Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

31-08-2007, piątek

Pogoria Electro Breaks

Ośrodek Omega, Dąbrowa Górnicza
DJs:
MOHAN Das aka Frankie Flowerz
CH District [m-tronic/elektroklub]
OZZ [Electric Team, Fanky Virus]
Ladybug [czysta13, Fanky Virus]
AdamO [.:fa.bryka snuff:.]
Phill [ .:fa.bryka snuff:. ]

Vj's:
Go2air
Plastikova
JD Video
Bilet:
11 zł
Start: 20:00

MOHAN Das aka Frankie Flowerz

Jest producentem i dźwiękowcem - jeden człowiek o wielu tożsamościach rozpoczął życie DJ-a w Malezji w 1984, grając rocka, funk, soul, nową falę oraz niezależną muzykę w przerwach koncertów na żywo zespołów przygrywających w SKYROOM. Penang - klubie zlokalizowanym na jedenastym piętrze hotelu Continental. W SKYROOM nie było gramofonów a jedynie dwa magnetofony szpulowe z kontrolną regulacją wysokości dźwięku. Muzyka elektroniczna przecierała sobie powoli drogę do klubów w Stanach i w Europie. Wkrótce zaczął eksperymentować, miksując disco i funk z nagraniami od przyjaciół z różnych krajów i dodając nowe, własne brzmienia.
Przełomowy moment nastąpił, gdy po otrzymaniu oferty z agencji dla DJ przeniósł się do Szwajcarii. Kolejne osiem lat spędził, grając w klubach oraz na prywatnych imprezach w różnych częściach kraju. Od 1988 mieszka w Berlinie. Jego debiutancki singel wyszedł z wytwórni Blaou w 1999 pod tytułem ‘Free my soul’. Otworzył mu drzwi do innych wytwórni, które zainteresowały się możliwością współpracy z Mohanem. Potem Sandy Records wydał jego przebój ‘Stay the night’, a następnie artysta przetworzył pamiętną ścieżkę dźwiękową ze Stardust. Opracował również znajdujące się tam główne fragmenty wokalne jako First Aid.
Dzisiaj jest producentem w Funkhaus, w swojej pracy używa kilku pseudonimów: Audio Royal ( pracując samodzielnie) lub Hybrid Funk (we współpracy z Felixem Rennefeldem), odpowiada za PR, rezerwacje i planowanie imprez. Sprowadził takich artystów jak m. in. Trentemoller, Moonbootica, M.A.N.D.Y. Organizuje imprezy ‘3 facetów na 4 deckach’ wspólnie z Danielem Sunn z Funkhausmusic, pojawiając się w licznych berlińskich lokalach. Nagrywa też z innymi wytwórniami, jak Moodmusic i ‘2Dawgs’ - ‘It’s a Dawgs life’ (we współpracy z Kiki), i - ostatnio z London’s Crosstown Label’s jako Frankie Flowerz.
Frankie Flowerz zadebiutował w 2004 z Crosstown Labels, nagrywając ‘The Key’. Tak, tak - to jest to nagranie z rysą w poprzek płyty, która najpierw zatrzymuje się z trzaskiem, a następnie ostro rusza. Wywołuje to lekkie przerażenie u widowni – efekt czysto‘undergroundowy’.
Następnie miksował Adama Sky (w latach 90.- Adamski, znany z niesamowitego ‘Killera’ z udziałem Seala - po raz pierwszy jako wokalisty, również dla tej wytwórni Mohan debiutuje w lutym 2007 w London’ s Hypercolour zadziwiającym dwuścieżkowym the Redsky eP oraz w Tiga’s Turbo ‘Rain/ Stylo E.P. w sierpniu 2007. W 2007 będzie grał na żywo, tym razem pod pseudonimem Frankie Flowerz.
W 2005 zorganizował dwudniową imprezę pod hasłem Tsunami Benefit, zapewniając udział artystów oraz prezentację kuchni azjatyckiej. Charytatywne spotkanie miało miejsce dzięki wspólpracy z UNICEF oraz berlińskiemu NO-Ufo’s. Wszystkie datki przeznaczono na pomoc ofiarom tsunami.
Gościem honorowym drugiego dnia Tsunami Benefit był Paul Van Dyke. Jego niezapowiedziane pojawienie się wywołało aplauz klubowiczów, którzy usłyszeli o jego wizycie przez radio i w wielkiej kolejce czekali na spotkanie z nim.
Mohan pragnie dawać wyraz swojej miłości do muzyki, organizując koncerty charytatywne i zbierając fundusze dla potrzebujących dzieci na całym świecie.
Style muzyczne, które uprawia: electro, minimal, deep house, house, techno. \
Pseudonimy artystyczne: Audio Royal (funkhausmusic), Hybrid Funk (funkhausmusic), Frankie Flowerz ( Crosstown Rebls), 2Dawgs (Moodmusic), Das Deva (Blaou), Mohan Das (Hypercolour).

