Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

01-02-2008, piątek

Otology *01

Klub Lochy, Chrzanów
DJs:
SLG (Level Records / Trapez / Channels Rec. / Trenton / Cynosure) – Live Act
105 L (mekkatech / audioport)
Optik (mekkatech / OTO studio)
Zolvik (groove control / OTO studio)
Paul Er (OTO studio / mazeratti ss)
Bilet:
15 zł
Start: 21:00

SLG

Pod pseudonimem SLG kryje się Łukasz Seliga, łódzki muzyk i producent. Nigdy nie występował jako DJ, natomiast pragnął grać własną muzykę na żywo, dlatego skoncentrował się na doskonaleniu swoich live-actów, dzięki czemu jest on W chwili obecnej niewątpliwie jednym z czołowych minimal-tech-housowych live performerów w Polsce. Wypracował swój charakterystyczny styl łączący swobodnie surowość minimal techno z żywym, funkowym groovem i inspiracjami estetyką Glitch/IDM. Stara się unikać monotonii i zaskakiwać, zachowując przy tym konsekwentnie własne, rozpoznawalne brzmienie, także w jego produkcjach i występach nie ma miejsca na nudę, a można odnaleźć całą gamę różnorodnych nastrojów.
W połowie 2005 roku zadebiutował pierwszymi winylowymi EPkami - Berliński label Trenton wydał EPke " Split EP", przygotowaną przez SLG wspólnie z przyjaciółmi ze Szczecina - 3 Channels. Wkrótce później, wytwórnia Level Records z Duesseldorfu, publikowała jego debiutancki solowy materiał - "Quarter Past Eleven", który został bardzo ciepło przyjęty. Recenzenci okrzyknęli płytę "ekscytująco świeżą interpretacją głębokiego minimal-house", niemiecki magazyn Groove umieścił ją na 21 pozycji swej prestiżowej listy Top 50, i znalazła się w wielu DJ chart'ach. Latem 2006 rozpoczął współpracę ze znaną wytwórnią Trapez z Kolonii, gdzie w połowie sierpnia ukazała się epka "Nine Hours", a w grudniu kolejna - "Caffeine" - dzięki tym płytom zyskuje coraz większa reputację na europejskiej techno scenie,co owocuje coraz częstszymi występami w najlepszych europejskich klubach, takich jak m.in. Wiedeński Flex, londyński T-Bar, Watergate w Berlinie, czy pierwszym występem poza Europą - w Colors Studio w Tokyo. Macierzystą wytwórnią staje się Trapez, ale zaczyna też współpracę z Channels Rec. - wytwórnią 3channels,oraz labelem Mike'a Shannon'a - Cynosure. W planach na 2008 pierwszy autorski album.

www.myspace.com/slgmusic


105 L

105L to współtwórca kolektywów MEKKATECH SOUNDSYSTEM (2001) oraz AUDIOPORT (2003). W ramach obu projektów, kolaborując z ZEBO rozpoczął organizowanie cyklicznych imprez (BIOCHEMICAL CAFE, DUB`TEST) poświęconych szeroko rozumianej nowej elektronice, wychwytując w muzyce rzeczy świeże i nowatorskie. Poszczególne edycje tych imprez odbyły się w wielu polskich klubach.
Niegdyś (przełom lat 80-tych i 90-tych) mocno zakorzeniony w klimacie punk i dub-reggae obecnie odnajduje się w muzyce elektronicznej, którą uważa za kontynuację swego buntowniczego okresu.
Podczas setów stara się prezentować muzykę o dużej dawce emocji. Nie zapominając o jamajskiej wibracji i punkowej zadziorności łączy minimalny tech-house z mikro jazz-funkiem.
Udzielał wsparcia w trakcie imprez takim artystom jak: Safety Scissors (plug research, ~scape), Scion + Pete + Rene (tresor, basic channel, scion versions), Frivolous (karloff, background, ~scape), Chris Korda (international deejay gigolo), Patrik Pulsinger (cheap), Jeff Milligan (revolver), Dave Miller (background), Jeff Bennett (poker flat, kung fu dub)...
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_