Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

18-11-2006, sobota

Silence Tech Night

Stary Mega Club, Katowice
DJs:
Steve Bailey aka Makaton (Rodz-Konez / UK) - live act

Venom (Turbulence Crew / Substanz.art / Cieszyn)
D.Muller (Silence! / Centre of Sonic) - live act
Plus (Silence!)
Me-Hall-Ski (SBunion/South-side/Gliwice)

scena d'n'b:
Kamolsky (457lab/breakcore.pl)
Rivija (Katowice)
Nuki (Katowice)
Bilet:
17 zł w przedsprzedaży (www.ticketpro.pl) / 20 zł w dniu imprezy
Start: 22:00
Koniec: 06:00

Po kilku miesiącach ciszy...Silence Tech Night powraca.

Jeden z najstarszych klubów na Śląsku i jeden z najstarszych cyklów imprez technicznych – po raz pierwszy razem, po raz pierwszy w takiej formie.
Na 18 listopada Silence! zaprosiło jedną z najciekawszych postaci sceny technicznej, producenta, założyciela i właściciela wytwórni Rodz – Konez – Steav'a Bailey'a, znanego muzycznemu światu jako Makaton.
Razem z nim zagrają dwaj producenci stajni Silence! Plus i nowy D.Muller, oraz wspomagający ich Venom i Me-Hall-Ski.

O klimat na drugiej sali zadbają przedstawiciele łamanego bitu Kamolsky, Rivija i Nuki.

Uwaga! Po raz pierwszy na tego typu imprezę będziecie mogli nabyć bilety w przedsprzedaży za pośrednictwem ticetpro.

Do zobaczenia 18 listopada...

Silence! is not dead ....MAKATONMAKATON - Metoda stworzona została w latach 70-tych, w Wielkiej Brytanii
przez Margaret Walker, logopedę i psychiatrę, pracującą na polu potrzeb
osób niepełnosprawnych. Makaton jest jedną z form wzmocnionej i
alternatywnej komunikacji....

MAKATON - Pochodzący z Londynu producent muzyki techno: Makaton aka Steven Bailey, to on się kryje za jedną z najlepszych undergroundowych wytwórni techno: Rodz Konez. Steven stworzył ten label w 1999 roku w celu wydawania własnych produkcji. Dotychczas wytwórnia wydała 15 płyt, a aktualnie Steve pracuje nad swoim szesnastym winylem. Na wydaniach pojawiło się wiele sław muzyki techno min: Regis, Female, Inigo Kennedy, Fumiya Tanaka, Loktibrada i wiele innych. Ekscytujący live set Makatona był już grany w większości najlepszych klubów w Europie, a teraz będzie można go posłuchać w katowickim Mega Clubie.
Ważne: Makaton jest jedną z form wzmocnionej i alternatywnej komunikacji...VENOM [ Turbulence Crew / Substanz.art / Cieszyn ]Muzyka elektroniczna interesuje się od roku 2000. Zainteresowanie to budowało sie z biegiem czasu. Początkowo było to bierne uczestnictwo na bibach. Pasja związana z muzyka stosunkowo szybko przerodziła się w prawoskrętne kręcenie winylowymi płytami. W listopadzie 2003 roku w końcu kupił swoje pierwsze decki, mikser oraz płyty. Smiało można powiedzieć, ze nauczył się grac sam, obserwując djów przy pracy. Najpierw grał w domu, czasem dla garstki znajomych, opanowując podstawy djskiego fachu. Od grudnia 2003 roku współpracuje z Amortyzator Kolektiv organizując undergroundowe biby. Wkrótce zaczał kolaborować rownież z innymi ekipami grając u nich na imprezach . Jego sety są utrzymane w klimacie cieżkiego techno. Charakterystyczne cechy jego miksów, zarówno tych nagranych w domu jak i w klubie to energia, mocna stopa basowa i brak litości dla sprzętu nagłaśniającego. Dzięki temu, ze sam nauczył się grać wyrobił sobie swój charakterystyczny styl. Nie gra według starych utartych zasad a jego sety są raczej energetyczne niż techniczne. Mimo ze jest djem stosunkowo niedługo zagrał już w większości śląskich klubach, zarówno tych dużych i znanych, jak i na imprezach undergroundowych dla kilkudziesięciu znajomych typu "Secret location". Cokolwiek robi zawsze stara się opanować do perfekcji, podobnie jest z puszczaniem płyt. W przyszłości zamierza opanować granie z 3ch decków oraz zając sie własna produkcja. W grudniu 2005 roku wstąpil do agencji Turbulence Crew (www.turbulence-crew.net.tc) oraz zacząl czynnie współorganizować imprezy z cyklu Combat Area w Bielskim Klubie Tlen. Od kwietnia 2006 współpracuje również z agencja bookingowa Substanz Art (www.substanzart.com). W sierpniu 2006 podjął się współtworzenia projektu muzycznego wraz Dj Marks-em o nazwie M.V.Project... Nie potrafię określić tego, dokąd on zmierza, a on sam na to pytanie nie odpowiada.