Grał między innymi z : Kenny Dixon Jr aka Moodyman & Theo Parrish( Three Chairs Tour 2002), George Morel (Love Parade 2000, Coke DJ Culture Tour 2004), Paul Van Dyk, Armin Van Buuren, Sister Bliss, Laurent Garnier, LTJ Bukem, James Zambiella, Sasha, Kevin Saunderson, Moonbootica, Trentemoller, Ian Pooley, John Acquaviva , Tony Carrasco, Kyoto Jazz Massive itd.

Kilka ciekawszych miejsc- NIEMCY Berlin: Maria (label nights) Stern Radio(monthly residence for Funkhaus label night-2003-2005), Rosis, legendary Casino summer garden, Deep, GMF in WMF, Cookies, Lisa Lounge, 103(1999-2000), Kiki Blofeld itd. Thuringen-Muna, Munich-Funky Kitchen, Leipzig-Velvet Club, Art Theater Stuttgart-Climax Institute itd….
POLSKA: Warszawa- Iguana Lounge, Piekarnia, Sopot-Sfinx, Kraków- Prozak(resident-2004-2005), Cień, Ampstrong- Zakopane itd CZECHY: Praga- Radost, Roxy , Le Clan itd. MALESIA: Kuala Lumpur- Maisons, Rush/Bliss/ Atmosphere, Ohm, Echo, Movement itd Penang-Orange, Lush itd. LONDYN: Turnmills, 333 , The Key, Retox Sundays, Sosho, Café 1001,The Mother itd MADRYT: Sirocco (label nights 2005) itd. KOPENHAGA: Culture Box

http://www.myspace.com/audioroyal
http://www.myspace.com/frankieflowerz
http://www.frankieflowerz.com/


CH District [m-tronic/elektroklub]

Mirosław Matyasik działalność artystyczną rozpoczął w 1996 współtworząc śląską scenę ambient / noise / experimental.Od 1998 podstawę jego twórczości stanowi jednoosobowy projekt C.H. District, który łączy w sobie tradycje muzyki industrialnej ze współczesnymi produkcjami z kręgów tzw. "inteligentnej elektroniki". Ściśle współpracuje z grupą performance/video art Suka Off, zasilając ich działalność jako twórca oprawy dźwiękowej. W latach 1998 - 2001 ukazały się dwie, wydane własnym sumptem płyty CD - "Pneuma-ti-coi" oraz "Continuance". W roku 2002 Mirek podpisał kontrakt z francuską wytwórnią M-Tronic, niedługo potem wydając pierwszy oficjalny album, split z holenderskim Duuster. Krążek odbił się sporym echem w środowisku zarówno polskim, jak i zagranicznym - głównie we Francji i za oceanem. Na początku 2005 roku światło dzienne ujrzał drugi LP C.H. District - "Slides". Wydawnictwo zostało znakomicie przyjęte przez recenzentów i fanów muzyki elektronicznej, co zaowocowało licznymi występami w całej Europie oraz udziałem w wielu płytach kompilacyjnych

http://www.myspace.com/chdistrict


OZZ [Electric Team, Fanky Virus]

