Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

24-05-2008, sobota

Rebel 4 Progress!

zamknięty / Zero Instytut, Katowice
DJs:
Jabba Finasky - live - dark dnb - act!! destruction music&vizual show!! (Warszawa/Wrocław – PL) w składzie:
Zlasu [Miloopa, Lion Vibrations, Marysia Sadowska]
Jabbadrumer [Goya]
Baron [Afromental, Natural Dread Killaz]
Pyro [Vini Band]
Spectribe [Miloopa, L.U.C]

breakcore live-set:
Bubol (Sitzpolka Inc.)

support dj’s:
Maszróm (Killah crew)
Noico (Zawias.cru/St.crew)
Babik (Zawias.cru)

vizuale:
Froste (Katowice)
Koletz (Katowice)
Bilet:
12 zł
Start: 22:00
Koniec: 06:00

muzyka: darkstep, amen, breakcore, raggacore


Zawias.cru & "Tabu" Studio Tatuażu prezentuje:

JABBA FINASKY // live drum’n’bass + wizualizacje // audio-wizualny drum n bass live show

Kim jest Jabba Finasky? Tego nie wie nikt. Znają go tylko jego żołnierze - pięciu wybrańców, uzbrojeni w niszczące elektroniczne bębny, gitarę z piekielnymi efektami, triumfalne trąby oraz ciężka artylerie przesterowanego basu. Jabba Finasky przekazując im tę oręż stworzył niezniszczalną, unikatową i bezwzględna armię, która okrutnym brzmieniem przeniesie was do darkstepowej krainy wszechobecnego mroku i wiecznej pożogi, gdzie ogień i płynna lawa mieszają się z upiornymi dźwiękami wprost z XXIII wieku... Piekielne brzmienie żołnierzy Jabby jest na żywo dekonstruowane przez bezimiennego, który tnie słuchacza pasmami niczym skalpelem. Dopełniająca całości post-nuklearna sceneria tworzonych na żywo wizualizacji pozwala w pełni oddać się zjawiskowej atmosferze tego drum'n'bassowego zniszczenia. Całe widowisko, w 100% tworzone jest w rzeczywistym czasie a nie w sztucznej i zakłamanej przestrzeni komputerowych pętli. Tutaj poczujesz energię Jabby, rażąca mrocznym, agresywnym i bezkompromisowym dźwiękiem, którego używają Jego żołnierze. Słuchacze Jabby dają mu siłę. Im więcej dotkniętych Jego mocą, tym większa potęga monstrum. Przekonaj się, usłysz i zobacz to co Jabba Finasky chce Ci przekazać... Świat już nigdy nie będzie taki sam...


Jabba Finasky to więcej niż drum n bass grany na żywo... to więcej niż koncert... to więcej niż audio-vizualny show. To eksplozja potężnej i nieujarzmionej siły, która Cie wypełnia...

Zespół stworzony jest z pięciu członków, tym z czterech muzyków oraz Vja. Każdy z artystów ma na swoim koncie szereg zwieńczonych sukcesem projektów.

W skład Jabby Finasky wchodzą:
Zlasu [Miloopa, Lion Vibrations, Marysia Sadowska]
Jabbadrumer [Goya]
Baron [Afromental, Natural Dread Killaz]
Pyro [Vini Band]
Spectribe [Miloopa, L.U.C]

[Zlasu] – wybitny muzyk, producent i eksperymentator. Magister sztuki wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej katowickiej Akademii Muzycznej. Współtwórca kilku projektów m. in. Miloopy oraz Jabba Finasky. Na stałe współpracuje z takimi gwiazdami jak Maria Sadowska czy Blog27, z którymi odebrał nagrodę European MTV Awards’06. 8 płyt wydanych z jego udziałem. Koncertował w większości krajów europejskich.

[JABBADRUMMER] – perkusista, grający na bębnach od 12 lat. Obecnie udziela się w formacjach Goya, Ania Dądrowska, Hania Stach, Kuba&Maciek Molenda Band, Marcin Nowakowski, Miennta, Aga Szewczyk Band, MorWuA, Marek Sosnicki Jazz Kwartet, Nusoulcity, Gandahar. Absolwent akademii muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej. Nagrywał płyty z takimi artystami jak: Konfuzz, Agenda, Tigra, Miennta, Goya. Obecnie przygotowuje się do nagrania płyty z grupą Nusoulcity.

[Baron] – producent i kompozytor, grający na gitarze, saksofonie oraz klawiszach. Zwycięzca konkursu Coke Live Fresh Noise. Oscyluje pomiędzy różnymi gatunkami muzycznymi występując m. in. w zespołach: Afromental, Natural Dread Kilazz, Jabba Finasky, East West Rockers, Blog27, z którymi odebrał nagrodę European MTV Awards’06.

