Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

20-10-2007, sobota

Quasar Dzieciom 2. Urodziny!!!

Quasar, Gliwice
DJs:
Harper (boogiemafia/beatsfriedly)
Guarana (Punkt G/Absurdsquad/Kraków)
Malfunktion (fantomascrew)
Bertino (quickfinder)
Racket (kosmoludes)
Loox (mvp/gliwice)
Dexter (gardenbeat/gliwice)
Deeplay (sunsetpeople/quasar)
Bilet:
free
Start: 21:00

UWAGA JEŻELI KTOŚ MA OCHOTĘ DOŁĄCZYĆ DO LISTY GRAJĄCYCH prosimy o kontakt: deeplay@interia.pl


Serdecznie zapraszam wszystkich na

DRUGIE URODZINY KLUBU QUASAR!

Bedzie to zarazem druga impreza charytatywna na DOM DZIECKA w Gliwicach.

Będziemy kwestowac podczas imprezy i całe zebrane pieniązki bede przekazan dla domu nr 1 w Gl.

Dokladnie rok temu dzieki Wam zebraliśmy prawie 500 zł, mamy nadzieje ze tym razem przekroczymy ta kwote...


Harper

Przede wszystkim miłośnik dobrej muzyki - bez względu na gatunek i kolor. Od dekady dziennikarz muzyczny (Machina, Plastik, Brum, Fluid, serwis muzyczny Nuta, kulturalny dodatek do Życia Warszawy - Po Godzinach, Laif), swą wiedzą wspomagający niezależną wytwórnię fonograficzną Sonic. W (starej, dobrej) Radiostacji prowadził popularną audycję autorską Funkadelia; przez wiele lat zaszczepiał i promował w Polsce idee Red Bull Music Academy. Aktualnie pisze dla Laifa oraz Machiny, obecnie w Polskim Radio Bis (na zmianę z Rawskim) prowadzi 5-godzinny program Beats Friendly.
Jest autorem takich kompilacji jak m.in. "I Feel Good" (soul, disco i funk), breakbeatowej "Plastikfikation Beat 1" w 1999 roku okrzykniętej przez Gazetę Wyborczą najlepszą klubową składanką wydaną Polsce, oraz „Friendly Beats” (wespół z Noviką, Lexusem oraz Bartkiem Winzcewskim).Współpracował przy powstawaniu pamiętnej kompilacji "Machinacje".
W maju 2007, jako członek kolektywu Beats Friendly, trafił na okładkę magazynu muzycznego Laif. Miesiąc później, również na potrzeby magazynu Laif, pod szyldem Boogie Mafia przygotował specjalny, wybuchowy mix CD pt. „Hard Boogie”, zawierający produkcje takich wykonawców jak Meat Katie, Dylan Rhymes, Madox, Koma & Bones czy Soul Of Man.
Swą bardziej roztańczoną, balangową cząstkę siebie, realizuje jako Harper, jeden z najpopularniejszych, cenionych i energetycznie grających DJ'ów w Polsce. Przez wiele lat specjalista od breakbeatowych brzmień, dziś celuje w porywającej i wgniatającej w ziemię muzyce tech-funk, będącej fuzją breakbeatu, house'owej dramaturgii, rockowej energii (w szczytowym momencie macha grzywą), acidowych melodii oraz motoryki techno.
Z radością grywa również bardziej organiczne, czarne dźwięki - balangowy hip hop, reggae, dancehall oraz klasyczny funk.
Harper, po sporadycznych występach z grupą Futro, współpracy z chilloutowo-tanecznym projektem Waxfood / Molly, udziela się w niezwykle popularnym duecie Boogie Mafia (obok Berta) oraz kolektywie Beats Friendly (m.in. Novika, Lexus, Lipstick, Gama, Rawski, Bartek Winczewski)
Występował u boku takich artystów jak m.in. Chemical Brothers, UNKLE, Basement Jaxx, Plump DJs, Meat Katie, Elite Force, Soul Of Man, Koma & Bones, Arrested Developement, Lee "Scratch" Perry, Freestylers, Santon Warriors, Dub Pistols, Les Rhythmes Digitales, Tony Vegas, Lee Coombs, Audio Bullys, Hybrid, Rennie Pilgrem, Adam Freeland, Chicken Lips, Dreadzone, Krafty Kuts, Etienne De Crecy, Santos, DJ Krust (Reprazent) czy takich polskich wykonawców jak Fisz / Tworzywo Sztuczne, O.S.T.R., Sistars, Max i Kelner, Cinq G, Masala Sound System, Zjednoczenie Sound System.
Juror DJ'skiego konkursu Heineken Music Thirst, Coke Live Freshnoise (obok Smolika, O.S.T.R’ego i Planu B), Ooraz Nokia DJ Lab, brał udział w klubowym projekcie Miller Fresh, grał na łódzkiej Paradzie Wolności, legendarnej już imprezie Red Bull King Of Air (Łeba), festiwalach Heineken Music Festiwal (czterokrotnie!), Coke Live, festiwalu AudioRiver, Smirnoff Experience, Mia100 Kobiet (w adekwatnym damskim przebraniu), urodzinowych imprezach Radiostacji, magazynu City czy Lajf'a i na wielu innych mniej, bądź bardziej prestiżowych balangach.


