Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

31-05-2008, sobota

MOCK.booking FooDProcessor

Quasar, Gliwice
DJs:
Maximilian Skiba LIVE!! (TNT[Four/Fine], MantraVibes, Boxer)
2nd Wave (Synthetic-Sequence/Wrocław)
a-rec (BASSment)
ouse (MOCK.booking)
kamius (MOCK.booking)
Bilet:
10 zł
Start: 21:00
Koniec: 05:00

Muzyka: dirty-italo-neo-funky-disco/synth-pop/tech-house/minimal/minimal-tech/softechno


Po raz kolejny zapraszamy na imprezę do gliwickiego klubu Quasar, tym razem na wyśmienity koktajl muzyczny serwowany przez samego mistrza swojego gatunku jakim bez wątpienia jest Maximilian Skiba. Wraz z nim wystapią 2nd Wave dj i producent zarazem, niegdyś należący do cenionego kolektywu K.O. Booking, a także a-rec wschodzący talent młodego BASSment crew oraz ouse i kamius.


Maximilian Skiba

Muzyka Maximiliana Skiby inspirowana latami 70 i 80 jest mieszanką electro-dirty-italo-disco-housu z dotykiem funku. Numer "Randez-Vous" z wyśmienitej epki Randez-Vous Over Mars zaraz po tym jak został wydany na niemieckim labelu Boxer rec. dotarł w 2005 roku do topowej 100tki w znanym na cały świat CBSie. Zaraz po tym w roku 2006 Max wydaje remix dla kolektywu Ajello "I Wanna Be Italian Too" na włoskim labelu Mantra Vibes oraz świeżutką epkę "Apple of Disco" na niemieckim Fine/Four. Jego produkcje i remiksy mozna również znaleźć na wielu innych labelach takich jak chociażby Eva Records, Compost czy słynnym belgijskim Dirty Dancing Recordings. Numery Maximiliana Skiby to jedne z nielicznych produkcji polskich artystów, goszczące w tracklistach setów djskich takich postaci jak: Laurent Garnier, The Hacker, Jazzanova, Dominik Eulberg czy Ewan Pearson nie mówiąc już o tym, iż pojawiają się one w takich rozgłośniach jak brytyjskie BBC Radio One czy niemiecka alternatywna rozgłośnia FM4. Legendarny Daniel Wang w ten sposób opisał muzykę Skiby: "DJ Fetish z Berlina podrzucił mi "Apple of Disco", brzmiącą jak połączenie wszystkiego, co najlepsze z przeszłości i teraźniejszości � klarowna, ciepła produkcja, umiejętnie zdefiniowane tematy muzyczne, silny rys osobowości. Muzykę Maxa określiłbym jako bas i gitary autorstwa Chic połączone z sekcją smyczkową Beethovena, do tego odrobina italo-disco ze szczyptą soul w stylu flamenco. Gram utwory z tej płytki na wszystkich moich setach i wprost nie mogę się doczekać jego następnej produkcji." Swoje umiejętności prezentował we Francji, Wielkiej Brytanii, Belgi, Niemczech, występował we Wiedniu i Londynie teraz pora na Śląsk!!- resztę nie sposób opisać to trzeba usłyszeć na żywo!


2nd Wave

Gdy miał zaledwie 3 lata wyjechał wraz z rodziną do Niemiec. Po 7 letnim pobycie wrócił do swojego rodzinnego kraju. Tam też zaczęła się jego przygoda z muzyką elektroniczną. Mając 13 lat dostał od brata program muzyczny, na którym tworzył dla zabawy proste nagrania. Rok później pierwszy raz odwiedził legendarny już klub Kanty. Tam z zaciekawieniem i zadziwieniem przyglądał się pracy Djów. Po tym wydarzeniu miłość do muzyki stawała się coraz większa, a prosta zabawa w sklejanie dźwięków przerodziła się w prawdziwą pasję. Równocześnie zaczął się interesować graniem z decków. Po wielu miesiącach zbierania pieniędzy, w końcu mógł sobie pozwolić na zakup wymarzonego sprzętu jakim były 2 technicsy i mixer. Pierwszy raz oficjalnie zagrał na meetingu polskiej kadry w Kanty. W wolnym czasie jeżeli nie zajmował się doskonaleniem umiejętności zgrywania płyt, to siedział przed komputerem z słuchawkami na uszach i starał się tworzyć ambitne odmiany muzyki elektronicznej, od hard techno po breakbeat. Jego nagrania ukazywaly się na przeróżnych składankach m.in.na skladance Teknica z takimi twórcami jak: Technasia, DJ Rush, Chris Liebing czy Tom Wax. W styczniu 2008 na składance "Electronic Beats vol. 2" wydany został kolejny kawałek. Przez okres 3 lat był członkiem agencji KO.Booking. Zmiana miejsca zamieszkania dała możliwość poznania nowych ludzi - zapaleńców muzyki elektronicznej. Obecnie współtworzy kolektyw "Synthetic Sequence".


a-rec

Chęć posiadania sprzętu i zgrywania płyt winylowych zrodziła się pod koniec lat 90 tych. Kilka lat pózniej mogłem sobie pozwolic na zakup sprzętu, płyt i zacząć zabawe w domowym zaciszu. Pod koniec 2006 roku miałem okazje zagrać dla większej liczby osób w katowickim pubie żart, potem był inq ( dzieki razor, haku), jak również na imprezkach organizowanych od niedawna przeze mnie i znajomych w mysłowickim street pubie. Muzycznie latam od minimal housu po elektro/elektro breaki.


MOCK.booking

Swieży i ambitny projekt dwóch zapaleńców śląskiej sceny klubowej, powstały z myślą o muzyce z najwyższej półki, który stara sie łączyć ze sobą wiele jej gatunkow, krążąc i szukając rzeczy relatywnie nowych.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_