Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

09-02-2007, piątek

Neuropunks DnB Session

Black Or White, Łaziska
DJs:
Jazzu / GIR Paszcza // Mielec
Robert Polsen / Bio Port
eM / Neuropunks
Fob / Neuropunks
N0id / Neuropunks
Bilet:
10 zł
Start: 21:00

Jazzu

Naprawdę nazywa się Jakub Pieprzny i ma 27 lat. Djem jest od 5 lat. Obecnie mieszka w Mielcu, gdzie prowadzi swoją firmę. Generalnie jego przygoda z muzyką (elektroniczną) rozpoczęła się dość wcześnie bo w liceum. Wówczas to zafascynowany nową jakże ciekawą kulturą odwiedzał liczne kluby (głównie w swoim województwie m.in. Krzysztofory/Kanty/Zwiąkowiec i inne), gdzie obserwował zmagania innych DJów.

Swoje piętno "dosłownie" wywarł na Nim 1wszy w Polsce występ legendarnej grupy Prodigy mający swoje miejsce w spodku w 1997 roku w zimie. Stało się oczywistym, że sam zapragnął stać się DJem. Swoje pierwsze gramofony dostał od dziewczyny na studiach i tak rozpoczął przygodę z "wysmarzaniem placków". W czasie studiów (w Krakowie) dość mocno angażował się w promowanie imprez o charakterze Technicznym. Mimo wyraźnej przewagi muzyki D’n’B i House w Krakowie udało Mu się zorganizować wraz z Drummerem kilka imprez technicznych (głównie w Roentgenie i Uwadze). W czasie studiów jako Dj odwiedził kilka miast głównie na południu Polski (Stalowa Wola, Lublin, Nowy Sącz, Rzeszów, Tarnów, Zakopane i inne). Zaowocowało to nowymi doświadczeniami na polu muzycznym. Poszerzył swoje horyzonty o nowe gatunki (d'n'b / house / electro / progressive / deep -generalnie pełen eklektyzm).

Po powrocie ze studiów naładowany pozytywną energią oraz nowymi doznaniami postanowił założyć Grupę Inicjatyw Różnych "Paszcza" w Mielcu. Grupa działa na terenie miasta do dzisiaj dość prężnie i zajmuje się organizowaniem wydarzeń ogólno kulturalnych takich jak imprezy z muzyką elektroniczną, koncerty, wernisaże, czy przeglądy twórczości niezależnej. Grupa już po raz trzeci uczestniczyła w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy (Oprócz imprez o charakterze klubowym udało się zorganizować koncert Armii w ramach projektu) GIR Paszcza zorganizowała również szereg pokazów filmowych pod nazwą Kinoko (filmy amatorskie, nieme i inne niezależne).
W ostatnim czasie w regionalnym Muzeum odbyła się wystawa plakatów z "eventów" org. przez grupę. Przy dźwiękach serwowanych przez djów można było przeglądnąć 3 letnie zmagania grupy:) Głównym miejscem działania GIRu jest Night Club w Hotelu Polskim w Mielcu, którego Jakub jest menadżerem i rezydentem. Tam odbyła się większość imprez. Jazzu od 3 lat organizuje tam imprezy.

Jak by tego było mało w lecie corocznie organizuje imprezy plenerowe (w środku lasu jest cypelek gdzie księżyc wita się ze słońcem ;) W Mielcu gościli już tacy Dje jak: Whisper / Nukee Proff. / Double:U / Tulu Valentina / Imida P./ Sin Pro / Rebus / Louis Berger / Rygar / Lemonhead / Mikro / Accai / Drummer / Optymist i wielu, wielu innych.
Już niedługo rusza strona Dj Jazza, gdzie będzie można pooglądać foty z w/w imprez, dowiedzieć się co nowego w Paszczy, czy posłuchać setów i produkcji Dj Jazza (i nie tylko, również sylwetki innych twórców).

Jakub należy również do agencji bookingowej Twelwe Inches z Tarnowa promującej djów. Udało mu się zagrać w większości klubów w południowo - wschodniej części w Polsce (grał w większości klubów w Krakowie m.in. Ministerstwo / Uwaga / Roentgen / Fshut / Absurd / Krzysztofory / Pewex / Strefa 22 / (&more), również Ampstrong w Zakopanem / Cafe Też Mała w Nowym Sączu itd.). Odwiedził również Lokomotywę w Szczecinie. Udało mu się zagrać jak do tej pory u boku m.in. Grega Benza (Kanada), Dj Darkana (UK).

Obecnie stawia pierwsze kroki w produkcjach. Ma na swoim koncie video seta (niezależna video produkcja wraz z VJ mARTinezzem) oraz udział w krótkim filmie dokumentalnym o muzyce klubowej, na potrzeby regionalnej telewizji. A tak poza tym - normalny przeciętny zjadacz chleba ;)

Info:
www.neuropunks.com
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_