Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

02-12-2006, sobota

Electro Disco

Regres, Bytom
DJs:
Pawel Blot [Creme Organization/Holandia]
Maximilian Skiba [Boxer/King of Kong/TNT]
Artur8 [N Versia/King of Kong]
Olivia Ungaro + Kinzo Chrome [Chrono Bross]
OZZ [Electric Team/Fanky Virus]
Ladybug [czysta13/Fanky Virus]
AdamO [.:fa.bryka snuff:.]
Bilet:
10zł

Uwaga! Zapraszamy na specjalną listę!
Wyślij nazwiska i imiona Twoje i Twoich przyjaciół na adres: elektro@sznajder.com

Każdy z listy wchodzi za 7 zł.
Pamiętaj jednak, że:
- kto pierwszy, ten lepszy - miejsca na liście mogą się wyczerpać...
- lista działa na bramce do godz. 23.00 - nie spóźnij się:)
- na zgłoszenia czekamy max. do godz. 16.00 w sobotę 2 grudnia!!!


Fa.bryka Snuff, to manufaktura zajmująca się produkcją marzeń... jej najnowszym dziełem będzie prototypowy projekt Electro Disco mający być, jak każe najlepsza tradycja, idealnym połączeniem tego co stare z tym co nowe, unikalnej tradycji i futurystycznej nowoczesności... Dzięki wielkiej inwencji i zapałowi twórców, sukces będzie gwarantowany, głównie za sprawą importu najlepszych polskich dj'ów i producentów, których będzie można usłyszeć już 2'go grudnia w bytomskim Regresie. Gwiazdami tegoż wieczoru będą: Artur8,
Maximilian Skiba, Pawel Blot, Chrono Bross, Ozz, Ladybug oraz AdamO. Ponadto termin ten będzie zarazem okazją do świętowania urodzin współzałożyciela Fa.bryki Snuff - Mary.si.
Nic dodać nic ująć, tylko przybyć i skosztować!


Bio:


Pawel Blot [Creme Organization]

Jeden z dwóch dj-ów holenderskiego labelu Creme Organization, związany z portalem Global Darkness/Smack Dynamik www.smack-dynamik.com oraz z radiem CBS (Cybernetic Broadcasting System) www.cbs.nu Obecnie mieszkający w Hadze gra sety pełne brudnego lo-fi disco i electro na imprezach nie tylko w Holandii. Od kilku lat organizator imprez i promotor sceny electro disco. Oprócz licznych występów u boku artystów z Creme oraz Bunker Records (Legowelt, Alexander Robotnick, Bangkok Impact, Orgue Electronique etc.) gra miedzy innymi z takimi artystami jak: I-F i Alden Tyrell . Jego muzyczne upodobania sięgają od wczesnego italo, chicago house, space disco oraz cosmic kończąc na electro. Ponadto kolekcjoner polskiej elektroniki i disco.

pawel.mp3


Maximilian Skiba [TNT, Mantra Vibes, Boxer, King of Kong]

Młody twórca muzyki elektronicznej ze śląska. Wielbiciel, znawca, kolekcjoner i autor brzmień z obszaru szeroko pojętego disco i electro . Mimo stosunkowo krótkiego stażu w świecie produkcji muzycznej gościł już ze swoją muzyką, prezentowaną w formie live-actu na wielu imprezach w kraju jak i po za jego granicami, m.in. dwukrotnie na festiwalu Astigmatic. W ubiegłym roku wydał epke dla kolońskiego Boxer Recordings, zatytułowaną Randez-Vous Over Mars, w tym roku ukazał się jego remix dla utworu "I wanna be italian too" produkcji włoskiej grupy Ajello. Wkrótce natomiast światło dzienne ujrzy całkiem nowa płyta.

