Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

23-06-2007, sobota

Electro Station

Źródło, Katowice
DJs:
Vein Cat [electro-new wave live act!/ Bydgoszcz]

Dombashio [Kraków]
Maik [vinyltown.p]
Rek [vinyltown.pl]
AdamO [.:fa.bryka snuff:.]
Nudz [beats riders]
+special guest
Bilet:
7 zł / kobiety 5 zł
Start: 21:00

Vein Cat - ten pseudonim artystyczny dopiero przebija się w świecie pełnym electrodźwięków, ale już z daleka można poznać jego różowoszary odcień.
Przygodę z muzyką Vein Cat (Daniel Wrotniewski) rozpoczął trzynaście lat temu - jako frontier zimnofalowej zielonogórskiej grupy AD SOMNUM, gdzie komponował i śpiewał swoje teksty.
Pod koniec ubiegłego wieku, po kilkuletnich doświadczeniach koncertowo-studyjnych w ramach kolejnych projektów tradycyjnego grania w zespołach, z konsekwencją i determinacją postanowił również działać solo. Pojawił się w zielonogórskich klubach by wyleczyć tamtejszych bywalców atmosferycznym drum'n'bass'em (cykl imprez "Leczenie Dźwiękiem"). Nie zapominając równocześnie o swoich pasjach producenckich.
Starał się także animować tamtejszą scenę powołując do życia cykl imprez "Open Beat Party", które dawały możliwość zaprezentowania się debiutantom. Po kontaktach z londyńskimi klubami wrócił do kraju i rozpoczął flirt z motylimi beatami nowofalowego progresywnego electroclashu.
Vein Cat do tej pory pozostaje wierny zasadzie, by każdy live-act, który daje ludziom na parkiecie był nieprzyzwoicie elektryzujący i uwalniał ich w tańcu. W czasie imprezy gra zawsze na żywo, wyłącznie swoje autorskie produkcje, wspierając je często wokalnie, co owocnie urozmaica noce klubowe z setami prezentowanymi przez Dj-ów.
Muzyka Vein Cat'a jest radosnym kolażem bliskiej mu zimnej fali i muzyki lat '80 oraz nowoczesnych, klubowych dźwięków. Każdy live-act jest niepowtarzalnym zaproszeniem do tanecznych ekscesów, uwolnieniem od zmęczenia i zanurzeniem się w luxlux dźwięków i wibracji wokalnych.
Pod koniec sierpnia 2006 nakładem Sound Delivery ukazała się jego Epka -"When She Moves", dostępna na juno.co.uk.
VEIN CAT wystąpił na Festiwalu Muzyki Elektronicznej w Chinach! I LOVE EU - to festiwal zorganizowany w 50 rocznicę Uni Europejskiej, na którym wystąpili artyści z całej Europy. Vein Cat zagrał 2 koncerty - 23 marca w Szanghaju w klubie "4 Life", oraz dnia następnego, 24 marca Pekinie w klubie "Tango".
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_