Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

20-10-2007, sobota

Otto Van Schirach + wizualizacje Motomichi Nakamura

Elektro, Katowice
DJs:
Otto Van Schirach + wizualizacje Motomichi Nakamura
Bilet:
20 zł
Start: 20:00

W tym roku już po raz drugi będziemy mieli przyjemność gościć artystę „z piekła rodem” Otto Von Schiracha.
Podczas wakacyjnego Reporter Festiwal Nowa Muzyka, który odbył się w Cieszynie, Brazylijczyk o niemieckim rodowodzie zaprezentował coś w rodzaju pastiszowego hardcorowego kabaretu, gdzie rozwrzeszczany death-metal mieszał się z electro-syntetycznymi brzmieniami, zdekonstruowanym hip-hopem i wybuchał breakcorową, ekstremalną siłą. Jeśli komuś mało i Otto nie rozwalił mu muzycznej percepcji i przez to nie zwątpił jeszcze w muzykę elektroniczną - mamy bardzo dobre wiadomości. Tym razem będziemy mogli podziwiać jego występ w Elektro Klubie, gdzie towarzyszyć mu będzie Japoński artysta video Motomichi Nakamura. Obaj artyści przyjeżdżają na zaproszenie Stowarzyszenia A Kuku Sztuka, które jest organizatorem Transvizualia- 4 dniowego Festiwalu Form Audio-Vizualnych i Multimedialnych w Gdyni

Motomichi Nakamura urodził się w Tokio. Po ukończeniu szkoły Parsons School of Design w Nowym Jorku przeprowadził się do Ekwadoru, gdzie rozpoczął działalność artystyczna. W 2000 roku powrócił do USA i obecnie żyje i pracuje na Brooklynie.

Częstym tematem jego prac jest motyw rozmyślania, refleksji nad konfliktowością natury, ludzi, maszyn i świata w ogóle, co może być przerażające i zabawne, po części ludzkie po części potworkowate. Tematyka często nasuwa skojarzenia dziecięcych rysunków, dziecinności, co zestawione jest ze swego rodzaju sexualną dewiacją.

Zarówno w swych pracach malarskich jak i cyfrowych paletę barw ograniczył do silnie oddziałujących bieli, czerni i czerwieni.

Animacje były prezentowane w najlepszych muzeach, wystawach i festiwalach na świecie, takich jak: Sundance Online Film Festival w Park City, New York Video Festival at Lincoln Center Plaza w New York, Res Screening Series 2, Hollywood, Rio de Janeiro International Short Film Festival, Rio de Janeiro, Brazil, Sonar CINEMA 2005, Barcelona, Spain. Stale współpracuje z MOMA w Nowym Jorku, gdzie oprócz wystaw uczestniczy w live performancach, a stalą ekspozycję jego prac można podziwiać w Digitalcraft, Museum of Applied Arts we Frankfurcie.

Fani niebanalnych dźwięków i obrazów mogli po części zapoznać się z jego twórczością video. Motomichi bowiem współpracował ze szwedzkim zespołem The Knife, dla których zrobił video do utworu „We Share our Mother`s Health” oraz na stale współpracuje z Otto von Schirach, dla którego robi klipy, stronę internetową i z którym występuje jak live music-visual performance.

Oprócz tych wysoko artystycznych aktywności, Nakamura nie boi się działać również w obrębie bardziej komercyjnych dziedzin życia, jakimi są reklamy.
Jego klientami byli m. in. MTV Networks, Sony Electronics Inc, VH1, Scifi Channel, NTT DoCoMo, Electric Arts oraz nasza rodzima Heyah ze spotem reklamowym promujacym akcje bezpłatnego zdejmowania simlocków z telefonów.


www.motomichi.com
www.ottovonschirach.com
www.myspace.com/ottovonschirach
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_