Maximilian_Skiba_&_Pawel_Blot-live_@_Zahara_Cocktailbar_09.04.2006.mp3


Artur8 [N Versia, King of Kong]

Jako DJ zaczyna w Berlinie w 1995 na imprezach organizowanych przez "LODOWN MAG" oraz regularnie w klubo/barze "Fischlabor". Od 1999r. pod nazwą "NovaVersia" przedstawia niesztampowe odmiany muzyki klubowej, organizuje m.in. pierwsze występy Jazzanovy, Richarda Dorfmeistera, Louie Austena w Polsce. Wraz z ze swymi przyjaciółmi prowadzi fundację "Epicentrum", która ma na celu wspieranie młodych, niezależnych polskich artystów. Jest jednym z pomysłodawców oraz współtworzy koncepcję muzyczną międzynarodowego festiwalu muzyki elektronicznej "Astigmatic". Od 2003r. tworzy miksy muzyczne oraz gra na międzynarodowych after-show parties dla polskiego domu mody "Arcadius" Jeżeli nie gra w Polsce lub Europie (regularne imprezy w berlińskim klubie "Cookies" wraz z Danielem Haaksmanem), to pracuje nad swą pracą badawczą (psychologia międzykulturowa) lub kompiluje płytę z niedocenioną polską muzyką lat 60./70.tych... Jako DJ klubowy kocha grę kontrastów, muzykę cielesną i motoryczną, łączy stare z nowym i nowe ze starym. Jako DJ nieklubowy gra wszystko, co brzmieniowo intrygujące z polskim akcentem...

warsawthedisco.zip


Olivia Ungaro + Kinzo Chrome [Chrono Bross]

Kolektyw Chrono Bross powstał pod koniec 2002 roku, jednak zainteresowanie nowoczesną elektroniką przez jego członków trwa całe życie. Obecnie w skład grupy wchodzą 3 osoby: rodzeństwo Olivia Ungaro i Kinzo Chrome oraz ich wieloletni przyjaciel Def Paul.
Znudzeni tym co działo się na lokalnej krakowskiej scenie postanowili przyspieszyć nowoczesną muzykę, a ściśle mówiąc electro clash, italo electro, dirty disco.
W tym czasie zagrali w wielu klubach, a w 2004 roku ruszyły ich dwa autorskie cykle zwane Electro Futuro oraz Robot Anarchy na których pojawiła się polska czołówka elektro, minimal - min. J. Sienkiewicz, Rebus, Motyl, Paryss, No.107, Martinez, Maximilian Skiba.
Sety budowane przez członków kolektywu zawsze zaskakują świeżością, oryginalnością co nie pozostaje bez echa w klubie wprowadzając atmosferę ogólnej euforii i dobrej zabawy. Grając nie zamykają sie na jeden styl, łączą jednocześnie clash, retro italo, dirty disco i coraz częściej również deep minimal.
Jak sami mówią uwielbiają grać dla ludzi i w miejscach gdzie najważniejsza jest dobra muzyka, gdzie ludzie otwarci są na nowe brzmienia i często, zaskakujące i niekonwencjonalne rozwiązania.

"Muzyka, która nas porusza to skrzyżowanie kwaśnej awangardy z zimnymi dźwiękami industrialnej rzeczywistości, wymieszanej z kiczem i disco lat osiemdziesiątych." (Kinzo)


OZZ [Electric Team, Fanky Virus]

Muzyką klubową zainteresował się w 1993 roku i od tego czasu działa jako DJ i animator krakowskiego clubbingu. Wykonuje muzykę spod znaku break beat, new school breaks, electro, house. W 1993 roku - wraz z Biomodemem i G. Labem - utworzył formację Ongo, z którą brał udział w pierwszych krakowskich imprezach techno i nagrał album. Grupa pozostawała w kręgu muzyki Detroit techno i tzw. nowej elektroniki (The Orb, Orbital). Po przygodzie z grupą ostatecznie poświęcił się muzyce klubowej. Był pomysłodawcą, współtwórcą, a następnie redaktorem naczelnym pierwszego w kraju miesięcznika traktującego o muzyce klubowej pt. „Future Guide” (1995). Następnie, we współpracy z TV Kraków produkował program „Future Guite” (1995), poświęcony szeroko rozumianej kulturze klubowej. W latach 1997-8 założył i prowadził, organizując wiele imprez, dwa legendarne kluby muzyczne: „Jupiter” i „Electric Café”.

