Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

12-04-2008, sobota

Beats Friendly

Rondo Sztuki, Katowice
DJs:
Novika (beats friendly W-wa) voc
Rawski (beats friendly W-wa)
Lexus (beats friendly W-wa)
Bilet:
10 zł
Start: 21:00


KONKURS!

Jak zwykle jesteśmy chojni w rozdawaniu zaproszeń ;-) i tym razem nie czynimy wyjątku. W konkursie bowiem wygrać można 2 podwójne. Aby je zdobyć należy do nas napisać na adres: info@clubbing.slask.pl, w tytule wpisać Novika, w treści imię i nazwisko, a także odpowiedź na prościutkie pytanko: W którym roku założony został kolektyw Beats Friendly? (można się pomylić +/- 1 rok)

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do soboty godz. 12. Zaproszenia rozdamy drogą losowania, a zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Powodzenia!Beats Friendly

...czyli “przyjaźnie nastawieni do bitu”. Kolektyw djski założony przez Novikę w odpowiedzi na wzrastającą jednorodność organizowanych imprez oraz brak świadomości istnienia innych gatunków poza popularnym house’m. Nie znaczy to bynajmniej, że na imprezach Beats Friendly nie jest tanecznie, albo, że house jest całkowicie nieobecny.
Kolektyw tworzą zaprzyjaźnieni ze sobą dj’e: Harper, Lipstick, Bartek Winczewski, Rawski oraz gościnnie Petter von Coil, ESC i Dooda. Novika pojawia się jako dj oraz nakręcający wokal, czasem dj’om na bębnach towarzyszy Grom. Stawiamy na pozytywną energię oraz eklektyzm.
Co się przewija? Broken beats, hip hop, electro-house, deep house...


Rawski

Warszawski dj i producent zainspirowany jazzem, hip hopem i miejskimi klimatami. Jego utwory znalazły się m.in. na płytach „Radio Leniwa Niedziela” (2002), „Chillout flavor” (2003) i "Polskie Leniwe - Serwuje Novika" (2005). Współpracował także z niezależną wytwórnią Cat Sun, gdzie w 2001 wydał solowy LP “23” oraz EP’kę “Ostatnie sztuki sezonu” w 2002. Obecnie pracuje nad nowym materiałem jednocześnie oddając sie dj’owaniu.
Od 2002 roku członek kolektywu Vinyl Balet. Dwa lata później wstapił w szeregi BEats Friendly. Wraz z Matmanem jest pomysłodawcą i organizatorem imprez "SAY WHAAAT?!", które najwiekszą popularnością cieszą się w białostockim Metrze. W warszawskim klubie LABO wraz z Dudkiem prowadzą środowe BLAKizBLAK.
Sety dj’skie Rawskiego to mieszanka down tempo, boogaloo, latin jazzu, hip hopu, afrobeatu i jazzy house. Jest też recenzentem muzycznym w Gazecie Studenckiej.


Lexus

Pasjonat niebanalnego hip hopu. Przez cztery lata prowadził na antenie Jazz Radia cenioną audycję Luxus Hip Hop. Obecnie współpracuje z Polskim Radiem Bis nieustannie prezentując hip hop w luksusowej wersji (w każdy piątek od 19.00 do 21.00). Niegdyś związany z Aktivistem i Dos Dedos, aktualnie współpracujący z magazynem Lajf. Długo zarzekał się, że nie będzie dj’em, ale rozrost winylowej kolekcji, w wyniku digger’skich zapędów, sprowokował aktywność na klubowym polu. Jako dj prezentuje bardziej balangową selekcję, niż to, co promuje jako dziennikarz muzyczny. Lubuje się w zestawianiu klasycznego disco z pozytywnie bujającym hip hopem i funkiem. Grywa w klubach jako członek kolektywu BEats Friendly oraz duetu Lex & So.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_