Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

19-01-2008, sobota

Mobilee Night - MNML Flava!

Quasar, Gliwice
DJs:
Marcin Czubala (Mobilee Rec.) live!
Bshosa (detroitZDRoJ!, mnml flava, klub 55)
105 L (Audioport, Mekkatech)
Bilet:
10 zł
Start: 21:00

music: minimal / dub techno / nu electronik / micro house / tech house / ..itp..

Tego wieczoru gość specjalny z Warszawy – Bshosa, dziennikarz muzyczny, promotor, producent filmowy, współojciec organizacji detroitZDRoJ! i rezydent klubu 55 zawita do klubu Quasar ze swoim cyklem MNML FLAVA, przedstawiając wam dwie znamienite postaci polskiej sceny elektronicznej. Rozpoczęciem wieczoru pokieruje 105L. Śląski local hero, współtwórca kolektywów MEKKATECH SOUNDSYSTEM oraz AUDIOPORT, w swoich setach łącząc minimalny tech-house z mikro jazz-funkiem nie zapominając o jamajskiej wibracji i punkowej zadziorności, rozgrzeje parkiet do najgorętszej temperatury rozkładając czerwony dywan przed główną gwiazdą wieczoru – legendą polskiego techno – Marcinem Czubalą.


Marcin Czubata karierę muzyczną rozpoczął w 1995 roku przyczyniając się do budowy niezależnej polskiej sceny ambitnego techno. Na początku roku 1999 założył pierwsza polska wytwornie winylowa - Currently Processing. Wśród osób, które nagrywają dla niej są m.in.: Ibrahim Alfa, Dave Tarrida, Subhead, Billy Youngman, czy Q-ic&Stephenson. W tym samym roku ukazał się tez debiutancki singiel Marcina, który zapoczątkował jego karierę poza granicami Polski. Plyta "Bass Casualties EP", jako jedna z pierwszych w historii polskiej muzyki, znalazła się w kultowej sesji radiowej Johna Peel'a w BBC Radio, a na playlistach umieszczali ją m.in.: Laurent Garnier, Cristian Vogel, Andrew Weatherall, Dave Tarrida, Adam X, czy Frank Lorber. W tej chwili Marcin jest jedną z najjaśniej świecących gwiazd na horyzoncie sceny minimal techno, wydaje swoje płyty dla słynnej berlińskiej wytwórni Mobilee Records i prezentując swoje pełne expresji, treści i ukrytych smaków live act'y w najlepszych klubach. Jego występ w Polsce będzie przedostatnim przed tourenee po Mexyku. Tego występu nie możne przegapić.


Wieczór zamknie swoim dynamicznym technicznym setem Bshosa, natomiast nad ranem możecie spodziewać się jamu na dwa adaptery i dwa komputery w wykonaniu wszystkich trzech muszkieterów, któ®zy sprawią, że ta noc na pewno będzie niezapomniana.


More info:
www.myspace.com/marcinczubala
www.myspace.com/detroitzdroj
www.myspace.com/bshosa
www.myspace.com/105l
MarcinCzubala.mixntrix.net
105l.mixntrix.net
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_