Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

18-08-2007, sobota

Quick Finder & Quasar pres.: What is fun part 3 - Import

Quasar, Gliwice
DJs:
E-Phunk (innocence.cz/ostrava)
Fall (Innocence.cz/ostrava)
Foly (QuickFinder.pl/Katowice)
Bilet:
Panowie 7 zł / Panie 5 zł
Start: 21:00
Koniec: 06:00

music: house, funky, vocal house


E-Phunk (Innocence.cz/ostrava)

Muzyka klubowa zaczęła go pociągać od roku 1997, kiedy to jako gość był po raz pierwszy na imprezie, gdzie zafascynował go dany styl muzyczny, którym w tym czasie popisywali się już tak zaawansowani dj-e jak Dj ORBITH, LEO LYCRA, SAYKO i inni. Od tego momentu ortodoksyjny rocker rozpoczyna zmieniać się w clubbera, i jego pasją staje się DJ-ing. Swoją karierę rozpoczął współpracą z agencją INNOCENCE, w której działa do dnia dzisiejszego i również pozostał jej współwłaścicielem. Jest współorganizatorem corocznej, znanej w całych czechach imprezy plenerowej MY LOVE IS DEEP, podczas której mógł sobie zagrać po boku znanych imion jako naprz. Broodway, K-fox, Twyx.
Przełomowym momentem w jego karierze był rok 2000, kiedy to rozpoczyna swe popisy w clubie ALCATRAZ, gdzie został również rezydentem. W roku 2002 opuszcza Czechy i jedzie w świat by nauczyć się nowych umiejętności. Dotarł aż do Londynu, w którym to dopiero odnalazł prawdziwy dzwięk i atmosferę klubową. Po powrocie z Anglii rozpoczywa swe popisy w klubach po Morawach północnych, głównie zaś w Ostrawskich klubach takich jak VETRAK lub BAR...VY na ulicy Stodolnej. W Polsce występował w katowickim klubie INQBATOR, RENTGEN, ILLUSION, MACHINA, POZYTYWKA, HIGH WAY, STARÓWKA, BiR PUB.
Pod koniec lat 90 prezentował się jako deeptechhousowy DJ, ale w latach następnych styl jego grania wykrystalizował się. Obecnie jego muzyka jest oparta na rytmie house i techhouse, z którą łączy elementy funky, vocal i tribal. Główną zaletą Dj e-phunka jest precyzyjne miksowanie płyt winylowych.


Fall (Innocence.cz/ostrava)

Jego DJ-skie początki sięgają głęboko do połowy lat 90., kiedy zaczynał jako dyskotekowy DJ. Już wtedy upiększał ówczesne dyskoteki klubowymi trackami. W roku 1997 z odtwarzaczy cd przeszedł na klasyczne gramofony. W tym czasie był aktywnym DJ w agencji Flipside. Był widoczny na płytach producentów letnich hitów, np. DJ wydających na labelach Strictly Rhytm, czy później Defected. Kolejnym krokiem w jego DJskiej działalności był coraz bardziej charakterystyczny styl gry i szybki rozwój housowego DJ i coraz częstsze granie w agencji Inocence. Jego styl mixowania to łączenie wszystkich gałęzi rytmu 4/4, Ogarnięty falą progressive, także ten styl włącza się do swoich setów wraz z Tribal-Tech, House, Break-Tech House, marginalnie Techno, a dziś coraz częściej we wszystkich teraźniejszych nowoczesnych stylach muzyki tanecznej.


Foly (quick finder.pl/true voices/katowice)

(dj i producent) urodzony 1976 r. w Jaworznie absolwent szkoły muzycznej im. G. Bacewicz. Perkusista, klawiszowiec, członek zespołu O.K. i dawnej ekipy Sickly, nauczyciel OPP Jaworzno - instrumenty klawiszowe, członek Netmusic. Od dziecka związany z muzyka elektroniczna. Swoje początki improwizacji oraz pierwszych kompozycji utrwalonych na taśmach rozpoczął w roku 1994 dzięki Yamaha DX7, a potem konsolach i wreszcie samplach na PC.....Początkowe zamiłowania do mocnych bitów technicznych przeniosły się na peryferia chilloutowych i jazzowych klimatów. Jednak w miarę upływu czasu tworzona muzyka zaczęła przenikać nastrojem spokojnych, wypełnionych vocalem ciepłych brzmień. Ostatecznie ciekawe, rytmiczne takty pulsującego i energetyzującego basu zaprowadziły do house-funky, vocal, tribal i latino. Za deckami stanął po raz pierwszy w 2004 roku w Burgundii K-ce. Tak zaczęła się przygoda z vinylami.... Od tego czasu pozytywne housowe brzmienia towarzysza mu na każdej imprezie. Style: funky, vocal house, classic. Często spotykany w plenerowych sponsorowanych party oraz śląskich clubach. W lipcu 2006 B.Fish & Foly powołali do życia organizacje muzyczna True Voices.
Zagrał między innymi z takimi dj’ami jak: Karol XVII & MB Valence, E-phunk, Seth, Sixmillian, Betty Bee, Alicja Bator, Whisper, Pulp, Kookie, Phill, Malfunktion, Endr:u, Sugar Fly, X. Pablo, Cris Mouton, Es Skalar, Esel, Endr:u... i wieloma innymi, których nie sposób tutaj wymienić. Kluby, w których min. zagrał: Archibar /katowice/, Atmosfera /katowice/, Avangarda /tychy/, Cafe Klimaty aka Bunkier /chrzanów/, Chilli /sosnowiec/ /Cień /kraków/, City Rock /katowice/, Furtian /zabrze/, Goa /katowice/, Inqbator /katowice/, Lochy /sosnowiec/ Maska /katowice/, Machina /wodzislaw sl/, Mega Club /katowice/, Negresco /katowice/, Protector /katowice/, Revolution /gliwice/, Tokarnia /tychy/, Walter / mysłowice /, Wysypisko / kraków/....Od stycznia 2007 zrzeszony w Quick Finder Event Agency.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_