Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

19-07-2008, sobota

Emergency 909

Skup Kultury, Tychy
DJs:
Pure Underground - LIVE! (Pure Underground - Warszawa)
Mainliner (Wro.Pro / Acid.pl - Wrocław)
Wojti (Freetek - Łódz)
Athar (Scythe Squadron Rec. / Acid.pl - Tychy)
Łysyni (Pure.Sounds - Tychy)
Retail aka Crisp (Pure.Sounds - Tychy)
Centi (Free World - Tychy)
Bilet:
10 zł
Start: 21:00
Koniec: 05:00

[19.07.08] Emergency 909 @ Nowy Skup Kultury - Tychy

Pure.Sounds zaprasza 19 lipca na impreze EMERGENCY 909 która odbędzie się w Tyskim nowym SKUPie KULTURY. Jest to reaktywacja imprez w tym miejscu po zmianie właściciela i generalnym remoncie. Na start usłyszymy live w wykonaniu Y-Grega i Tomiego członków kolektywu Pure Underground, oraz sety Mainlinera, Wojtiego i Athara + do tego support w postaci znanych Tyskich twarzy. Jak zawsze gwarancja dobrej muzy, reszta należy do was! Wlot 10 PLN.

Miejsce:
Nowy SKUP KULTURY
ul. Wyszyńskiego 32
43-100 Tychy
tel. 509-113-237

Jak trafić:
skupkultury.pl/html/lokalizacja.html


Pure UndergroundDroga Pure Underground zaczęła się jeszcze w latach 90tych kiedy to zafascynowani sceną undergroundową dwaj bracia ruszają na poszukiwania wysmakowanych brzmień. Umorzliwia im to prężnie rozwijająca sie w tamtych czasach demo-scena amigowa. Wtedy też dla PU zaczyna się przygoda z muzyką.
Eksplorując wszystkie możliwe zakamarki sceny odkrywają rozmaite brzmienia od muzycznych ambientowych pejzarzy do wykręconej, agresywnej elektroniki. Z czasem odkrywają scenę acid, oraz freetekno.

W 2000 roku grupa przyjmuje nazwe Pure Underground i zachowuje ją po dzień dzisiejszy. Kolejne lata przynoszą coraz wiecej produkcji, współpracę z innymi twórcami, pierwsze występy na żywo i pierwsze wydawnictwa (Techno Trip Volume 4).

W 2006 roku panowie zakładają własny label by móc wydawac muzykę zarowno swoją jak i utalentowanych rodzimych twórców. W tym samym roku pojawia się winylowy release PU004, na którym obok kwaśnych nagrań Pure Underground znajduje się najlepszy producent techno/HardNRG w Polsce - OSMO. Wydawnictwo szybko zyskuje uznanie we Francji. Jest to jedno z pierwszych winylowych wydawnictw Acid Techno w Polsce. Niedługo potem na światło dzienne przychodzi industrialno/breakowe wydawnictwo - PUD01. Utwory Rising i CUbe stają się popularne w UK, czego rezultatem jest umieszczenie przez Jamesa Zabiele "Rising" na kompilacji "ONE+ONE" firmowanej przez wytwórnie Ministry of Sound. Cube zaś spotyka sie ze sporym entuzjazmem dj`i w Radio One i okupuje przez jakiś czas tamtejszy eter. Niedługo potem ukazuje się PUD002 - Message is in the Music, przygotowany wspólnie z Y-Niso i Karemem Coverem.

W międzyczasei PU nagrywają pod rozmaitymi pseudonimami jak Generation Terrorists, Dead Cops, Manic Knobber, Sacred Geometry i Sound Doctors, oraz występują w wielu klubach i teknivalach na terenie Polski.
W Sierpniu 2007 Pure Underground współorganizują Centertek - największy jak dotąd w Polsce teknival, na ktorym goszczą soundsystemy z całej Europy.

Niebawem mają ukazać się nowe wydawnictwa (winylowe i digital) z udziałem Pure Underground. Stay tuned....

www.myspace.com/pureundergroundcollective


MainlinerWspółzałożyciel grupy Doggystyle, zrzeszającej DJ'ów i producentów z całej Polski. We Wrocławiu grał w niemal wszystkich klubach, gdzie odbywały się imprezy techno i hardtechno: Wagon, Intro, Samo Życie, Paradise Lost. Grał również w wielu klubach na terenie całego kraju, m.in. Absurd (Kraków), Lastrada (Łódź), NoMercy, Przestrzeń Graffenberga (Warszawa), Chili (Kielce), NoBo (Lublin), Deeper (Gdańsk) i wielu innych. Ma na swoim koncie także wyjazd zagraniczny do Austrii, gdzie wraz z Norfem zagrał w klubie Culture X oraz plenerową imprezę w Irlandii Północnej. Grając na wielu imprezach z cyklu "This Is UK Style" grał m.in. z DJ Ant, Zebedee, James Kinetec, DJ Geraldine, Miss Daisy, Pattrix, Cyber Steve, Dynamic Intervention, Thermobee, Parsley 909, Dorian Hunter, Thomas Green, Bornah i innymi.


WojtiNa scenie techno obecny jest od końca lat 90-tych, kiedy to zarażony wirusem londyńskiego Acid Techno postanowił promować ten styl w centralnej Polsce, początkowo organizując imprezy, a od 2000r. regularnie na nich grając wspólnie z DJ'em Molim, jako Freetek Sounsystem. Przez te wszystkie lata styl Wojtiego ewoluował od tradycyjnego londyńskiego Acid Techno, poprzez Hard Techno, a obecnie jest extremalnie nasączony energetycznymi i najcięższymi brzmieniami spod znaku UK Hard House/Hard Trance/Hard NRG. Poza intensywnym graniem weekendowych setów w całej Polsce, Wojti nie zapomina o regularnych Techno-Nocach w Łódzkim barze "Lastrada", gdzie zaprasza znanych DJ'ów z kraju i zagranicy.


AtharManiakalny kolekcjoner 12". Indywidualista. Chodzący na ogół swoimi drogami. Zakochany w brzmieniach TB303 od ponad 10 lat, wciaż. poszukujący nowych płyt i mało znanych produkcji (zarówno tych starszych jak i nowych). Przygoda ze s'wiatem muzyki elektronicznej zaczyna się u niego w 1994 r., gdy trafia na nielegalna imprezę Goa Trance na Południu Hiszpanii. Później ewolucja muzyczna przebiega poprzez style: minimal/detroit, rave/acid hard trance, po to aby w 1997 roku spotkac się z acid techno i zakochać się w tym świecie, który wywarł na Athara niemały wpływ. Uczestnik wielu illegal/squat parties zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju.Zwolennik łączenia i mieszania ze sobą wszelkich stylów: Acid Techno, Techno, NRG, Minimal, Electro, IDM - No Cheese! Dobra muzyka zawsze bedzie dobra muzyka bez wzgledu styl czy date wydania. Athar wchodzi w sklad rowniez zaprzyjaznionego kolektywu acid.pl i doggystyle. Obecnie zamieszkaly w UK pracuje intensywnie nad wlasnym produkcyjnym warsztatem.


More info:
www.skupkultury.pl
www.puresounds.prv.pl
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_