Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

08-03-2008, sobota

Meet-Our-Meat Pain Pattern Live!

zamknięty / Zero Instytut, Katowice
DJs:
Pain Pattern Live! / Łódź / Surrey / UK
Chine LIVE! / Katowice
N.One / Neotronika / Neuropunks /
hakufishin / MoM /
razor_radish / MoM /
Bilet:
panie free / panowie 8 zł
Start: 21:00

music: techno / experimental / idm


Pain Pattern

Już w szkole podstawowej odkrył, że robienie spontanicznego hałasu jest jego przeznaczeniem. Zainspirowany labelem Amphetamine Reptile z Minessoty podejmuje kilka prób założenia speed noisowej kapeli zakończone jednym, ale intensywnym koncertem.
Odkrycie płyt z Tresora i programów Rebirth czy Reason definitywnie zmieniło obszar jego zainteresowań. Od tego czasu rozwija własne brzmienie budując muzykę od zera bez użycia obcych sampli. Sporadycznie grywa, głównie w Łodzi.
Od 2 lat mieszka w UK, a wszystkie ciężko zapracowane pieniądze wydaje na nowe techno zabawki. Czasem podsyła tracki do internetowego technopunk labelu "Daftwerk" prowadzonego przez Jasona Leacha (ex Subhead).


Chine

Minimal techno i eksperymentalne electro z dodatkiem glitch`owych szumów i trzasków to aktualna propozycja Chine (Artur Oleś). Mieszkaniec Śląska znany z występów m.in. na Off Festiwalu w ramach sceny klubowej i festiwalu Mediawave podczas imprezy Światło i dźwięk oraz kilku innych imprez. Chine jako czlonek kolektywu Larmo w Katowickim klubie Inkubator grał trip-hop na przemian z dubem, electro i spokojniejszą odmianą elektroniki. Obecnie zafascynowany minimalizmem zarówno w muzyce jak i grafice wraz z JD Video (Jan Dybała) , wyposażeni w przenośne komputery produkują oszczędne bity i animacje, które łączą razem w live`ach audio-wizualnych jako Chine vs. JD Video.


N.one

Miksowaniem płyt zajmuje się od 7 lat. Pierwsze kroki na muzycznej scenie stawiał w wieku 16 lat grając w HC/punkowych kapelach Against All Odds i ConfrontAction. Dzis członek kolektywów: Neotronika [www.neotronika.org] oraz Neuropunks [www.neuropunks.com]. Wcześniej aktywny członek Minimalnej Prawdy oraz drum'n'bass'owej ekipy Jungletroll.
Oprócz DJ'ki zajmuje się promowaniem i organizacją imprez w całej Polsce. Zajmuje się też projektowaniem graficznym.
Obecnie rezydent cyklu Synthetic City. Grał w wielu miejscach w kraju jak i poza granicami np: Berlin, Drezno, Praga, Brno, Ostrava, Liberec, Litomerice. Supportowal wielu artystów sceny elektronicznej jak np: Black Sun Empire, Dieselboy, Kero, Apparat, Drumcorps, Otto Von Schirach.


MiedzyOczymaMgnieniami [MoM]

O sobie:
dwuosobowy kolektyw w squadzie razor_radish i hakufishin. nie skupiamy się ściśle na jakimś konkretnym nurcie muzycznym. Bardziej interesuje nas łączenie sprawdzonych parkietowych standartów z eksperymetalnym, świeżym i alternatywnym brzmieniem. Ciężko jest jednoznacznie określić jaka muzyka grana jest na naszych imprezach i jacy artyści są zapraszani – można się spodziewać wszystkiego od techhouse, electroclash poprzez minimal, freestajlowe techno, aż po dubstep/breakstep czy nawet breakcore. Od ponad roku wspolpracujemy z katowickim Inqbatorem organizujac tam imprezy z cyklu MoM.
Od marca startujemy z nowym cyklem imprez w Zero Instytut!
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_