonów, a nie żywego instrumentu. Swój pierwszy występ przed publicznością dała w 2000 r. w sylwestra, którego Adam Lee zorganizował w poznańskim Kinepolis. Maja wspomina, że gdyby nie namowy Roberta Kobrynia, pewnie by spanikowała, nie do końca wierząc w swoje możliwości. Wtedy grała jeszcze lekką muzykę house, funky i old skul.
Dwa lata później, z tym samym Robertem, na warszawskiej starówce otworzyła sklep płytowy - Brzozowa 20 rec., gdzie sprzedawali muzykę głównie z gatunku house i chill-out. W tym samym czasie kształtował się również jej gust muzyczny, którego ewolucja zatrzymała się na mocnych bitach break i electro.
Swoją muzyką zjednała sobie przychylność bywalców krakowskich klubów, bo właśnie tam, po wielu bezskutecznych próbach w Warszawie, Maja postanowiła rozwijać swoją karierę. Hermetycznie zamknięta jeszcze wtedy stolica nie znajdowała dla Mai miejsca za deckami. Znalazł za to dj Ex-or, rezydent i menadżer muzyczny krakowskiego NoBaru, który pozwolił jej zaprezentować się tamtejszym klubowiczom. Zabawa w Krakowie zawsze jest przednia, ale tamtejsze życie biegło dla Mai zbyt wolno, co ostatecznie skłoniło ją do powrotu do Warszawy. Z Krakowem jednak nie zerwała i przynajmniej raz w miesiącu gościła w NoBarze na swojej autorskiej imprezie pod nazwą 'Crash Test' jeszcze przez kolejny rok. Poza Krakowem i Warszawą grała już w większości miast w Polsce, oraz postawiła pierwsze kroki za granicą- w Szkocji /Edynburg/ na imprezie Polished w klubie the Venue.
Na południu Polski, Maja współtworzyła projekt Dynamic Sequence. Początkowo była to nazwa cyklu imprez, potem agencji zapraszającej młodych, obiecujących didżejów, dając im szansę gry u boku dużych nazwisk. DynamicS jest także autorem projektu Membrana Team, za którym stoją organizowane w sezonie letnim imprezy, wyłącznie dla członków częstochowskiego klubu Membrana.
Maja przechodzi nieustanne zauroczenie muzyką break, którą sprytnie łączy z electro i progressive, w tempie nie niższym niż 130 bpm. Kiedy gra, zza klubowych decków bije prawdziwa dynamika i ekspresja, co pozwala nam pamiętać jej występy jeszcze długo potem. Przy odrobinie szczęścia można ją tez spotkać w klubie w duecie z wokalistą Neo.
Rok temu odnalazła się również w telewizji, gdzie poprowadziła drugą edycję programu 'Co Za Noc' w TVN, a jej najnowsze dziecko to imprezy cykliczne pod nazwą „Kobiece Cykle”, które co miesiąc organizuje razem z młodą, dobrze zapowiadającą się dzidżejką Guaraną w krakowskim klubie Midgard. Założenie tych imprez to „baby rządzą” czyli plejada najlepszych dzidżejek kobiet z kraju i zagranicy. Oprócz dobrej muzyki demówki i gadżety dla klubowiczy oraz unikatowe koszulki z logiem, a wszystko to owiane smugą kobiecości!
Kilka miesięcy temu projekt Kobiece Cykle zaowocował współpracą z programem Re:akcja w TVP1 gdzie Maja prowadzi strefę Discrit Zone zajmujacą się promowaniem młodych dziewczyn z pasją w każdej dziedzinie sztuki.


DJ GUARANA /absurdsquad/niteshift/krk/

Panna G. urodziła się w Krakowie gdzie przeżyła pierwsze zauroczenie muzyką klubową w klubach Roentgen i Uwaga. Dłuższy pobyt w Londynie w roku 1998/99 ukształtował jej świadomość muzyczną, którą postanowiła rozwijać. Uczęszczała do Krakowskiej Szkoły Muzycznej im.Chopina na wydziale wokalu, którą po roku rzuciła, aby zmierzać w stronę elektroniki. Pod koniec 2003 roku zostawiła dancefloor, aby pod okiem DJ Mai (W-wa) stawiać pierwsze kroki za deckami.
Jej styl charakteryzuje mocna, elektroniczna nuta wzbogacona energicznym i sexownym vokalem. W zależności od nastroju lubi także zaserwować bardziej romantyczne brzmienie z gatunku progressive. Ulubione labels to Yoshitoshi, Poker Flat, Get Physical, Skint, Star Rouge i Vapour Recordings. Prywatnie od lat kolekcjonuje i poszukuje ciekawych brzmień z dziedziny Nu Ambient & Chillout.
W 2004 roku dołączyła do krakowskiego kolektywu Niteshift.org gdzie wraz z DJ’s: Buff, Zibi & Nu.Ghetto organizuje imprezy na terenie małopolski. Od 2006 roku działa również ze znaną z imprez Drum’n’Bass i Teq grupą Absurd, gdzie z DJ Zibim tworzą własny odłam muzyki House.
Zaś Kobiece Cykle to jej autorski projekt, który współtworzy z DJ Mają od początku 2006. Panie mają na celu organizowanie imprez z udziałem najlepszych polskich i światowych DJek. KC mają swoje korzenie w rodzinnym mieście Guarany (Krk) natomiast panie mają w planach realizacje projektu także na Śląsku i w Warszawie.
Guarana miała okazję zaprezentować swój styl na falach BIS - Polskiego radia, w audycji HouseMix nagrodzonej mianem najlepszej audycji muzycznej 2005, oraz zagrać na imprezie w sopockim Sfinksie pod tym samym szyldem - Pure Radio.
Dzięki kontaktom z takimi producentami jak Cedric Gervais (Miami), Sam Popat (Paris) czy Tony Choy (NY) poszerza swoje horyzonty na temat najświeższej muzy z całego świata.
Grała m.in. w takich klubowych miastach na mapie Polski:
Błędne Koło, Prozak, Rdza, Krzysztofory, Zoom, Ministerstwo, Fshut, Ręce i nogi, Chill Out Club, Midgard, Cień, Baraka (Kraków), Sfinks (Sopot), INQ, Maska, (K-ce), Rura (Cze-wa), Lemon, On-Off (W-wa) oraz Mansion (Miami, USA).
Współpracuje z wieloma DJami jednak najbardziej ceni sobie kontakt z energiczną publiką.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_