Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

20-01-2007, sobota

Gigolo Night - Clubowe Otwarcie nowego Mega Clubu

Mega Club, Katowice
DJs:
PAUL MOGG of PSYCHONAUTS (mowax / gigolo / london / uk)

Coffie (Fetish)
K.Mill (Fantomas Crew)
MalFunkTion (RBMA/Fantomas) live

second floor:
BTR (sensikru)
d.End (sensikru)

wizualizacje Taxi Drivers
Bilet:
20 zł (do każdego zakupionego biletu piwo Lech Lite)
Start: 21:00

Uwaga! W salonie ERY w Katowicach przy ul. 3 Maja 6/8 przy zakupie startera tak tak bilet gratis.PAUL MOGG of PSYCHONAUTS (mowax / gigolo / london / uk)
W historii kilku ostatnich lat, brytjski Bristol okazał się dla nowych brzmień jednym z bardziej wpływowych europejskich miast. Nie chodzi tutaj tylko o masowo adorowany trip-hop ale także o bardziej zakręcone brzmienia nowej elektroniki. Luke Vibert, dj Shadow, UNKLE czy dj Krush to żyjące legendy bristolskiego MoWax. Ich równie uzdolnionymi kumplami z wytwórni są Psychonauts. Ci jednak dość wczesnie porzucili wyspiarskie otoczenie i zabierajac zebrane doswiadczenie odważnie wpisali się w dorobek International DeeJay Gigolo. Wytwórni ideowo im bliższej, muzycznie bardziej zróżnicowanej i przez to życiowo ciekawszej.

W tej perspektywie pewnym zaskoczeniem może wydawać się to, że pierwszy album Psychonauts „Song for creatures“ przynósł jednak muzykę typowo wyspiarską. Pełną leniwych choć muzycznie i aranżacyjnie wypieszczonych kawałków. Mimo, że różna od stereotypu „muzyki z Gigolo“ została bardzo dobrze przyjęta na Starym Kontynencie i przyniosła także kilka prawdziwych klubowych przebojów. Największym z nich bez wątpienia stał się „World Keeps turning“, który doczekał sie niezliczonej ilości mixów i był ozdobą bardzo wielu mixowanych albumów (np. Superpitcher „Today“ czy kompilacje londyńskiego Fabric). Ilość mixów, ich zróznicowanie a także zainteresowanie nimi, było tak duże, że dj Hell zdecydowal sie „wypuścić“ na Gigolo album (2x12) tylko z tymi mixami.

Na polu sztuki djskiej Psychonauts reprezentuje Paul Mogg. W swoich setach, nie boi się on używać kontrastowych połączeń. Bez wahania lączy ambitne kawałki z klubowymi killerami, dzieki czemu uzyskuje zaskoczenie i buduje nową „jakość“. Gwarantuje to niezwykłą, absolutnie niebanalną a jednocześnie bez dwóch zdań szalenie energetyczną i ekstatyczną zabawę. „Hands up and everybody shout and dance“.


More info:
www.gigolo-records.de
www.fantomas.com.pl
www.megaclub.pl
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_