Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

29-03-2008, sobota

Smash Bass

Zanzibar, Chorzów
DJs:
Abuse - [SUBSTANCE rec, Laboratory] - Belchatow
Kriss J - [FAST CAR] - Poznan
Kico – [MDFK Cru] - Bytom
Kabak – [MDFK Cru] – Bytom

Mc:
Pinky DLR - MDFK Cru - Bytom
Bilet:
10 zł
Start: 21:30

Abuse

To pochodzący z Bełchatowa DJ i Promotor imprez w jednej osobie. Drum & Bass'em zafascynowany od wielu lat, a od 2004 roku aktywnie działający DJ. Od tego czasu cyklicznie grywa na wielu imprezach, na terenie całego kraju jak i organizuje imprezy w różnych miastach! współpracuje także z producentami z zagranicy, promując ich muzyke! Do jego ulubionych artystów należą min. Phace, Noisia, Ed Rush & Optical, Stakka & Skynet, Matrix, Kemal, Teebee, Cause 4 Concern, Genom (Bzyku and Goukaimuri), Mimo to nie stroni od lżejszych, atmosferycznych klimatów rodem z wytwórni Good Looking, Covert Operations lub Strictly Digital. Abuse jest założycielem i członkiem kolektywu Laboratory (dawne Industrial Clinic) w którego skład wchodzą również Blizzard oraz Skalunek.


Kriss J

Z muzyką techniczną związany od kilkunastu lat. Z gatunkiem drum'n'bass podał sobie rękę na przełomie tysiącleci. Miksuje od 2001 roku, ale pierwszy raz swoje możliwości zaprezentował we wrocławskim "WAGONIE" na imprezie cyklicznej o nazwie "Connected". W październiku 2002 roku zagrał również na inauguracyjnej imprezie Midnight Groove 1 w Katowicach.
Niedługo później organizatorzy w jego portfolio na swojej stronie internetowej trafnie opatrzyli jego styl pisząc "horror drum'n'bass". W 2005 roku jego styl przeszedł metamorfozę od ciężkiego technicznego grania do lekkich loungowych brzmień. Do jego setów wkradły się kawałki takich wytwórni jak goodlooking czy defunked kojące swą melodyjnością i lekko jazzowymi samplami. Obecnie jednak powrócił do korzeni, przechodząc z delikatnego słonecznego brzmienia do ciemnych neurotycznych czy też technoidalnych brzmień, co można usłyszeć to w jego dwóch setach „Dog_Land#1”[o1.2oo6] i„Dog_Land#2”[o1.2oo7]
Ulubieni producenci to: JADE, Phace, N.Phect & Diz:play, Catacomb...a ulubione labele to: Citrus, Full Force, Subtitles…
W chwili obecnej zajmuje się organizacją imprez w Poznaniu oraz poza Poznaniem, między innymi cykl imprez "Drum Obsession" oraz "BassBallistic".

Grał z następującymi DJ'ami:
· Jade- BSE, Moving Shadow, 1210, Citrus – Węgry
· Masheen - DSCI4, Sinous, Flatline, Suden Def, Recon, Contaminated -UK,
· Kaiza & dj Hektik ,Tilt-Recordings , T-FREE - Germany ,
· P.no - Itali,
· Josh - Niemcy,
· Anatomic-G - Niemcy,
· Kenny Michel - USA,
· ALLEYCAT - Skunkrock Productions / Reinforced - USA/UK,
· XZ32/Border/D Lux - 320dB cru - Belgia,
· Jack the Lad - UK,
· Skalpel - Wrocław,
· WaxVax/CLS - NeverAfter/Dafunked/Hospital/Rubic- Kraków,
· Tornado - Łódz
· Rudeboi - Break Corps - Bydgoszcz
· Mephy-Drumsilezja - Katowice,
· Kamolsky - Rythmus-Bytom,
· Kwazar - Bassbrigade - Warszawa,
· Espace -Ampstrong - Zakopane,
· Push - Lazybitches - Katowice,
· Coolbid - Coolteam - Kraków,
· Ender/Jobe - RazorPoint – Łódź,
· Radicall/Emce/Gruesome - New World Order - Łódz,
· Alien/Nefti - Preludium - Łódz,
· Reset/Mgła - Izotoxin - Wroclaw,
· Bun:ski - Cube_Department - Zielona Góra.

Grał w następujących klubach:
· Neuron - Szczecin,
· Rdza - Kraków,
· Nova Aleksandrya - Puławy,
· Patio - Szczecin,
· Dyrekcja – Bydgoszcz,
· Intro – Wrocław,
· Wagon - Wrocław,
· Promohouse - Bydgoszcz
· Plastelina – Koszalin,
· Brooklyn - Zielona Góra,
· IQ - Poznań
· Bolanda - Poznań,
· Festival SlotArt - Lubiąż 2002 i 2004,
· Festival Global Beat - Krotoszyn 2004,
· Festiwal Muzyki Niezależnej - Lublin 2004...


