Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

05-04-2008, sobota

Klinika Pozytywnych Wibracji - live act!

zamknięty / Zero Instytut, Katowice
DJs:
live - pozitive dnb - act!!
Klinika Pozytywnych Wibracji (Łódź)

dj’s:
Vanilla Exam (Happy Mashupin/Trip 2 Space/Wrocław)
Guzik (Zawias.cru)
Karlyk (Zawias.cru)
Babik (Zawias.cru)]

vizuals:
Agr... (Świętochłowice)
Froste (Katowice)
Bilet:
10 zł
Start: 22:00
Koniec: 06:00

muzyka: DnB - liquid / atmpospheric / funky and jazzy drum and bass / jungle


Klinika Pozytywnych Wibracji

to grupa skupiająca dji / producentow / muzykow, a także grafikow i fotografikow, która powstała w 2001 roku w Łodzi.

W chwili obecnej jest to jedyna ekipa w Polsce, która w tak płynny i plastyczny sposób łączy muzykę klubową z graniem i śpiewaniem na żywo. Efektem działań KPW jest pełna pozytywnej energii mieszanka liquid / atmpospheric / funky and jazzy drum and bass oraz jungle, breakbeat i elektro.

Skład Kliniki jest dość liczny, jednocześnie na scenie występuje w porywach aż 8 osób czyli 3x dj / 2x syntezator / laptop / groovebox / trabka / bass / skrecz i efekty / kobiecy wokal

KPW miało okazję występować w wielu znanych klubach w całej Polsce. m.in. Ministerstwo, Rentgen - Kraków, Ampstrong - Zakopane, Punkt - Warszawa, Lokomotywa - Wrocław, Plastelina - Darłowo, BagdadCafge / BLU / Nexus / Cube / ForumFabricum / Pientro / Soda / Funaberia2 - Łódź.

Regularnie występujemy na żywo w ogólnopolskim Radio BIS i Radio Łódź, a także Radio Żak. Informacje i artykuły o nas ukazywały się kilkukrotnie w Activiscie, Gazecie Wyborczej, Dzień Dobry, nieistniejącym juz Citi Magazine i w wielu innych mediach elekronicznych.

Od początku naszego istnienia współpracujemy z wieloma składami djskimi oraz muzykami i producentami m.in. D-Vision / Proton, Waxvax - Neverafter/Hospital Rec., Ricodeh, Trendsetters, Razor Point, E1/Mikrowafle, Złodzieje Kwiatów, Simba - Tension Kru.

Nieustannie pracujemy również nad autorskim materiałem, który mamy nadzieje zostanie ukończony w 2008 roku.

KPW: Live Act - cały skład:
K-Tee & Justa - wokale
Smokin - vinyle / groovebox / produkcja
Grass - syntezator / laptop / produkcja
Mono - winyle / grafika
Pachalux - winyle / laptop / produkcja / grafika
Squal - skrecz / efekty
Trixie - trąbka
Blanton – bass


Vanilla Exam

lat niespełna 22, urodzony w Kielcach, aktualnie mieszkajacy we Wrocławiu miłośnik atmosferyczno-liquidowych odmian drum'n'bassu i zadeklarowany antyfan muzyki popularno-rozrywkowej. Swoja przygodę z dj-ką rozpoczął pod koniec 2005 roku, na początku podglądając zaprzyjaźnionych dj'ów, później próbując łączyć swoje pierwsze placki. Od 1,5 roku grywa regularnie. Nie lubi agresywnych dźwieków ani amenbreaków, za to w swoje sety wplata elementy electro-stepu. Do jego ulubionych labeli należą: Good Looking, Fokuz, Covert Operations oraz Camino Blue. Mimo, że gra głównie z winyli, nie stroni od świeżych net-labelowych producji.
Aktualnie jeden z rezydentów wrocławskich klubów: 'Droga do Mekki' i 'Chill Out Club', współtworzy projekty 'Happy Mashupin' oraz 'Trip 2 Space'. Poza Wrocławiem grywał w katowickim INQbatorze, Fraktalu (Mikołów), Forma Klub (Poznań), czy Cockney Club (Kielce). Posiada myspace'a: www.myspace.com/vanilla_exam.


Zawias.cru

Nazwa kolektywu powstała od nazwy imprez organizowanych od września 2004r. w katowickim Inqbatorze. Na początku był to cykl darmowych, co dwutygodniowych, piątkowych imprez na malej scenie klubu. Związane one były z muzycznie eksperymentalnym live act'em (trybilony psychodelicznego funky, "bartekimichau.band"). Z czasem przekształciły się w różnotematyczne imprezy z dejotami, które od stycznia 2006, co było naturalna koleją rzeczy po dwu letniej obecności w klubie, odbywały się na głównym parkiecie INQ. Wrzesień i listopad 2006r. to dwie ostatnie, ale pełno wymiarowe imprezy d&b w tym klubie. Marzec 2007, współpraca z mikołowskim klubem studenckim Fraktal - kameralna miejscówka, z naprawdę dużym potencjałem. Na razie z powodzeniem udało nam się tu zorganizować kilka dobrych imprez;] Obecnie w skład ekipy wchodzi 4 młodych chłopaków z różnych śląskich miast: Karlyk, Babik, Guzik, Noico. Każdy z nas ma swój ulubiony gatunek. Muzycznie reprezentujemy dość szerokie spektrum dnb, zaczynając od lekkich klimatów funk’owych, liquidow /Karlyk/, idac dalej przez neurofunky, tech-noid/step /Guzik, Babik/ kończąc na totalnie ciężkich, darkstep'owych perkusjach polamanych w rytmie amenu /Noico, Babik.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_