Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

27-10-2007, sobota

The Birth of Pandora

Roentgen, Kraków
DJs:
Eye-D & DJ Hidden (Killing Sheep, Soothsayer, PRSPCT, Ad Noiseam, Ruff-Teck, Outbreak/ Holandia-Belgia)

support:
Switch Technique (Section8, ADHD Rec., Death Brigade Rec. - Pniewy) B2B Fizyk (ADHD Rec / Death Brigade Rec.) Warszawa
Kwik (ebm junglist, metro - Białystok) B2B Auricom (ebm junglist) Białystok
Nuki (Drumsilezja /Pandora Project -Katowice) B2B Marthaholtz (Pandora Project - Szczecin)

mcs:
Marv MC (457Lab / H: Revolta) Szczecin
Lady MC Hetane (independent) Szczecin

Bilet:
25 zł
Start: 21:00

Uwaga! Liczba miejsc w lokalu będzie ograniczona do 250 osób!


Pandora Project ma zaszczyt zaprosić na:

The Birth of Pandora
Inauguracja JAT 2007


Fanom ciężkiej elektroniki nie trzeba ich przedstawiać. Współpracują z największymi postaciami sceny drum'n'bass takimi, jak: Counterstrike, Black Sun Empire czy Evol Intent, ich płyty sprzedawane są w najodleglejszych zakątkach naszego globu. Przez wielu uważani są za najlepszy duet producencko-djski na świecie, ich sety są nie przewidywalne, przejawiające wszystkie możliwe emocje wyrażone muzyką:

EYE-D

Dj i producent muzyczny pochodzący z Goes w Holandii. Zaczynał w 1992 r. od produkcji Hardcore, podążając za coraz to bardziej eksperymentalnymi brzmieniami. Nawet nie myślał wówczas by na poważnie zająć się djowaniem. Zmieniło się to w roku 1996, kiedy pewien organizator namówił go na występ w Amsterdamie. Po tej imprezie, po swym pierwszym razie za konsoletą, nikt już nie miał wątpliwości, że kręcenie płytami to właśnie to, czemu powinien się poświęcić. Jego pierwszy singiel ukazał się w 1998 r, nakładem KULTBOX RECORDS. Często współpracuje ze światową czołówką dnb: DJ Hidden, Black Sun Empire, Noisa, Evol Intent. Z powodzeniem wydaje płyty dla cenionych wytwórni (Piruh Records, Ruff-Teck Records, Citrus Records, Soothsayer Recordings, Def Wish Records, Fear Records, Ghetto Safari, Low Res Records, Semiconscious Media, Black Monolith Breaks, Kultbox Records)Jego sety to zawsze idealna mieszanka drum n bass, hardcore/gabber i jungle.

www.myspace.com/djeyed


DJ HIDDEN

Swoją przygodę z muzyką rozpoczynał jako nastolatek od eksperymentów z magnetofonami i gramofonami. Próbował również gry na wielu najróżniejszych instrumentach, jednak nigdy zbytnio nie przykładał się do ćwiczeń. Konstruował więc okrutnie brzmiące 4 bitowe dźwięki przy pomocy starożytnego już oprogramowania, na komputerach pożyczanych wówczas od przyjaciół. Podkładał alternatywną muzykę do istniejących już wideoklipów. Młodość wypełniona tymi wszystkimi doświadczeniami doprowadziła do nagrania pierwszych poważnych demo w 1995 roku. Te z kolei zostały przyjęte przez wytwórnie Mokum i Coolman. Rok później oficjalnie ukazały się produkcje, które powstały w duecie z - EYE-D - wówczas jako X-Factor i The Outside Agency. Nagrania te nie przeszły bez echa i zwróciły uwagę miłośników elektroniki oscylującej dookoła gabba i hardcore. Jako "The E.L.F Architect", wydał również eksperymentalno - breakowy numer dla wytworni Medcom. Mniej więcej w tym samym czasie Hidden zaczął podążać w stronę klimatów drum n bass. Nie zapomniał przy tym o hardcore’owych korzeniach, a przesterowane breakbity stały się charakterystycznym składnikiem jego twórczości.
Jego produkcje sygnowane są przez takie wytwórnie jak chociażby Fear, Theoretic, Semiconscious Media, Killing Sheep, Outbreak, Soothsayer oraz Ruff-Teck.
Obecnie dj Hidden aktywnie działa we wszystkich labelach i projektach, z którymi miał do tej pory styczność. Współpracuje z takimi osobistościami drum n bassowego świata jak Evol Intent, Black Sun Empire, Panacea, Limewax czy Kid Kryptic. Wraz z EYE-D prowadzi Genosha Recordings oraz doskonali i rozwija swoje brzmienia. Z powodzeniem występując w klubach całego świata.

www.djhidden.com
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_