Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

12-01-2008, sobota

Smash Bass

Zanzibar, Chorzów
DJs:
Sick [Bass Enslavement] - Gdańsk
Neo [Underground Sun] – Radom
Kicó – [MDFK Cru] - Bytom
Kabak – [MDFK Cru] – Bytom

Mc:
Pinky DLR - MDFK Cru - Bytom
Start: 21:00

Sick

"Muzyka techniczna pochłonęła mnie pod koniec 1997r., wtedy zaczynałem słuchać house'u, techno. Po kilkunastu, kilkudziesięciu imprezach, zapragnąłem czegoś więcej:)

Pierwsze przygody, za "sterami", miałem na domówkach, oraz w niewielkich klubach. Był to początek 2000 roku. Grywałem wtedy wszelkie odłamy housu, bazując głównie na (French/Funky). Podczas trzy letniej wędrówki, zacząłem odkrywać coraz to mocniejsze brzmienia. W ten sposób ,na początku 2003r. w moich setach, zaczęły się pojawiać kawałki, z pogranicza (Tribal/Tec./Deep/Progressive House,oraz funky Techno). Pod koniec 2003r. co raz bardziej zaciekawiał mnie drum&bass. Z początku były to jump'upwe oraz liqidowe dzwięki. Podczas dalszej muzycznej wędrówki , kroczyłem, między coraz to mocniejszymi odłamami d'n'b ,oraz techno/electro/ (house) clash. W miarę jak poszczególne odłamy ewoluowały , moje gusta pozostawały przy mocniejszych brzmieniach Drum&Bass(Darkside/Darkstep/Technoid/Neurofunk/Techstep). W swoich setach niezależnie od odłamu muzyki technicznej, staram się przekazać jak najwięcej energi. Podczas wielu imprez w Trójmieście, oraz w Polsce miałem przyjemnosć zagrać między innymi z:

Unknown Error (Renegade Hardware/TOV/MovingShadow/Defcom/UK),Noisia (Vision recordings / NL),Vicious Circle (Renegade Hardware/Freak/DSCI4/Subtitles/UP/Defcom/Uk),The Panacea [Position Chrome / Offkey / Freak / Niemcy] , Dessident(Renegade Hardwere/Rosja),Implex(Fokuz Rec, Covert Operations Rec/ Rosja),E-Z Rollers [Intercom rec. - Moving Shadow -UK],Wasp [Dedkob Familia / BassGround / Belgia],Aquasky [Passenger - 777 - Botchit & Scarper - Moving Shadow - UK]...

Ostatnio związany z CSG (Centrum Stocznia Gdańsk) , gdzie odbyło się wiele dobrych imprez. Od ponad roku współtworzę projekt BassEnslavement, który mam nadzieję, że w najbliższym czasie, będzie zapewniał, coraz więcej przyjemności fanom muzyki technicznej."Neo

aka Japko zakorzeniony muzycznie w D'n'B, sluchacz podziemia, niezaleznej sceny elektronicznej, organizator i wspolorganizator spotkan promujacych ten styl, zafascynowany ciemna strona drum & bass-u oraz dzwiekami dalekiego wschodu otulony w technoid, neurofunk, techstep walczy jako neo w [underground sun] www.undergroundsun.pl
Ulubione labele: Subtitles, Syndrome, Shadow-Law, Full Force, Renegade Hardware...


Kicó

Pomysłodawca i współzałożyciel MDFK cru. Swoją przygodę djską zaczął 9lat temu w bytomskim klubie "Jazz Club FANTOM" podczas cyklu drumowych imprez "Airport" zagrał tam m.in z MK Feverem i Sonic Trip.
Został rezydentem tego klubu co rozszeżyło jego horyzonty muzyczne na twórców takich
wytwórni jak: Warp, Ninja Tune, Mo Wax.Obecnie można posłuchać jego postjazzowych setów również w "Jazz Clubu Hipnoza" oraz indrustialnych dzwięków w "Elektro". Miał okazję zagrać przed: Funki Porcini, Dj Vadim, Amon Tobin, Dj Food, Kid Koala, Killa Kela, Skalpel, DJ DK, Pest, Jamie Lidell, Dj Krush i przed wieloma innymi.
Najchętniej wyraży siebie poprzez d'n'b brzmienia. Jego sety są różnorodne z długiemi przejściami i częstą zmianą klimatu, a wszystko po to aby zaskoczyć i wciagnąc słuchacza w parkietowe szleństwo Smile Od 2005 roku MDFK cru wspólnie z Djami z Tyskiego G.Had.sqadu zapoczątkowali serie cyklicznych imprez d'n'b w śląskich klubach. Zawiązanie nowych kontaktów z polskimi jak i zagranicznymi dj-mi.( m.in. z: LTJ Bukem, Black Sun Empire, EBK, Vicious Circle, Leon Swith, X&Trick....), pozwoliło na zaprezentowanie swoich umiejetności w różnych klubach w Polsce.