[Pyro] – basista. Muzyk i producent, twórca Vini Band i Jabba Finasky. Na stałe współpracuje z francuskim – Djem Bambi. Mixuje muzykę dla Reni Jusis.

[Spectribe] – wideoperformen, pionier wrocławskiej sceny Vj-skiej. Współtworzy takie projekty jak: Miloopa, Jabba Finasky, 4x 4, Superfries, Eklektik Sessions. Tworzył projekcje oraz realizacje video podczas takich eventów: „Kolęda Nocka” – reż. Wojciech Kościelniak – Warszawa 2006, „L.U.C” – PPA Wrocław 2007, „KARBIDO” Prix Visionica – Wrocław 2007, „Moustache Film Orchestra” Teatr Polski Wrocław 2007, „Louder than Bombs” Wrocław Non Stop 2007.


MASZRÓM (KILLAHKRU) - czyli zespół nadpobudliwości psychoruchowej.Jest to grupa zaburzeń charakteryzujących się wczesnym początkiem, brakiem wytrwałości w realizacji zadań wymagających zaangażowania poznawczego, tendencją do przechodzenia od jednej aktywności do drugiej bez ukończenia żadnej z nich oraz zdezorganizowaną, słabo kontrolowaną nadmierną aktywnością. Preferowane style: jungle/raggacore/breakcore


BABIK - Dawid Ramilowski, student Animacji Społ.-Kult. uczący się na cieszyńskim Uniwersytecie. Dj i promotor muzyki dnb na Śląsku, pomieszkujący w Mikołowie i Cieszynie. Pomysłodawca i współzałożyciel kolektywu dj'skiego Zawias Squad.
Po zetknięciu się z hiciorami w stylu Aphrodite czy Subfocusa w 2004, jego zainteresowanie skupiło się na drum and bassie. Z biegiem czasu jego zmysł muzyczny ewoluował w stronę cięższych odmian tego gatunku (darkstep/amen), jednak nadal pozostał mu sentyment do bardziej rytmicznych, a nawet chillout’owych motywów (tech-noid/step/atmospheric).
Sama muzyka zafascynowała go do tego stopnia, że chciał zrobić coś więcej niż być tylko muzycznie biernym jej odbiorca. Przez okres 2 lat organizował imprezy w katowickim Inqbatorze (listopad 2004 – listopad 2006). Aktualnie logistycznie ogarnia biby w mikołowskim Fraktalu (marzec 2007), katowickim Zero Instytucie, oraz cieszyńskim Panoptikum. Za deckami obecny od grudnia 2006r.
Dotychczas miał okazje zagrać na tych samych imprezach co Current Value (GER), Robyn Chaos (UK), EBK (UK), COOH (BUG), Kulak (UK) oraz m.in. Switch Technique, Zombie, Strog, Fizyk, bądź całymi składami: razorPoint, KPW, MDFK cru, Partizans, Venom Minds crew, OneWay.cru + praktycznie z wszystkimi dj’s z terenu Śląska. Było go słychać w Szczecinie (Crossed), Wrocławiu (Intro), Krakowie (Roentgen) oraz w kilku śląskich klubach (Fraktal, Forte, Inqbator, Ozon, Panoptikum, Regres, Targowa, Quasar, Zanzibar, Zero Instytut). Miał również przyjemność grac na pierwszym Therapy Sessions w Polsce, co jak dotychczas uważa za największy sukces.


NOICO - Lukasz Starczewski, 24 lata, zamieszkaly w Sosnowcu. Jeden z zalozycieli kolektywu "st.crew" wraz z ktorym organizuje cykl imprez pod szyldem "Puppet Masters" majacy na celu promocje muzyki drum&bass na terenie Sosnowca. Jest rowniez czlonkiem ekipy "zawias" z ktora gra na terenie calego slaska i nietylko.Za dekami probuje swoich sil od 2006r. Muzyka ktora gra to mieszanina neuro, darkstepu i amenbreaku-czyli jednym slowem 'czysta moc' [; Mial przyjemnosc supportowac min: Current Value,Dylan,Robyn Chaos,Zubcore...oraz wielu dj z calej Polski.


sponsor imprezy:
“Tabu” Studio Tatuażu,
Sosnowiec, ul. Modrzejowska 23


www.myspace.com/jabbafinasky
www.myspace.com/killahkru
www.myspace.com/froste_yourdad
www.myspace.com/wojtek_aka_koletz
www.myspace.com/zawias
www.myspace.com/zeroinstitute
www.tabustudio.livenet.pl
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_