Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

14-06-2008, sobota

Beats Friendly - Maximilian Skiba feat. Novika

Rondo Sztuki, Katowice
DJs:
Novika (beats friendly) - voc
Maximilian Skiba - live act
Lexus (beats friendly)
Bartek Winczewski (beats friendly)
Bilet:
10 zł do godz. 22 / 15 zł po godz. 22
Start: 22:00

Beats Friendly – promocja nowej płyty - Novika

BEats FRIENDLY to "przyjaźnie nastawiony do beat'ów" kolektyw didżejski. W skład grupy wchodzi 9 osób (Novika, Bartek Winczewski, Lexus, Gama, Rawski, Lipstick, Harper, Petter Von Coil i bębniarz Grom), które poza graniem na imprezach zajmują się muzyką na różnych płaszczyznach (część załogi to dziennikarze muzyczni, radiowcy, promotorzy). Muzycznie całą dziewiątkę łączy eklektyzm oraz poszukiwanie dźwięków tanecznych acz niebanalnych. W lutym 2006 pod szyldem Beats Friendly Records ukazała się EP'ka Noviki "Finally". W kwietniu 2006 roku pojawiła się pierwsza część kompilacji FRIENDLY BEATS sygnowanej przez dj'ów Beats Friendly. Ten dwupłytowy album, muzyczna wizytówka ekipy, zyskał bardzo pozytywne recenzje zarówno wśród klubowiczów, jak i mediów. W tym roku odbedzie sie premiera kolejnej kompilacji pod szyldem FRIENDLY BEATS "grooves & moves".

Muzyka, którą gramy to klubowa mieszanka o temperaturze dostosowanej do danej imprezy i publiczności. Lubimy łączyć style, od deep house'u, electro house'u, przez breaks & broken beats, do reggae, funk, disco czy hip hop.

Świetnym dopełnieniem muzyki jest ciepły głos Noviki, raz bardziej liryczny, innym razem podkręcający zabawę, czy też perkusja elektroniczna i bębny akustyczne Grom'a.


Maximilian Skiba

Muzyka Maximiliana Skiby inspirowana latami 70 i 80 jest mieszanką electro-dirty-italo-disco-housu z dotykiem funku. Numer "Randez-Vous" z wyśmienitej epki Randez-Vous Over Mars zaraz po tym jak został wydany na niemieckim labelu Boxer rec. dotarł w 2005 roku do topowej 100tki w znanm na cały świat CBSie. Zaraz po tym w roku 2006 Max wydaje remix dla kolektywu Ajello "I Wanna Be Italian Too" na włoskim labelu Mantra Vibes oraz świeżutką epkę "Apple of Disco" na niemieckim Fine/Four. Jego produkcje i remiksy mozna również znaleźć na wielu innych labelach takich jak chociażby Eva Records, Compost czy słynnym belgijskim Dirty Dancing Recordings. Numery Maximiliana Skiby to jedne z nielicznych produkcji polskich artystów, goszczące w tracklistach setów djskich takich postaci jak: Laurent Garnier, The Hacker, Jazzanova, Dominik Eulberg czy Ewan Pearson nie mówiąc już o tym iż pojawiają się one w takich rozgłośniach jak brytyjskie BBC Radio One czy niemiecka alternatywna rozgłośnia FM4. Legendarny Daniel Wang w ten sposób opisał muzykę Skiby: "DJ Fetish z Berlina podrzucił mi "Apple of Disco", brzmiącą jak połączenie wszystkiego co najlepsze z przeszłości i teraźniejszości – klarowna, ciepła produkcja, umiejętnie zdefiniowane tematy muzyczne, silny rys osobowości. Muzykę Maxa określiłbym jako bas i gitary autorstwa Chic połączone z sekcją smyczkową Beethovena, do tego odrobina italo-disco ze szczyptą soul w stylu flamenco. Gram utwory z tej płytki na wszystkich moich setach i wprost nie mogę się doczekać jego następnej produkcji." Swoje umiejętności prezentował we Francji, Wielkiej Brytanii, Belgi, Niemczech, występował we Wiedniu i Londynie teraz pora na Śląsk!!- resztę nie sposób opisać to trzeba usłyszeć na żywo!
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_