Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

21-10-2006, sobota

Tresor Night 04 'New Digital Power'

Stary Mega Club, Katowice
DJs:
Dj Mack (Tresor Headquaters Berlin)
Marcin Czubala (Morris Audio/Lasergun Rec) Live PA
Pine (Silence!)

second stage (deep&progressive):
K.Mill (Fantomas Crew)
R. Sinner (Fantomas Crew)

wizualizacje Taxi Drivers
Bilet:
15 zł przedsprzedaż & rezerwacje / 18 zł w dniu imprezy
Start: 21:00DJ Mack to jedna z najciekawszych postaci skupionych aktualnie wokół berlińskiego Tresora. Należy do grupy kilku tzw. Rezydentów czy jak mówia w Tresorze headquaters’ów (Tresor HQ) a więc osób które faktycznie decydują o tym jak wygląda praktyka grania, dobór artystów na imprezy oraz ich częstotliwość i miejsce w jakim sie Tresor pojawia.

Jako pasjonat muzyki elektronicznej od 1994 roku, jest ekspertem i doskonale wyczuwa kierunek w jakim rozwija sie elektronika. Sam pojawił sie w Tresorze w 1999 roku i grywa tam regularnie od 2000 roku.

To dj Mack był pomysłodawcą i organizatorem imprez Tresor @ Maria, wtedy kiedy faktycznie nie działał już klub w Berlinie. Imprezy te kompletowały tłumy „wyznawców“ w zupełnie nowym i niekojarzonym z tym miejscem. To dj Mack aktualnie organizuje „Party/Workshop’y Tresora“ gdzie oprócz regularnej balangi gdzie dje wykorzystuja tylko oprogramowanie Rane Serato i w real time imprezy służą doświadczeniem i pomocą kaźdemu. To takie novum imprezy „interaktywnej“.

Od kilku lat oprócz praktycznego managementu imprezowego należy on do bezprzecznie najlepszych djów wytwórni. Obok niego Mad Max, Luke i Dash to są nazwiska które faktycznie stanowią o potędze i sile tresorowej djki. Mack wśród tej grupy djów ma najwiekszą skłonnośc do poszukiwań, do budowania setów bez poczucia jakikolwiek ograniczeń. Jest nowoczesny, 100% muzycznym erudytą a jego sety do prawidzewe doświadczenie. Długie, piorunujące energią i nieprzewidywalne muzycznie, są ozdobą najlepszych i najwiekszych techno muzycznych balang. Nic dziwnego, że jest stałym grającym w klubie Moog w Barcelonie, źe reprezentował kolejny raz Tresora w Space na Ibizie czy na festiwalach Nature One, Love Parade i Melt. Oprócz tego grywał w: ostgut berlin, wmf-lounge berlin, pfefferberg berlin, club achtermai chemnitz, zoom nuremberg, space ibiza, sikamicaniko oslo, moog club barcelona, eskulap poznań, rohstofflager zurich, neue heimat stuttgart, ultraschall munich, www.frogFM.de, frankhegy open air festival budapest, megarave open air heidelberg, fusion open air, nature one open air, radio fritz berlin.

Chyba nie potrzeba więcej rekomandacji...


info:
www.tresorberlin.com
www.megaclub.pl
www.fantomas.com.pl
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_