Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

30-03-2007, piątek

Renegade Hardware Tour

Mega Club, Katowice
DJs:
Vicious Circle - Renegade Hardware/Freak/DSCI4/Subtitles/UP/Defcom - UK
X & Trick - Bug Klinik Records, Suburban Trash - Belgia
Kaos - United Hardtek Mafia - Tychy
Dirac - Chorzow
Kicó - MDFK Cru - Bytom
Kabak - MDFK Cru - Bytom

Mc:
Pinky - MDFK Cru / IRS - V - Bytom
Bilet:
przedsprzadaż 10 zł / w dniu imprezy do godz. 23 15 zł / po godz. 23 20 zł
Start: 21:00

To pierwsza tego rodzaju impreza w Polsce pod patronatem londyńskiej wytwórni Renegade Hardware. Warto wspomnieć iż dla tej wytwórni nagrywają najwieksze światowe gwiazdy m.in. Teebee, Loxy, Dylan, Ink Pendulum, EBK, Evol Intent, BSE Raiden i wielu wielu innych. W związku z tym celem organizatorów jest utworzenie co dwumiesiecznego cyklu imprez pod patronatem tej wytwórni. Na pierwszej edycji zagości u Nas Vicious Circle oraz X & Trick. Celem tej imprezy jest również promocja w Polsce najnowszego albumu Vicious Circle.


Vicious CircleTo czteroosobowy kolektyw, który powstał w 2002 na południu Londynu. Narodził się ze wzajemnego zamiłowania do wszystkich rodzajów drum’n’bassu i wszelakich jego pochodnych. To ekscytujące kru zaistniało na scenie muzycznej z wielkim impetem i od początku ich mixy charakteryzowały się brakiem granic oraz głębokim, ciężkim brzmieniem, przeznaczonym do wprawiania bawiących się ludzi w osłupienie. W marcu 2004 roku miał miejsce ich pierwszy występ w Stanach Zjednoczonych na Miami Winter Music Conference, dzięki któremu rozpoczęli współpracę z takimi gwiazdami jak: Pendulum, Technical Itch czy Keaton. Po powrocie do UK stało się dla nich jasne, że teraz przyszedł czas na zrobienie następnego kroku. Inspiracja dla artystów z Vicious Circle był futurystyczny styl końca lat 90. Dzięki swojej ciężkiej pracy, nad własnymi odrębnymi dźwiękami, w chwili obecnej zaliczają się do ścisłej czołówki światowych dj-i.
Prawdziwy przełom nastąpił, gdy Universal Project zaoferował im zrobienie remixow do poprzednich katalogów. Ich wybór padl na undergrandowy hymn Jackhammer a rezultat był oszałamiający. Wkrótce odezwał się do nich menedżer RENEGADE HARDWARE co zaowocowało przyszłą współpracą i wydaniem pierwszej epki „Black Techno”.
Rozpoczęli współpracę z promotorami takimi jak: Anger Managements Therapy Sessions, co dało im szanse do zaprezentowania się w wielu krajach na całym świecie.
Wiec do 2005 roku, a był to najważniejszy rok w ich dotychczasowej karierze, który rozpoczął się od wystąpienia na łamach magazynu ATM oraz od ponad godzinnego pokazania się w radiu BBC, a audycja 1xtra, która potwierdziła wzrastające zainteresowanie Vicious Circle.
Publikacje rozpoczynające ten rok sprawiły, iż ten okres był bardzo obfity we współprace z wieloma artystami i wytwórniami, których owocem m.in. było stworzenie hipnotycznego utworu „Apparition” do spółki z EBK wydanego w Kryptic Minds Defcom label. Podążając za ciężkim brzmieniem znaleźli się na Doomtrain Renegade Hardwares Guerrilla Warfare LP. Dzięki wielkiemu uznaniu zagrali na wielu znanych imprezach D’n’B na całym świecie takich jak Renegade Hardware w legendarnym londyńskim klubie The End, Bass XL w Belgii, Prospect w Holandii, Miami Winter Music Conference czy Atlantas Transit.


X&trick (Bug Klinik, Suburban Trash, B)Zamieszkały w Gent, Belgia, X&trick swoją karierę dj-ską i organizowanie imprez rozpoczął w późnych latach 90-tych. Nieco później zaczął produkować swoja własną muzykę aż w 2003 roku założył swoją wytwornie pod nazwa „Bug Klinik Records”. Podróżował po całym świecie ze swoją muzyką i prezentował swoje dj-skie osiągnięcia. Zagrał na ponad 100 imprezach w klubach underground-owych, m.in. w Tokio, Londynie, Rzymie, Bukareszcie a spoty z imprez relacjonował na swojej stronie. Jego produkcje i muzyka na żywo, którą wykonuje charakteryzuje się mocnym brzmieniem i potrafi rozgrzać każdą publikę do czerwoności. Gra przede wszystkim wpływowe i świeże mixy kawałków junglowych, IDM, breakcore, hardcore i electronica.... X&trick wydaje swoje płyty w różnych wytwórniach, takich jak Suburban Trash, Wrong Music i jego własny Bug Klinik. Stara się promować i wydawać nie tylko swoje produkcje ale i również innych. A oto 12 najlepszych kawałków wydanych przez Bug Klinik Records 2005: Polymorphik Piece III/III (LP) PuZZling Rec. 2005 Tracks Appear On: Bee! (CD) Bee Records 2004 Bug Klinik Invasion Tour Sampler (CDr) Bug Klinik Records 2005 Bug Klinik Tour Sampler Spring 2005 (CDr) Bug Klinik Records 2005 Lush Distractions (CD) Thin Consolation 2005 Upcoming: Night Shifts EP (12";) Suburban Trash Industries 2006 EP04 (12";) Bee Records 2006.


More info:
www.bugklinik.com
www.myspace.com/xntrick
www.myspace.com/viciouscircleuk
www.mdfk-cru.dnb.pl
www.myspace.com/unitedhardtekmafia
www.freewebtown.com/kaos23
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_