Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

01-03-2008, sobota

Synthetic City 14 / N0id's Bday Bass

zamknięty / Zero Instytut, Katowice
DJs:
Rusher /Disturbed, Citrus, Barcode - Germany

Support:
N0id, N.One, Fob, Em, Upalny
(Neuropunks)
Bilet:
15 zł
Start: 22:00


KONKURS!

Chcesz się znaleźć na tej imprezie? Możemy Ci to ułatwić, ponieważ mamy 2 pojedyncze zaproszenia do Zero Instytut, na tą noc. Aby je otrzymać wystarczy podać nam informację: Podaj numer wcześniejszej edycji Synthetic City, na której zagrał już Rusher.
Mała podpowiedź: można pomylić się o 0,5 edycji ;-)

Piszcie na adres: info@clubbing.slask.pl, w tytule prosimy podać Rusher, a w treści swoje dane. Losowanie odbędzie się w sobotę o godz. 12.Rusher - Citrus Recordings | DISTURBED | Barcode Recordings | Close 2 Death | Ruthless (Germany)

Czyli Daniel Ruczko, to obecnie jedna z najbardziej obiecujących postaci niemieckiej sceny drum'n'bass.Urodził się 25 lat temu w Bremen. Mając zaledwie 12 „wiosen", rozpoczął swoją przygodę z produkcją muzyczną.
Na początku jego repertuar ograniczał się do produkcji z gatunku hardcore techno. Jednak fascynacja tymi dźwiękami ustała w 1998 roku, gdy na horyzoncie zaczęła pojawiać się muzyka z gatunku drum'n'bass. Po roku udzielania się jako DJ - a miał w tym okresie przyjemność grać m.in. na imprezach z cyklu „One Nation" w Hamburgu, „Frequences" w Budapeszcie, „Kings of the Jungle" w Hannowerze czy też „Bass Complex" w Ostrawie - Daniel postanowił powrócić do produkcji. Tym razem skupił się jednak na połamanych dźwiękach drum'n'bass.

W 2002 roku powstał kawałek „Chrome, Depot", który ukazując się nakładem wytwórni Lifeline Records, przyniósł Danielowi szerszy rozgłos. Pod koniec 2004 roku ukazała się seria cieszących się nieustającą popularnością mixów, zatytułowanych „The Repercussion". Rok 2005 natomiast, przyniósł Danielowi niemały powód do radości. Jego produkcja, zatytułowana „The Suffering", została bowiem wpisana do katalogu wydawnictwa Barcode, ukazując się w czerwcu 2006 roku na albumie „Shades of Black LP". W 2006 roku wyprodukował również sample CD „Synthetic Abbys". Następnie jego utwór pod tytułem Prophecy znalazł się na "JUICEBLENDER LP" wydanej przez Citrus Recordings.

Na chwilę obecną Daniel traktuje produkcję muzyczną jako rzecz priorytetową – ważniejszą nawet od DJ'ingu. Nieustannie pracuje nad swoimi solowymi produkcjami. Bierze również udział w projektach wraz z innymi artystami ze światowej sceny drum n bass. Efektem nieustannej pracy w studio jest niewątpliwie sukces kawałka „Prophecy", zadedykowanego nieżyjącemu Grahamowi March a.k.a. Desimal, a mającego ukazać się nakładem wytwórni Citrus Recordings na jej pierwszym LP.

W 2004 roku odnalazł Ruthless, kolektyw międzynarodowych artystów, którzy posiadają podobną wizję, jeśli chodzi o muzykę drum n bass. W 2007 roku do kolektywu dołączył nowy członek, – Kenei – obiecujący producent i DJ z Paryża. W tej chwili do kolektywu należą: E-Dub (Tenessee/USA), Jade (Budapest/Hungary), Kenei (Paris/France), N.Phect (Berlin/Germany), Stunnah (Celle/Germany) i oczywiście Rusher (Bremen/Germany)

Na dzień dzisiejszy Rusher pracuje w swoim studio nad nowymi utworami, remixami oraz przedsięwzięciami współtworzonymi z wieloma artystami dla różnych wytwórni.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_