Guarana

Panna G. urodziła się w Krakowie gdzie przeżyła pierwsze zauroczenie muzyką klubową w klubach Roentgen i Uwaga. Dłuższy pobyt w Londynie w roku 1998/99 ukształtował jej świadomość muzyczną, którą postanowiła rozwijać. Uczęszczała do Krakowskiej Szkoły Muzycznej im.Chopina na wydziale wokalu, którą po roku rzuciła, aby zmierzać w stronę elektroniki. Pod koniec 2003 roku pierwszy raz publika ujrzała ją za deckami.

Jej styl charakteryzuje mnogość elektronicznych dźwięków, nierzadko wokal oraz szybkie tempo. Jako kobieta zmienną jest, dlatego nie szufladkuje się w jednym gatunku. Jednakże najchętniej ujawnia swoje minimalowo-progresywne oblicze. Ulubione labels to Herzblut, SAW, Poker Flat, Get Physical, Skint, Electronic Elements i Vapour Recordings. Prywatnie od lat kolekcjonuje i poszukuje ciekawych brzmień z dziedziny Nu Ambient & Chillout.

W 2004 roku dołączyła do krakowskiego kolektywu Niteshift. Od 2006 roku działa również ze znaną z imprez Drum’n’Bass i Teq grupą ABSURD.
Zaś Kobiece Cykle to jej pierwszy autorski projekt, który współtworzyła z DJ Mają od początku 2006. Panie organizowały imprezy na terenie całej Polski z udziałem najlepszych kobiet DJek. Po niebywałym sukcesie KC przyszedł czas na samodzielną działalność idącą w kierunku kreowania własnych dźwięków.
W 2007 roku G powróciła do swojej zapomnianej pasji – śpiewu. Supportowana przez licznych DJs nierzadko urozmaica swoje imprezy energicznym vokalem.

Guarana miała okazję zaprezentować swój styl na falach BIS - Polskiego radia, w audycji HouseMix nagrodzonej mianem najlepszej audycji muzycznej 2005, oraz zagrać na imprezie w sopockim Sfinksie pod tym samym szyldem - Pure Radio.

Dzięki kontaktom z takimi producentami jak Cedric Gervais (Miami), Sam Popat (Paris) czy Tony Choy (NY) poszerza swoje horyzonty na temat najświeższej muzy z całego świata.
Grała m.in. w takich klubowych miastach na mapie Polski:
Rdza, Błędne Koło, Prozak, Krzysztofory, Zoom, Ministerstwo, Fshut, Ręce i nogi, Chill Out Club, Midgard, Cień, Baraka (Kraków), Sfinks (Sopot), INQ, Maska, (K-ce), Rura (Cze-wa), Quasar (Gliwice), On-Off, Luzztro, Lemon (W-wa) oraz Mansion (Miami, USA).
Współpracuje z wieloma DJami jednak najbardziej ceni sobie kontakt z energiczną publiką.


Malfunktion

Członek agencji bookingowej "Fantomas" od 2004 roku. Producent i DJ. Promotor i reprezentant Red Bull Music Academy na terenie Górnego Śląska. Ma na swoim koncie rezydenturę w katowickim Mega Clubie, sety oraz live acty na licznych imprezach klubowych, masowych i audycjach radiowych.

"Instruktor" w Miller Fresh DJ`s school założonej przy katowickim Mega Clubie oraz w kilku innych projektach o tematyce DJ-ing i produkcja muzyczna. Półfinalista konkursu Miller Fresh Music Tour 2004. Poza granicami kraju usłyszeć go można u naszych południowych sąsiadów. Ma na koncie imprezy w praskim klubie L`Enfer Rouge, brneńskim Perpetuum oraz audycje i sety dla radia RadioAkropolis a także największego czeskiego serwisu www.techno.cz.

Zacieśnia także współpracę z labelem Nightpunk Records założonym przez rezydentów klubu Roxy. Od 2006 współpracuje także z polską wytwórnią Topless Records której nakładem ukazał się jego remix utworu "Hi-Fi" duetu Wet Fingers i planowane są kolejne.


