Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

31-05-2008, sobota

Aphrodite on Drum and Bass Legends

Zanzibar, Chorzów
DJs:
Aphrodite –URBAN Takeover/ Aphrodite Recordings – UK
Wasp – Dedkob Family – Belgia
Kicó – MDFK Cru - Bytom
Kabak – MDFK Cru – Bytom
Teq – S4S – Bytom

Mc's:
Kalina – Hercklekot, Arakapark - Bytom
Pinky – MDFK Cru - Bytom
Bilet:
30 zł w przedsprzedaży / 35 zł w dniu imprezy

(UWAGA! Ilosc biletow ograniczona!) oraz bilety w przedsprzedazy mozna nabyc w sklepie muzycznym Vinyltown Chorzow ul. Dabrowskiego 1AphroditeAphrodite to jeden z absolutnych krolow jump-up jungle, rzadkiej, wysokoenergetycznej odmiany drum'n'bass, która potrafi wykrzesac z ludzi maxiumum energii . Jego prawdziwe imie i nazwisko to Gavin King, nagrywal rowniez jako Alladin i Amazon II (ragga projekt prowadzony z Tony B.). Swa kariere clubbingowa rozpoczal w 1995 roku gdy jego produkcje zaczeli mixowac na imprezach DJ-e tacy jak: Hype czy Zinc. Chociaz duzo z jego wczesniejszych nagran było w stylu glebokiego ragga, to dopiero pod koniec 1995 roku i1996 roku stworzyl swój wlasny styl laczac rgga, pojedyncze mocne refreny z jump-up brzmeniem.W jego dyskoragfi można znalesc najwieksze topowe kawalki "Woman That Rolls", "Mash Up Your", "King of the beats" czy "Dub Moods". Wiekszosc produkcji Aphrodite ukazala sie nakladem jego wlasnej wytworni Aphrodite Recordings. Pod koniec 1996r wydal przy wspolpracy z Mickey Finn 2 niemalze kultowe kawalki "Bad Ass" i "Big Time". Jest on rowniez posadzany o serie tak zwanych bialych ('label-only') bootlegow jungle z remixami "Mission: Impossible", "No Diggity" i "I Got Five on It,". Lata od 1997 do 1999 to najbardziej owocny okres jego tworczosci. Albumy z tych lat ciesza się olbrzymia popularnoscia. Oprocz wielu jego wlasnych produkcji może się pochwalic wieloma remixami. Aphrodite jest niewatpliwie jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci drumandbassu.
Wiecej informacji na stronie:

www.aphro.co.uk
www.urbantakeover.co.uk


Kicó

pomysłodawca i współzałożyciel MDFK cru. Swoją przygodę djską zaczął 9lat temu w bytomskim klubie "Jazz Club FANTOM" podczas cyklu drumowych imprez "Airport" zagrał tam m.in. z MK Feverem i Sonic Trip. Został rezydentem tego klubu co rozszeżyło jego horyzonty muzyczne na twórców takich wytwórni jak: Warp, Ninja Tune, Mo Wax.Obecnie można posłuchać jego postjazzowych setów również w "Jazz Clubu Hipnoza" oraz indrustialnych dźwięków w "Elektro". Miał okazję zagrać przed: Funki Porcini, Dj Vadim, Amon Tobin, Dj Food, Kid Koala, Killa Kela, Skalpel, DJ DK, Pest, Jamie Lidell, Dj Krush i przed wieloma innymi. Najchętniej wyraża siebie poprzez d'n'b brzmienia. Jego sety są różnorodne z długimi przejściami i częstą zmianą klimatu, a wszystko po to aby zaskoczyć i wciągnąć słuchacza w parkietowe szaleństwo :-). Od 2005 roku MDFK cru wspólnie z Djami z Tyskiego G.Had.sqadu zapoczątkowali serie cyklicznych imprez d'n'b w śląskich klubach. Zawiązanie nowych kontaktów z polskimi jak i zagranicznymi dj-mi.( m.in. z: LTJ Bukem, Black Sun Empire, EBK, Vicious Circle, Leon Swith, X&Trick....), pozwoliło na zaprezentowanie swoich umiejętności w różnych klubach w Polsce.


