Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

14-04-2007, sobota

Beats friendly

zamknięty / Dekadencja Private Club, Katowice
DJs:
Rawski (beats friendly W-wa)
Bartek Winczewski (beats friendly W-wa)
Bilet:
12 zł / z kartą klubową 8 zł
Start: 20:00

BEats Friendly czyli „przyjaźnie nastawieni do bitów”
- kolektyw dj’ski założony przez Novikę w odpowiedzi na wzrastającą jednorodność organizowanych imprez oraz znikomą świadomość istnienia innych gatunków poza popularnym house’m. Nie znaczy to bynajmniej, że na imprezach BEats Friendly nie jest tanecznie, albo, że house jest całkowicie nieobecny. Stawiamy na pozytywną energię i eklektyzm. Działamy BEZ NAPINANIA.
Kolektyw tworzą zaprzyjaźnieni ze sobą dj’e: Harper, Lipstick, Bartek Winczewski, Rawski, Petter von Coil, Lexus, MrówkaZ aka Gama oraz gościnnie Sorbee i Pro. Każdy ma swój styl i swoją zajawkę, ale podobną wrażliwość muzyczną, dzięki której świetnie uzupełniamy się podczas imrez.
Novika pojawia się jako dj oraz nakręcająco-umilający wokal, czasem dj’om na bębnach towarzyszy Grom. Wizuale zapewniają Pani Ka (autorka logo) lub krb.
Co się przewija? Electro & deep house, classic hip hop, hip house, electro funk & disco, broken beat, down tempo, ragga …i nigdy nie wiadomo co, bo ciągle poszukujemy!


Rawski - warszawski dj i producent zainspirowany jazzem, hip hopem i miejskimi klimatami. Jego utwory znalazły się m.in. na płytach „Radio Leniwa Niedziela” (2002), „Chillout flavor” (2003) i "Polskie Leniwe - Serwuje Novika" (2005). Współpracował także z niezależną wytwórnią Cat Sun, gdzie w 2001 wydał solowy LP “23” oraz EP’kę “Ostatnie sztuki sezonu” w 2002. Obecnie pracuje nad nowym materiałem jednocześnie oddając sie dj’owaniu.
Od 2002 roku członek kolektywu Vinyl Balet. Dwa lata później wstapił w szeregi BEats Friendly. Wraz z Matmanem jest pomysłodawcą i organizatorem imprez "SAY WHAAAT?!", które najwiekszą popularnością cieszą się w białostockim Metrze. W warszawskim klubie LABO wraz z Dudkiem prowadzą środowe BLAKizBLAK.
Sety dj’skie Rawskiego to mieszanka down tempo, boogaloo, latin jazzu, hip hopu, afrobeatu i jazzy house. Jest też recenzentem muzycznym w Gazecie Studenckiej.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_