Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

23-02-2008, sobota

Track The Track

Rondo Sztuki, Katowice
DJs:
Luiphobia (Kuba & Grom bebny live)
Easy (Import W-wa)
Start: 21:00

Znają się od ponad 5 lat. DJ’a Easy oraz duet Luiphobia zapewne niejednokrotnie wiele osób spotkało podczas występów w klubach w całej Polsce. Niejednokrotnie też tam gdzie mieli możliwość zaprezentowania się w szablonowym jedynie 2-godzinnym secie dj’skim. Track the track!, ich nowy projekt muzyczny powstał z myślą o wszystkich znudzonych standardowymi setami dj’skimi. To projekt, który rozwija muzyczne skrzydła przez całą noc. Koncepcja imprezy zakłada stworzenie wyjątkowej atmosfery bez żadnych muzycznych barier, którą budować będzie równocześnie dwóch dj’ów oraz bębny na żywo. Jak sami mówią „Nasz pomysł polega na tym, aby przez całą noc utrzymać spójność klimatu i stale tworzyć odpowiednią atmosferę w klubie, doskonale się przy tym bawiąc i mając cały czas otwartą głowę na muzyczne improwizacje”. W ich setach usłyszeć można różnorodność muzyki house, elektro, deep house, minimal, tech-house, progressive oraz wszystko pomiędzy nimi. Podczas swoich występów Easy i Kuba wykorzystywać będą dwie konsole do miksowania, zaś Grom zaprezentuje swój imponujący zestaw perkusyjny.


Luiphobia

Duet w osobach Kuby (dj) i Groma (bębny). Razem zadebiutowali na polskiej scenie klubowej w lutym 2001 roku w warszawskim klubie Iguana.
Kuba swoje pierwsze kroki za gramofonami stawiał na początku 2000 roku. W swoich setach łączy najczęściej house spod znaku deep, dark, tribal, progressive. Grom niegdyś zagorzały zwolennik perkusji klasycznej współtworzył wiele projektów muzycznych obracając się głównie wokół nurtów acid-jazz, groove, funk. Pomysł na połączenie bębnów z muzyką klubową narodził się w 2000 roku podczas współpracy z Noviką przy powstającym wówczas projekcie Futro. Wkrótce potem Grom postanowił spróbować swoich sił również w innych gatunkach i rozpoczął współpracę z Kubą już pod szyldem Luiphobia. Idea połączenia bębnów z setem dj’skim sprawdziła się świetnie i jest przez nich konsekwentnie kontynuowana do dziś.

W latach 2002-2003 byli rezydentami w klubie Transmisja 13 w Mińsku Mazowieckim, gdzie zapraszali do wspólnych występów czołowych polskich dj’ów. Wiele osób zapewne pamięta doskonałą organizację oraz niepowtarzalny klimat tamtych imprez. Ponadto Grom wystąpił na kilku imprezach z cyklu Import! w warszawskiej Piekarni, oraz często występuje z dj’em Freshem w innych klubach w całym kraju. Jest także członkiem kolektywu Beats Friendly założonego przez Novikę, której towarzyszył m.in. w warszawskiej Paprotce, czy podczas festiwalu Free Form w Fabryce Trzciny.
Kuba w kwietniu 2003 roku znalazł się w szóstce finalistów wyłonionych z przeszło 50 dj’ów podczas cyklu „Kuźni Didżejskiej” w klubie Klatka, natomiast w styczniu 2004 roku był finalistą organizowanego w Piekarni konkursu Young Dj’s Cup. Występował podczas imprez Sentence Progressive Night, Circo Loco, Play Mix oraz wielu innych, wśród nich m.in. u boku lidera formacji Peace Division – Clive’a Henry.

W marcu 2004 roku nawiązali współpracę ze stołecznym klubem Klatka, gdzie zadebiutował ich autorski cykl imprez „Deep Sensation!”. Gościem specjalnym pierwszej imprezy był Stewart Rowell – rezydent legendarnego londyńskiego klubu Home. Od tego czasu coraz częściej można było ich usłyszeć w wielu klubach na terenie całego kraju. Występowali m.in. w: Piekarnia (Warszawa), Sonobar (Bydgoszcz), Mega Club (Katowice), Ampstrong (Zakopane), Błędne Koło (Kraków), Cien (Kraków), Ministerstwo (Kraków), Mandragora (Gdynia). Kolejny projekt pod nazwą „Penetration!” współtworzą z dj’em Easy’m. Ich sety kilkakrotnie emitowane były na antenach Radiostacji oraz Bis Polskiego Radia. Dołączyli również do SoulDivision – agencji promującej polskich dj’ów i producentów.

Rok 2005 rozpoczęli kontynuując podróżowanie po klubach w całej Polsce, zaś wakacje to rezydentura w beach barze Surfspot, gdzie mieli okazję zagrać obok takich gwiazd światowej sceny klubowej jak: Danny Howells, Danny Rampling, Paul Woolford, Tom Mangan, Stewart Rowell oraz Louis Gaston.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_