Kabak

W muzyce ceni fakt iż jest niewymierna, ponad kulturowa. Jest swoistym uniwersalnym językiem, który pozwala na komunikację z drugim człowiekiem, Dlatego zawsze chciał brać czynny udział w tej rozmowie, poprzez swoje sety mieć możliwość wpływania na emocje słuchaczy. Patrząc z tej perspektywy kierunek, w jakim idzie już sam w sobie jest dla niego celem. Zaczynał naukę łączenia bitów od jazzu, funku, hiphopu. To właśnie jazz pokazał muco to znaczy improwizacja na połamanym bicie. Szybko więc jego fascynacje muzyczne zaczęły zmierzać w kierunku jungle jazzu, drum’n’bassu. Mocny, soczysty bass, połamana perkusja osadzona w mrocznym, tajemniczym klimacie to to co kocha najbardziej. Pasję rozwija wraz kumplami z MDFK CRU, z którymi gra i współorganizuje imprezy. Dzięki coraz większej skali wspólnych projektów miał możliwość grania z dj’ami z polski jak również z zagranicy. W ubiegłym roku miał przyjemność grania na Litwie a dokładnie w Wilnie wraz w czołowymi przedstawicielami tamtejszej sceny. Możliwość podróżowania, poznawania nowych ludzi i granie drum’n’bassu to ceni najbardziej w całej tej zabawie..

grał m.in z:
EBK/UK
Vicious Circle/UK
X&Trick/Belgia
Kulak/UK
Wasp/Belgia
Lady Lite/Belgia
Dconvict/Belgia
Flameboy/Belgia
Rupas/Litwa

Oraz
Dj Vadim and Yara Bravo/Rus/UK
Killa Kella(beatbox)/UK


Pinky

Promotor oraz mc. Swoją działalność w branży muzycznej rozpoczął w 1998r. od współpracy jako wokalista z wieloma zespołami z pogranicza punk-rocka i hard-coru. Ostatecznie w 2000 roku ewoluował w nieco cieplejsze klimaty regeae z elementami punka, zakładając tym samym kapele Ski Jaffa. Dwuletnia współpraca została uwieńczona sukcesem w Oleśnickim "Wyskoku" i nagraniem demówki w podwrocławskim studio. Wraz z przybyciem na Śląsk w 2002r. szybko nawiązał współprace z MDFK Cru i w ten sposób rozpoczął swa przygodę z wcześniej już dobrze znanym nurtem, jakim jest Drum'n'bass i Jungle. Od tego momentu MDFK jest dla niego czymś więcej niż tylko cru, stało się jego sposobem na życiem, rodziną, bez której nie da się żyć. Współpraca ta zaowocowała stworzeniem wielu muzycznych projektów takich jak Smash Bass, Nuclear Tribe Generation ,Vs ,Jungle Step, Independent Hard Bass i wielu innych. Współpracuje z wieloma promotorami na całym świecie, ale głównie z Belgii i Wielkiej Brytani. Jako promotor współpracuje z wytwórnia Renegade Hardware. Miał okazje występować u boku m.in. EBK, Vicious Circle, Kulak, I:GoR, Dconvicta, X & Trick, Wasp, Lady Lite and mc Marry Jane, Kyanid, Rupas Flameboy. W chwili obecnej mieszka w Bytomiu i to właśnie to miasto stało się jego domem po przyjeździe na Śląsk. Oprócz tego występował w wielu klubach w Polsce lecz najczęściej można go usłyszeć go na Śląsku. Jego flo to wybuchowa mieszanka łącząca w sobie elementy ragga i psychodeli do tego przyprawiana garścią szybkich i dynamicznych rymów. Stara się nawijać do każdego rodzaju d’n’b i jungle. Jego celem jest nakręcać i podsyć atmosferę by wejść w odpowiednim momencie. Jego motto to: "to być uniwersalnym i przypasować się do wszystkiego".
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_