D.MULLER [ Silence! / Centre of Sonic ]Pierwszy kontakt z produkcją muzyki elektronicznej miał pod koniec lat 90 tych, wówczas przenosił na grunt muzyczny swoje fascynacje gatunkiem minimal trance. Z czasem jednak coraz bardziej zbliżał się do muzyki techno. Po latach poszukiwań odkrył styl, któremu wierny jest po dziś dzień - to dark, industrial techno. Jego muzyka charakteryzuje się głębokimi i przestrzennymi podkładami. Liczne industrialne dźwięki rozbrzmiewają na wielu płaszczyznach powodując efekt halucynacji dźwiękowej. W Silence! pojawił przy okazji kompilacji CD -"New Faces" wydanej w 2003 roku, gdzie ukaża się jego utwór pt. "Volcano" W 2004 założył grupę Centre of Sonic (www.centreofsonic.prv.pl), którą współtworzy do dziś. W latach 2005-2006 należał do grupy Extreme-tech. Obecnie wspolpracuje z Agencją SILENCE!. Grywał w kilku klubach na terenie Śląska. Na imprezach występuje jako live-act, prezentując swój autorski materiał.


PLUS [ Silence! / www.djplus.info ]Zaczynał 11lat temu w Mega teraz tam wraca jak za starych dobrych czasów. Nie stoi w miejscu lecz cały czas szuka czegoś co nowe lub tego co przeoczył. Gra to co lubi i co niesie w sobie to coś. Robi swoje, ciągle związany z muzyką ( chill, rock, elektronic) - w roku 2005 wydał pierwszą winylową płytę "revival ep" , rok później materiał dla S!mp3 "dwuznaczności" w domowym klimacie - prace trwają dalej. Chodzi własnymi drogami tak żeby trafić do celu.


ME-HALL-SKI [ SBUnion/South-side/Gliwice ]Nazywa się Darek Michalski, urodził się w 1991r. w Gliwicach. Muzyką fascynował się od zawsze, lecz przygodę z imprezami zaczął w 2005 roku. Pierwsze imprezy na jakich grywał odbywały się w bytomskim klubie Regres, gdzie obecnie jest rezydentem. Obecnie współpracuje z agencją Silesian Bankiet Union oraz South-Side Collective. Preferowany styl muzyczny to głównie tribal/minimal techno. Wkrótce planuje się wziąć również za własne produkcje.


KAMOLSKY [ 457Lab / Breakcore.pl ]Jest odnalezioną w kopalni antyczną hybrydą Minotaura i Harfy. Zabił w sobie Księcia Śląskiego DiscoDrumu by wkroczyć na ścieżkę Łamanej Destrukcji. Stalowe ramię zakończono mu 9calową igłą. Atakuje winylowymi szurikenami, kosmofader'em i piłką lekarską. Posiada również moc, która pozwala mu pić przez cztery dni i cztery noce i nie oślepnąć. Ma słabość do szmul z Morbus Bleuleri i boi się Tajemniczych Linków. Budzi się z zachodem słońca.


RIVIJA [Katowice]Pod tym tajemniczym pseudonimem kryje się młoda djka o imieniu Jaśmina. Jej kobiecy charakter i niemały temperament tworzą niespotykana mieszankę dzwięków, jakie można usłyszeć podczas jej setów.W grze czuć pasje, jaka stanowi dla niej dobra muzyka. Jej szerokie zainteresowania muzyczne sprawiają, iż sety, które prezentuje potrafią zaskoczyć rożnymi gatunkowo produkcjami d&b. Słuchając jej można spodziewać się zarowno szybkiego i enericznego techstepu, szczypty neurofunku, jak i odrobinę cieplejszych i bardziej wokalowych dzwieków d&b.


NUKI [ www.drumsilezja.info / Katowice ]Młoda djka z Katowic od zawsze fascynowała się muzyką. Kontakt z różnymi jej gatunkami - od metalu po elektronikę, powoli ewoluował w jej obecne fascynacje ciężkimi brzmieniami. W jej setach można spodziewać się żywych, dynamicznych i mrocznych dźwięków d&b, z pogranicza neurofunku, hardstepu oraz darkstepu. Z łatwością potrafi porwać parkiet swoją pozytywnawną energią i pasją jaką wkłada w każdy swoj set. Od sierpnia tego roku ściśle związana z drumsilezja crew oraz forum - drumsilezja.info stworzonym w celu propagowania sceny dnb na śląsku.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_