Bertino

(dj i producent) od dziecka inspirowała go muzyka w znaczeniu ogólnym, jednak wraz z wiekiem zainteresowania jego zaczęły koncertować się wokół Dj-ki .Początkowo były to imprezy organizowane dla przyjaciół. Brak profesjonalnego sprzętu i wielka determinacja spowodowała, iż pierwsze sklejane beaty powstały na starych magnetofonach, cd-playerach,a nawet na wyciągniętych ze strychu starych gramofonach. W `97 roku rozpoczął swą przygodę z audycjami muzycznymi w Radio TOP ( "Zerwij Sufit";" Big Star Club"), które jeszcze bardziej zaostrzają mu apetyt na pokazanie się przed szerszą publicznością. Inspirację swą czerpał z twórczości Fatoby Slima i dlatego w jego dyskografii pojawiły sie połamane klimaty.Pierwszy publiczny występ za deckami zaprezentował w Klubie 77 w Gliwicach. Później pojawiła się chęć stworzenia własnego teamu i wraz z dj Racket’em ukazali się pod nazwą KOSMOLUDESS. Razem rezydowali w gliwickim klubie Be Free. Uczestniczył też w plenerowej imprezie Boom Night, która prezentowała dj’s z całej Polski. Miał przyjemność pokazać się u boku takich postaci jak: BOOGIE MAFIA, MAFIA MIKE, BLONDE, SIXMILIAN,ADAMUS, EPROM, DEX, FLEXIBLE, PULP, TWINN, FRUITMAN, SOLO, LARSEN, OSCARSIX&NATASHA, ENDRIU, COOKIE, BLONDIE, PHILL, CHRISJAXX, ALEX HARMONY, MALFUNKTION, RACKET, SIBI, LUK A, DISCOX, ESEL, GRENDY, CISCO, HOSE ,DECO, BELA, LUK S, MISHKA, CURE, FILIP D,LISI. Dzięki temu zaczął pokazywać się na scenie klubowej Śląska i nie tylko. Na początku 2004r. wyjechał do Madrytu gdzie grywał w hiszpańskich klubach i jednocześnie zaczął poznawać tamtejszą scenę muzyczną. Po powrocie z Hiszpanii podejmuję współprace z kolejnym dzieckiem break beatu dj Trecorrem, z którym nakręca imprezy pod szyldem TWISTER, promujące break na Śląsku.Granie na imprezach i bawienie publiki to jednak dla niego zbyt mało. Kolejnymi jego ambicjami stają się jego własne produkcje. Marzeniem jego jest aby ukazały się one na 12`` krążkach, czy tak sie stanie....?! Czas pokaże.


Racket

(dj i producent) mieszka i tworzy w Gliwicach. Muzyka towarzyszy mu od urodzenia tak jak każdemu z nas. Kiedy był małym pięcioletnim chłopcem uwielbiał przebywać u dziadka, który miał w tamtych czasach adaptery marki unitra .Na tych adapterach słuchał bajek. Już w tedy czarna płyta nie była dla niego obca,coraz bardziej byl zafascynowany muzyką do momentu w którym zaczął stawiać pierwsze kroki w miksowaniu.Nie bylo go stać na profesjonalny sprzęt więc z kolegą skonstruowali swój mikser z dwóch tunerów i zaczeli grać na amatorskich imprezach dla przyjaciół. Mimo to chciał grać dla większej publiki. Po ciężkich trudach udało się i zaczął grywać w klubach i na imprezach plenerowych. W roku 2004 brał udział w konkursie pod nazwą pop dj, zdobył pierwsze miejsce w Polsce. Muzyka jaką gra to funky breakbet, big bit, dużo instrumentalnych brzmień połamanych bitów, pozytywnej energii i wgniatającego w siedzenia basu. Poza miksowaniem muzyki, zajmuje się komponowaniem własnych utworów, które mają zamiar pomóc mu w realizowaniu dalszych planów na przyszłość.


Loox

Muzyka zajmuje sie od lat , jednak za dekcamik można zobaczyć nie od roku 2005
Ulubione style: funky/vocal/disco/breakz i wszystko co wesołe w house.
Grał w takich klubach jak: Inqubator, Ministerstwo, Quasar, Machina, Hemingway, Tunel, Luzzstra i wiele innych.


Dexter

Dexter od zawsze interesował sie muzyką, szczegolnie elektroniczną. Gra od dwóch lat a w jego setach można usłyszeć przede wszystkim electro clash, minimal oraz tech house.


Deeplay

Marek Wierzbiński - pojawił się na śląskiej scenie
klubowej jako DJ Maro rodzimych Gliwicach. Następnie rozszerzał swe
horyzonty na cały śląsk, by w końcu być dostrzeżonym i w innych
zakątkach kraju.Kontynuował swoją karierę grając w wielu istotnych
miejscach. Jako zwycięzca eliminacji Miller Clubbing Tour, zagrał w
finale tego konkursu w katowickim Mega Clubie.
Sety Deepley,a początkowo zdominowane przez Deep, Tech - House z
elementami Progresywnych dźwięków ostatnimi czasy przesycone są
brzmieniem Elektro i wyważonymi akcentami Minimal.
Obecnie związany jest z krakowskim kolektywem "Tropicalsound" oraz z
gliwickim klubem muzycznym "Quasar", którego jest właścicielem, i w
którym organizuje szereg cyklicznych imprez w szerokim spektrum
muzycznym.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_