W latach 2002 (Krościenko) i 2003 (Zakopane) – wraz z DJ-em Ladybag i DJ-em Pablo - organizował warsztaty dla miłośników clubbingu i turntablizmu „Vestax Summer DJ Camp”. Od kilku lat - wraz z Biomodemem i DJ-em Pablo - współtworzy klubową formację Electric Team. Brał udział w wielu imprezach, m. in. w „Festival Performance” na Zamku Ujazdowskim w Warszawie, „Festival Fort Sztuki” w krakowskim „Bunkrze Sztuki” oraz w „Festival Video Art” w Wiedniu (2003). Występował w klubach całej Polski.

KONTAKT:e-mail: etozz@wp.pl


Ladybug [czysta13, Fanky Virus]

Muzyką zajmuje się od ponad 20 lat. Najpierw jako instrumentalista (saksofony, flet, bass) kompozytor i aranżer.

- 1982 Zespół DUPĄ (Narzędnik Osobowy)
- 1984 laureat Jazz Juniors z zespołem Acceptation, Jazz Nad Odrą (Wrocław) , Jazz Jantar (Gdańsk), Fama (Świnoujście)
- 1985 - 1996 współzałożyciel/muzyk zespołu Pudelsi (2 sp, 3 lp)
- 1996 - obecność na płycie PRL
- 1997 - Nagranie Płyty i koncerty z zespołem (Bachleda Józef)
- 1998/99 audycja autorska w Jazz Radio

Od czerwca 2000 kierownik muzyczny klubu Blue FM w Krakowie gdzie odkrywa nowy dla siebie instrument, jakim są gramofony i mixer. Jesienią tego samego roku zaczyna grywać w krakowskich klubach jako dj Ladybug

- 2001 współorganizator trzech kolejnych edycji imprez "Funk Fu"
- w kwietniu uruchamia Pierwsze w Krakowie co tygodniowe ChillOuty w PeweksCaffe.
- maj 2002 uruchamia i krótko rezyduje, w Mezzanine Lounge.
- listopad 2002 uruchamia Antykwariat
- wrzesień 2003 pierwsza impreza formacji "Funky Virus" (dj Ladybug, dj Ozz + instrumenty live)
- od lutego 2004 rezyduje w klubie Prozak
- 7 maj 2004 uruchomienie Puls Cafe w Krakowie


AdamO [ .:fa.bryka snuff:. ]

”Urodziłem się aby tworzyć radość z grania w sercach i umysłach ludzi.”
Takie motto kieruje jego osobą. Inspirację i doświadczenie czerpie z lat 90`, bo w nich się wychował. Uważa, iż każdy rodzaj muzyki trzeba poznać aby móc się na jej temat wypowiadać. 13 lat krążenia wokół muzyki elektronicznej (i nie tylko...), dało mu możliwość wyrażania swych emocji i myśli na scenie muzyki technicznej jako kreatora pozytywnych wibracji. Szuka złotego środka aby być dobrym w tym co robi i tym samym wywoływać euforyczne zachowania pośród ludzi z pozytywną energią. Uważa, że muzyka jest nową religią tego długiego wieku. Brał udział w undrground`owym „Śnie nocy letniej” , „Electronic circle” i „Electro Shock” (made by SIASIA) oraz bierze udział w nowym projekcie pt.: ( fa.bryka snuff ), a także wielu innych. Electro+tech+house ze szczyptą minimalu podane na czarnych krążkach są dla niego znakomitym przepisem na imprezie.


More info:
www.kingofkong.eu
www.boxer-recordings.com
www.smack-dynamik.com
www.terranovarecordings.com
www.cbs.nu/home
www.krak-garage.tk
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_