Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

07-12-2007, piątek

Tresor.57 Minimal is the mission

Eskulap, Poznań
DJs:
main hall:
James Ruskin (Tresor, Bluprint, London / UK)
dee2l (bkidz.org : dee2l.org / Poznań)
Biba (R.A.F. / Oborniki)
Kill Blinton aka M‘One (killout.net / Poznań)

uper hall:
Micromission team on decks, machines and computers
Killing plazma visulas by Clockwork
Bilet:
20 zł przedsprzedaż / 25 zł w dniu imprezy

Rocznicowa impreza Tresora raz jeszcze. Niespodziewana i intensywna chorba Jamesa Ruskina spowodowała przesuniecie terminu jego wizyty o całe dwa tygodnie. Jak potwierdza jego agent stoło sie to po raz pierwszy aby James odwołał występ w ciągu ostatnich 8 lat. Ale jednak się to zdarza. Tak jak każdemu z nas.

Trudno w to uwierzyć ale Tresor – cykl imprezowy, obchodzi swoje 10urodziny!!!
Nikogo w Poznaniu, a może i nawet w Polsce, nie trzeba przekonywać do roli tych imprez w kształtowaniu się sceny klubowej, do jego udziału w kreowaniu marki klubu Eskulap jako zjawiska zupełnie niepowtarzalnego. Znanej instytucji w kraju i – co dziwne, bo nigdy nie był to prawdziwy klub –także i zagranicą. Podobnie jak ideowy fundator tych imprez: berliński klub Tresor, cykl ten miał doskonałe, jak i nieco gorsze momenty, ale zawsze wzbudzał duże zainteresowanie i emocje. Stał się nie tylko wizytówką imprezowego Poznania ale i symbolem pewnej muzycznej generacji.

Na swoje 10 urodziny Tresor wraca do swojej kolebki, czyli klubu Eskulap. Miejsca, które swoim charakterem idealnie pasuje do stylistycznej misji imprez, do ich charakteru i zapotrzebowania na minimalnie zaaranżowaną przestrzeń.
Dziesiąte urodziny obchodzić będziemy de facto na dwóch imprezach Tresora, aby pojawić się mogli wszyscy oddani jego idei DJe. Aby na swój sposób właściwie uhonorować dwie jego stylistyczne odnogi.

Wśród Djów na dolnej sali wystąpią James Ruskin, Kill Blinton pochodzący z poznańskiego kolektywu Killout, Biba pochodzący z obornickiego kolektywu R.A.F. wszystkim znany z wcześniejszych eventów oraz nielada gratka czyli dee2l [bkidz.org: dee2l.org] Poznań
Kolektyw tworzą dwaj niemuzycy z Poznania, Old Woman oraz 1am. Na imprezę przygotowują materiał w zamyśle Treosrowy, lecz chwilami wbijający się w klimaty techniczno poboczne.. Jakie ? Przekonać się będziecie mogli na imprezie..
Góra to specjalny program pełnej reprezentacji kolektywu Micromission oraz oficjalny przywitanie powracającego z Londynu na stałe Feelaza, którego będzie już można usłyszeć wkrótce w bardziej okazałej formie.


James Ruskin

Pochodząca z Londynu, ikona światowego minimal techno. To on obok Surgeona, Regisa i Femala należy do grona pionierów gatunku, a jego wytwórnia Blueprint Rec. do dziś jest respektowana przez największych wirtuozów muzyki elektronicznej CarlaCoxa, Jeffa Millsa, Richiego Hawtina czy Sven Vatha. Już w 1999 roku angielski magazyn "Select" uznał ją za najlepszy techno label wszechczasów. Dzisiaj Ruskin to ciągle światowego formatu DJ, z niekwestionowanym dorobkiem producenckim, powszechnie uznawany za klasyka minimalu. Także ciągle jego osoba wzbudza ogromne zainteresowanie wśród technicznej publiczności. Tym razem przyjeżdża on jednak do Polski w aurze zmian, jakim podlega rynek muzyki elektronicznej, jego stylistyka i coraz silniej na nią oddziaływująca marketingowa domieszka. Świadectwem tych zmian ma być kolejny singiel Ruskina ukazujący się już w grudniu na Tresorze oraz zapowiadany na koniec stycznia nowy autorski album.
Sam autor mówi o długiej przerwie w swojej pracy w studiu, o nowym dojrzewaniu. Album będzie zdecydowanie bardziej muzyczny i zawierać będzie kawałki do spokojnego słuchania w domu. Nie zabraknie wśród nich i takich, które doskonale sprawdzą się w sobotnia noc w klubie.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_