Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

17-11-2007, sobota

Otwarcie Drumsilezja.pl

Inqbator, Katowice
DJs:
1st floor [drum'n'bass, neurofunk]
Tectonic AKA Materia / Secure, Basic, Kinematic, Earwaks, DTD, IAUD, iDJ / Szwecja
BUN:SKI / Cube Syndicate / Zielona Góra
Slack / Cube Syndicate / Zielona Góra
Nuki / Drumsilezja / Pandora / katowice
Mephy / Drumsilezja / Mysłowice

VJs :
Agr... / Katowice
Froste / Katowice

2nd floor [drum'n'bass, atmospheric]
Grzybior / łudi-łuuu / Warszawa
Tytoo / łudi-łuuu / Warszawa
Franekimono / łudi-łuuu / Warszawa
Bilet:
12 zł
Start: 22:00
Koniec: 06:00

Po 3 latach działalności znane wszystkim forum drumsilezja.info przekształca się w nowoczesny vortal DRUMSILEZJA.PL, gdzie oprócz forum, znajdziecie również wiele przydatnych informacji o scenie drum'n'bass na Śląsku, jak również galerie zdjęć i filmików z imprez, najnowszą muzykę do ściągnięcia i inne. Pod tym jednym adresem chcemy zjednoczyć wszystkich, którzy tworzą scenę drum’n’bass na Śląsku, artystów i fanów tej muzyki. Z tej właśnie okazji, chcieliśmy was zaprosić na szczególną imprezę, inaugurującą powstanie nowego serwisu www na ktora zaprosilismy znana na calym swiecie postac - utalentowanego dja i producenta - Tectonic aka Materia.


Tectonic aka Materia

Jan Warnstam to współtwórca wytwórni Pressure Cut Recordings oraz audycji w sztokholmskim radiu „Club Decks”. Jako producent znany jest również pod pseudonimem Hidden Lab oraz Materia, pod którymi wydawał nagrania dla Basic Recordings, Earwarks i Kinematic 320. Tectonic jest rezydentem oraz promotorem imprez w klubie Conscious w szwedzkim mieście Linköping. Jako dj prezentuje zróżnicowaną dawkę głębokiego drum’n’bass’u.
Karierę muzyczną rozpoczął w 1988 roku. Na początku, przy pomocy sławnej Amigi 500, tworzył muzykę przeróżną gatunkowo. Z biegiem czasu, zaopatrzył się w odpowiedni sprzęt, co pozwoliło wynieść jego produkcje na nowy, wyższy poziom. Umożliwiło mu to również zaprezentowanie ich szerszej publiczności. Przez te wszystkie lata swojej twórczości Jan był świadkiem rodzenia się nowych gatunków muzycznych, takich jak np. breakbeat, jungle czy drum’n’bass. W sierpniu 2000 roku wziął udział w konkursie organizowanym przez audycję Morgonpasset w szwedzkim radiu. Pod pseudonimem Soil of Sound wysłał do nich swoje demo, co zaowocowało tym, iż wiosną następnego roku 15 minut z audycji Syntax Error zostało poświecone wyłącznie jego twórczości. W kwietniu 2001 roku założyciel sklepu z płytami Back to Plastic - Thomas Bergsten zwrócił się do Jana z propozycją założenia swojej własnej wytwórni drum & bassowej. Tak oto powstał label Pressure Cut Recordings, w którym Jan jako Hidden Lab wydał swoje pierwsze produkcje. Równolegle do tego nagrywał również dla breakbeatowych wytwórni z Chicago oraz ze Szwecji.
Ponadto, jako Tectonic, razem z Miklo prowadzi w każdy wtorek audycje w radiu clubDECKS ze Sztokholmu. W roku 2004 nakładem Basic Recordings ukazała się płyta 12" pod pseudonimem Materia z utworem Impact oraz jego remixem dokonanym przez Paradox. Końcówka 2005 to czas wydawnictw dla Earwaks. 2 stycznia 2006 ukazuje sie nakładem Kinematic320 'Collision Domain'. Jego produkcje mozna znalezc rowniez w zasobach wytworni Canadian Earwaks, Tilt Recordings, Digital Tunes Dubs. Nastepne produkcje zostana wydane na kilku nowych labelach : Secure Records, Unholy Records, Intelligence Audio, Oni Records, iDJ Recordings czy Gun Recordings.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_