Muzyką klubową zainteresował się w 1993 roku i od tego czasu działa jako DJ i animator krakowskiego clubbingu. Wykonuje muzykę spod znaku break beat, new school breaks, electro, house. W 1993 roku - wraz z Biomodemem i G. Labem - utworzył formację Ongo, z którą brał udział w pierwszych krakowskich imprezach techno i nagrał album. Grupa pozostawała w kręgu muzyki Detroit techno i tzw. nowej elektroniki (The Orb, Orbital). Po przygodzie z grupą ostatecznie poświęcił się muzyce klubowej. Był pomysłodawcą, współtwórcą, a następnie redaktorem naczelnym pierwszego w kraju miesięcznika traktującego o muzyce klubowej pt. „Future Guide” (1995). Następnie, we współpracy z TV Kraków produkował program „Future Guite” (1995), poświęcony szeroko rozumianej kulturze klubowej. W latach 1997-8 założył i prowadził, organizując wiele imprez, dwa legendarne kluby muzyczne: „Jupiter” i „Electric Café”.
W latach 2002 (Krościenko) i 2003 (Zakopane) – wraz z DJ-em Ladybag i DJ-em Pablo - organizował warsztaty dla miłośników clubbingu i turntablizmu „Vestax Summer DJ Camp”. Od kilku lat - wraz z Biomodemem i DJ-em Pablo - współtworzy klubową formację Electric Team. Brał udział w wielu imprezach, m. in. w „Festival Performance” na Zamku Ujazdowskim w Warszawie, „Festival Fort Sztuki” w krakowskim „Bunkrze Sztuki” oraz w „Festival Video Art” w Wiedniu (2003). Występował w klubach całej Polski.


Ladybug [czysta13, Fanky Virus]

Muzyką zajmuje się od ponad 20 lat. Najpierw jako instrumentalista (saksofony, flet, bass) kompozytor i aranżer.
- 1982 Zespół DUPĄ (Narzędnik Osobowy)
- 1984 laureat Jazz Juniors z zespołem Acceptation, Jazz Nad Odrą (Wrocław) , Jazz Jantar (Gdańsk), Fama (Świnoujście)
- 1985 - 1996 współzałożyciel/muzyk zespołu Pudelsi (2 sp, 3 lp)
- 1996 - obecność na płycie PRL
- 1997 - Nagranie Płyty i koncerty z zespołem (Bachleda Józef)
- 1998/99 audycja autorska w Jazz Radio
Od czerwca 2000 kierownik muzyczny klubu Blue FM w Krakowie gdzie odkrywa nowy dla siebie instrument, jakim są gramofony i mixer. Jesienią tego samego roku zaczyna grywać w krakowskich klubach jako dj Ladybug
- 2001 współorganizator trzech kolejnych edycji imprez "Funk Fu"
- w kwietniu uruchamia Pierwsze w Krakowie co tygodniowe ChillOuty w PeweksCaffe.
- maj 2002 uruchamia i krótko rezyduje, w Mezzanine Lounge.
- listopad 2002 uruchamia Antykwariat
- wrzesień 2003 pierwsza impreza formacji "Funky Virus" (dj Ladybug, dj Ozz + instrumenty live)
- od lutego 2004 rezyduje w klubie Prozak

www.krak-garage.tk


AdamO [ .:fa.bryka snuff:. ]

”Urodziłem się aby tworzyć radość z grania w sercach i umysłach ludzi.”
Takie motto kieruje jego osobą. Inspirację i doświadczenie czerpie z lat 90`, bo w nich się wychował. Uważa, iż każdy rodzaj muzyki trzeba poznać aby móc się na jej temat wypowiadać. 13 lat krążenia wokół muzyki elektronicznej (i nie tylko...), dało mu możliwość wyrażania swych emocji i myśli na scenie muzyki technicznej jako kreatora pozytywnych wibracji. Szuka złotego środka aby być dobrym w tym co robi i tym samym wywoływać euforyczne zachowania pośród ludzi z pozytywną energią. Uważa, że muzyka jest nową religią tego długiego wieku. Brał udział w undrground`owym „Śnie nocy letniej” , „Electronic circle” i „Electro Shock” oraz bierze udział w nowym projekcie pt.:[ fa.bryka snuff ]. Electro+tech+house ze szczyptą minimalu podane na czarnych krążkach są dla niego znakomitym przepisem na imprezie.