Kicó

Pomysłodawca i współzałożyciel MDFK cru. Swoją przygodę djską zaczął 9lat temu w bytomskim klubie "Jazz Club FANTOM" podczas cyklu drumowych imprez "Airport" zagrał tam m.in z MK Feverem i Sonic Trip.
Został rezydentem tego klubu co rozszeżyło jego horyzonty muzyczne na twórców takich wytwórni jak: Warp, Ninja Tune, Mo Wax.Obecnie można posłuchać jego postjazzowych setów również w "Jazz Clubu Hipnoza" oraz indrustialnych dzwięków w "Elektro". Miał okazję zagrać przed: Funki Porcini, Dj Vadim, Amon Tobin, Dj Food, Kid Koala, Killa Kela, Skalpel, DJ DK, Pest, Jamie Lidell, Dj Krush i przed wieloma innymi.
Najchętniej wyraży siebie poprzez d'n'b brzmienia. Jego sety są różnorodne z długiemi przejściami i częstą zmianą klimatu, a wszystko po to aby zaskoczyć i wciagnąc słuchacza w parkietowe szleństwo Smile Od 2005 roku MDFK cru wspólnie z Djami z Tyskiego G.Had.sqadu zapoczątkowali serie cyklicznych imprez d'n'b w śląskich klubach. Zawiązanie nowych kontaktów z polskimi jak i zagranicznymi dj-mi.( m.in. z: LTJ Bukem, Black Sun Empire, EBK, Vicious Circle, Leon Swith, X&Trick....), pozwoliło na zaprezentowanie swoich umiejetności w różnych klubach w Polsce.


Kabak

W muzyce ceni fakt iż jest niewymierna, ponad kulturowa. Jest swoistym uniwersalnym językiem, który pozwala na komunikację z drugim człowiekiem, Dlatego zawsze chciał brać czynny udział w tej rozmowie, poprzez swoje sety mieć możliwość wpływania na emocje słuchaczy. Patrząc z tej perspektywy kierunek w jakim idzie już sam w sobie jest dla niego celem.
Zaczynał naukę łączenia bitów od jazzu, funku, hiphopu. To właśnie jazz pokazał mu co to znaczy improwizacja na połamanym bicie. Szybko więc jego fascynacje muzyczne zaczęły zmierzać w kierunku jungle jazzu, drum’n’bassu. Mocny, soczysty bass, połamana perkusja osadzona w mrocznym, tajemniczym klimacie to to co kocha najbardziej.
Pasję rozwija wraz kumplami z MDFK CRU z którymi gra i współorganizuje imprezy. Dzięki coraz większej skali wspólnych projektów miał możliwość grania z dj’ami z polski jak również z zagranicy. W ubiegłym roku miał przyjemność grania na Litwie a dokładnie w Wilnie wraz w czołowymi przedstawicielami tamtejszej sceny. Możliwość podróżowania, poznawania nowych ludzi i granie drum’n’bassu to ceni najbardziej w całej tej zabawie..

grał m.in z:
EBK/UK
Vicious Circle/UK
X&Trick/Belgia
Kulak/UK
Wasp/Belgia
Lady Lite/Belgia
Dconvict/Belgia
Flameboy/Belgia
Rupas/Litwa

Oraz
Dj Vadim and Yara Bravo/Rus/UK
Killa Kella(beatbox)/UK


Pinky

Promotor oraz mc. Swoją działalność w branży muzycznej rozpoczął w 1998r. od współpracy jako wokalista z wieloma zespołami z pogranicza punk-rocka i hard-coru. Ostatecznie w 2000 roku ewoulował w nieco cieplejsze klimaty regeae z elementami punka, zakładając tym samym kapele Ski Jaffa. Dwuletnia współpraca została uwieńczona sukcesem w Oleśnickim "Wyskoku" i nagraniem demówki w podwrocławskim studio. Wraz z przybyciem na Śląsk w 2002r. szybko nawiązał współprace z MDFK Cru i w ten sposób rozpoczął swa przygodę z wczesniej juz dobrze znanym nurtem jakim jest Drum'n'bass i Jungle. Od tego momentu MDFK jest dla niego czymś więcej niż tylko cru, stało się jego sposobem na życiem, rodziną bez której nie da się żyć. Współpraca ta zaowocowała stworzeniem wielu muzycznych projektów takich jak Smash Bass, Nuclear Tribe Generation ,Vs ,Jungle Step, Independent Hard Bass i wielu innych. Wspolpracuje z wieloma promotorami na calym swiecie ale glownie z Belgii i Wielkiej Brytani. Jako promotor wspolpracuje z wytwórnia Renegade Hardware. Miał okazje wystepowac u boku m.in. EBK, Vicious Circle, Kulak, I:GoR, Dconvicta, X & Trick, Wasp, Lady Lite and mc Marry Jane, Kyanid, Rupas Flameboy. W chwili obecnej mieszka w Bytomiu i to właśnie to miasto stało się jego domem po przyjeździe na Śląsk. Oprócz tego występował w wielu klubach w Polsce lecz najczęściej można go usłyszeć go na Śląsku. Jego flo to wybuchowa mieszanka łącząca w sobie elementy ragga i psychodeli do tego przyprawiana garścią szybkich i dynamicznych rymów. Stara się nawijać do każdego rodzaju d’n’b i jungle. Jego celem jest nakręcać i podsyć atmosferę by wejść w odpowiednim momencie. Jego motto to: "to być uniwersalnym i przypasować się do wszystkiego".
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_