Kabak

W muzyce ceni fakt iż jest niewymierna, ponad kulturowa. Jest swoistym uniwersalnym językiem, który pozwala na komunikację z drugim człowiekiem, Dlatego zawsze chciał brać czynny udział w tej rozmowie, poprzez swoje sety mieć możliwość wpływania na emocje słuchaczy. Patrząc z tej perspektywy kierunek w jakim idzie już sam w sobie jest dla niego celem.
Zaczynał naukę łączenia bitów od jazzu, funku, hiphopu. To właśnie jazz pokazał mu co to znaczy improwizacja na połamanym bicie. Szybko więc jego fascynacje muzyczne zaczęły zmierzać w kierunku jungle jazzu, drum’n’bassu. Mocny, soczysty bass, połamana perkusja osadzona w mrocznym, tajemniczym klimacie to to co kocha najbardziej.
Pasję rozwija wraz kumplami z MDFK CRU z którymi gra i współorganizuje imprezy. Dzięki coraz większej skali wspólnych projektów miał możliwość grania z dj’ami z polski jak również z zagranicy. W ubiegłym roku miał przyjemność grania na Litwie a dokładnie w Wilnie wraz w czołowymi przedstawicielami tamtejszej sceny. Możliwość podróżowania, poznawania nowych ludzi i granie drum’n’bassu to ceni najbardziej w całej tej zabawie..

grał m.in z:
EBK/UK
Vicious Circle/UK
X&Trick/Belgia
Kulak/UK
Wasp/Belgia
Lady Lite/Belgia
Dconvict/Belgia
Flameboy/Belgia
Rupas/Litwa

Oraz
Dj Vadim and Yara Bravo/Rus/UK
Killa Kella(beatbox)/UK


Pinky

Promotor oraz mc. Swoją działalność w branży muzycznej rozpoczął w 1998r. od współpracy jako wokalista z wieloma zespołami z pogranicza punk-rocka i hard-coru. Ostatecznie w 2000 roku ewoulował w nieco cieplejsze klimaty regeae z elementami punka, zakładając tym samym kapele Ski Jaffa. Dwuletnia współpraca została uwieńczona sukcesem w Oleśnickim "Wyskoku" i nagraniem demówki w podwrocławskim studio. Wraz z przybyciem na Śląsk w 2002r. szybko nawiązał współprace z MDFK Cru i w ten sposób rozpoczął swa przygodę z wczesniej juz dobrze znanym nurtem jakim jest Drum'n'bass i Jungle. Od tego momentu MDFK jest dla niego czymś więcej niż tylko cru, stało się jego sposobem na życiem, rodziną bez której nie da się żyć. Współpraca ta zaowocowała stworzeniem wielu muzycznych projektów takich jak Smash Bass, Nuclear Tribe Generation ,Vs ,Jungle Step, Independent Hard Bass i wielu innych. Wspolpracuje z wieloma promotorami na calym swiecie ale glownie z Belgii i Wielkiej Brytani. Jako promotor wspolpracuje z wytwórnia Renegade Hardware. Miał okazje wystepowac u boku m.in. EBK, Vicious Circle, Kulak, I:GoR, Dconvicta, X & Trick, Wasp, Lady Lite and mc Marry Jane, Kyanid, Rupas Flameboy. W chwili obecnej mieszka w Bytomiu i to właśnie to miasto stało się jego domem po przyjeździe na Śląsk. Oprócz tego występował w wielu klubach w Polsce lecz najczęściej można go usłyszeć go na Śląsku. Jego flo to wybuchowa mieszanka łącząca w sobie elementy ragga i psychodeli do tego przyprawiana garścią szybkich i dynamicznych rymów. Stara się nawijać do każdego rodzaju d’n’b i jungle. Jego celem jest nakręcać i podsyć atmosferę by wejść w odpowiednim momencie. Jego motto to: "to być uniwersalnym i przypasować się do wszystkiego".
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_