Phill [ .:fa.bryka snuff:. ]

W zasadzie to już nie pamięta ile lat stoi za gramofonami i sprawia ludziom przyjemność zgrywaniem setów. Śmiało można przyjąć, że gra od 9 lat. Phill nie ogranicza się do jednego gatunku muzycznego. Zaczynał od vocal house, poprzez funky, deep, tribal, french zatrzymując się obecnie na breakach. Jego sety nigdy nie są takie same. Najstarsi górale znają Philla głównie z kawałków bajek, które z powodzeniem wklejał w swoje sety, a teraz czynnikiem charakteryzującym jego twórczość imprezową są różnego rodzaju wkręty hip-hopowe i skrecze. Właśnie skreczowanie jest jego ostatnio nową zajawką, której poświęca dużo wolnego czasu cały czas próbując nowych technik zgodnie ze szkołą DJ Q-berta:). Nie ma sensu wymieniać klubów w których grał Phill, z całą pewnością to wszystkie liczące się na scenie klubowej miejsca w okolicach Katowic i Krakowa, Wrocławia, Łodzi i Warszawy.


Go2air

Vj, grafik, na co dzień współdziała z kolektywem Sensikru. Tworzy oprawę vj-ską na potrzeby trasy koncertowej Noviki, promującej jej nową płytę Tricks of Life.Swoje wizualizacje prezentuje z równym powodzeniem do muzyki klubowej – min. dla czołówki sceny house (Phats and Small (UK), Rune RK aka Artificial Funk (Dania), Matteo Esse (Italy), RLP Paris/Frnace, Grant Nelson Swing City rec/london) jaki i w trakcie koncerów hip-hopowych (Feel-x Soundystem, WWO, Kanał Audytywny) reggae/dancehall (Bass Medium Trinity, Jamal, Getoblasta, Masala Soundsystem) oraz rockowych ( Pogodno, Voo Voo,). Jego sety były także wizualnym uzupełnieniem pokazów mody.Prezentował swoje umiejętności na festiwalach vj-skich (Visual Connection, Visual Flava) oraz w trakcie imprez towarzyszących festiwalowi Era Nowe Horyzonty.
Publikuje sample vj-skie, które można pobrać min. ze strony

www.vj.go2air.net


Plastikova [oto studio]

Magdalena jako vj zadebiutowała pod koniec 2005 r. w klubie Inqubator w Katowicach. Z wykształcenia jest malarką, jednak szybko przeszła od statycznego obrazu w ruchomy świat video i animacji. W swojej twórczości lekko ironizując, pokazuje plastikowe uroki plastikowego świata popkultury. Jej styl to połączenie surowego industrialu miejskiego, pop artu, elementów punk i fetysz. Zajmuje się także grafiką, fotografią mody i reklamową, nowymi mediami. Świeciła w wielu klubach na terenie Polski, tworząc oprawę wizualną m.in. dla: Dieselboy, Fresh, Lady Waks, Lemings, Novika, Sonic Trip, Jacek Sienkiewicz, Slg, Mk Fever, Glasse, Easy, Harper i wielu innych. Jej wizualizacje towarzyszyły także większym festiwalom, do tej pory gościła na: festiwal Visual Connection 2006 (Poznań), Mayday 2006 (Katowice-Spodek), Lech Party Inspirations, festiwal Media-Wave 2007 (Mysłowice), festiwal Creamfields 2007 (Wrocław)

www.plastikova.blog.onet.pl


JD Video

Jan Dybała - Mysłowice, od kilku lat działa jako dj ames/dj jd. Początki za gramofonami w kolektywie djskim Larmo soundsytem, który propagował triphopowo jazzowe brzmienia cyklicznie w kilku klubach na Śląsku i Krakowie.Solowe sety z muzyką elektroniczną prezentował na zeszłorocznym festiwalu Mediawave oraz w duecie z dj hrd na Off Festivalu 2006 w ramach offowej sceny klubowej. W tym roku jako vj prezentuje zestaw wizualizacji opartych na autorskim systemie grafiki cyfrowej „VRGB”.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_