Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

27-06-2008, piątek

Festiwal Nowa Muzyka 2008 - dzień I

Camping nad Olzą, Cieszyn
DJs:
Duża scena:
18:00 - Osaka Invasion
21:00 – Flykkiller
22:30 – Landstrumm & Milanese
23:55 – Prefuse 73 feat. Dimlite

Mała scena - Electronic Zoo:
Etiop - Live
Chine - Live
dj 105L
dj None
Milos (SK)
wiualizacje: JdVideo
Bilet:
od 55 zł do 155 zł (szczegóły tekst)KONKURS!!!

W konkursie wygrać można 2 pojedyncze karnety na całe wydarzenie. Czekamy na maile z prawidłową odpowiedzią na pytanie konkursowe, do 20 czerwca godz. 21. Pytanie jest następujące:
Którzy spośród wykonawców tegorocznego Festiwalu wydawali pod szyldem Warp Records? Podaj nazwę wykonawcy i tytuły wydań.
Zgłoszenia wraz z imieniem i nazwiskiem należy wysyłać na adres: info@clubbing.slask.pl.
Zwycięzców wyłonimy w drodze losowania.Bilety

Uczestnicy imprezy mogą już nabywać wejściówki na poszczególne dni Festiwalu bądź karnety na całą imprezę. Do 8 czerwca cena biletu na jeden dzień wynosi 55zł, karnet to koszt 135zł. Od 9 czerwca ceny ulegają zmianie – wejście na jeden dzień festiwalu kosztować będzie 65zł, zaś karnet – 155zł. Bilety kupić można z pośrednictwem serwisów internetowych:
Ticketpro.pl
Shortcut.pl
Eventim.pl
Ticketportal.plZbliża się kolejna edycja jednej z najważniejszych polskich imprez promujących elektronikę i nowe brzmienia. Tegoroczny Festiwal Nowa Muzyka odbędzie się w dniach 27 – 29 czerwca w Cieszynie.

Tym razem impreza potrwa trzy dni, podczas których zobaczyć i usłyszeć będzie można zarówno światowe elektroniczne gwiazdy, jak i polskich reprezentantów gatunku. Uczestnicy imprezy będą również mogli wziąć udział w dwudniowych warsztatach oraz pokazach multimedialnych. Wszystko pod patronatem katowickiego Elektro Klubu, Agencji Artystycznej Fantomas oraz serwisu internetowego Nowamuzyka.pl

Gwiazdami Festiwalu będą m.in. Jamie Lidell, Chris Clark, Battles, The Heavy, Holy Fuck, Robert Logan, Neil Landstrumm, Deadbeat, Oszibarack i Flykkiller. Wystąpią również polskie projekty – w tym artyści związani ze sceną Mik!Musik i WEF. Wszystko odbywać się będzie na dwóch plenerowych scenach oraz w klubie festiwalowym.

Imprezy towarzyszące:
Galeria Szara
Polscy młodzi twórcy
Zamek w Cieszynie
Dwudniowe warsztaty Ableton Live


Oficjalna strona festiwalowa: www.festiwal.nowamuzyka.pl


Neil Landstrumm

Prawdziwy profesor techno, który już od 15 lat eksploruje kolejne obszary gatunku. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość singli, epek, remiksów, nagrał też kilka długogrających płyt - w tym wydaną w ubiegłym roku "Restaurant Of Assassins". W Cieszynie zagra razem z producentem Milanese.

Lanstrumm zaczynał eksperymentować z muzyką na początku lat '90, grając w różnego rodzaju zestawieniach i składach. Od roku 1993 nagrywa również solo, konsekwentnie wyrabiając sobie opinię mistrza eksperymentalnego techno. Zainspirowany pionierami gatunku - LFO - w 1995 roku wydał swój debiutancki krążek, zatytułowany "Brown for August". Przez kolejne trzy lata wydawał kolejne solowe krążki, głównie dla legendarnego już, berlińskiego labelu Tresor. Dziś Neil Landstrumm uznawany jest w śwodowisku nowych brzmień za prawdziwy autorytet. W ubiegłym roku, po sześciu latach milczenia, nakładem wytwóni Peacefrog wydał album "Restaurant Of Assassins", którego fragmentów słuchać możecie na stronach serwisu MySpace. Tam również znajdziecie nagrania Landstrumma poczynione razem z producentem Milanese, który również pojawi się w Cieszynie.

Myspace
Video


Prefuse 73

Guillermo Scott Herren to jeden z najbardziej aktywnych twórców nowej sceny. Akustyka, trip-hop, idm czy hip-hop - właściwie w każdym z tych gatunków artysta maczał swoje palce, zawsze wzbudzając to samo, duże uznanie. Dla wielu Herren to jednak przede wszystkim Prefuse 73 - muzyczne przedsięwzięcie, w ramach którego utalentowany producent stara się łączyć hip-hopowe rytmy i sample z estetyką IDM. Efekty? Jedyne w swoim rodzaju - nie bez powodu Prefuse 73 plasuje się w czołówce reprezentantów wytwórni Warp Records.

Myspace
Video
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_