Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

09-08-2008, sobota

Silesia Open Air 2008 special: Beach Party Edition

Silesia City Center, Katowice
DJs:
Dominik Borkowicz (Radio Eska Śląsk)
Gouliano (Tunnel Carnival/ Nature One/ Wyższy Wymiar K-ce)
Pulp (Inqubator Klub) Polska/Czechy
K.Andy (Extomusic/ Quick Finder) Sosnowiec
Flyper (Extomusic/ Sun Beach) Katowice
Kid (Extomusic) Chorzów
Teston (ex SQANDAL Resident/ Extomusic) Jaworzno
X.Pablo (ex SQANDAL Resident) Katowice
Bilet:
10 zł / Almi Decor zaproszenia free, reszta 30 zł
Start: 21:00

Silesia Open Air to najnowszy projekt Extomusic - naszym założeniem jest nie tylko dobra, wysublimowana muzyka. Jest to także projekt gry świateł, oraz wizualizacji jak i dobrego dźwięku. Przy ciągłym deficycie imprez na Śląsku chcielibyśmy aby SOA na stałe wpisała się w grafik dobrych śląskich imprez. Po raz pierwszy na dwóch scenach zagrają DJ-e wywodzący się z różnych nurtów muzycznych jak i reprezentujących różne śląskie kluby (te bardzo komercyjne jak i te mniej). Poprzez tą mieszankę chcemy muzycznie zadowolić każdego - ależy zaznaczyć, iż każda z imprez Silesia Open Air będzie miała odrębną nazwę, która będzie ukazywać jej muzyczny charakter jak i atrakcje z nią związane – pierwszy projekt to: Beach Party Edition. Dwie odrębne sceny: Plac Słoneczny (pomiędzy Silesia City Center a Almi Cafe) czyli Main / Beach Stage (na której zostaną wysypane tony piasku) oraz Almi Cafe czyli Club Vip Stage reprezentować będą inne Światy łączyć je natomiast będzie miłość do dźwięków, niesamowita oprawa oraz dobra zabawa.Dominik BorkowiczMówią o nim najgorętszy towar w ESCE. Mimo 21 lat od kwietnia jest szefem muzycznym w śląskim oddziale. Swoja popularność zyskał głównie prowadząc listę przebojów: „Gorąca 20-stka”. W tej chwili na antenie prowadzi miedzy innymi wspólnie z Piotrem Wikarem – esmemESKĘ. Jak sam mówi: „Jestem najmłodszym członkiem naszej eskadry... i dobrze mi z tym :)”.Oprócz rozgrzewania i prezentowania hitów w ESCE, robi jeszcze kilka innych rzeczy m.in.: jest managerem braci Mroczków.


GoulianoOd najmłodszych lat jego zainteresowania kierowały sie w stronę muzyki. Na początku kolekcjonowanie płyt ,czasopism muzycznych i obserwowanie rynku muzycznego poprzez kanały muzyczne. Pierwszy kontakt z imprezami i publicznością odbywał sie w czasie szkoły średniej po przez organizacje imprez szkolnych i sylwestrów. Pierwszy klub w którym został rezydentem to Techno Planet w Bielsku Białej-było to w roku 1997 roku. Tam u boku takich gwiazd jak Moguai, Westbam, Mark Spoon ,Talla 2 xlc Angelo Mike, Ralf Drastic kształcił swoje umiejętności i charakter muzyczny. Aż do dnia dzisiejszego przez cały ten czas napotykał nowe gatunki i trendy muzyczne. Zagrał m.in.: u boku takich gwiazd jak; Benjamin Bates, Moguai, Dave Macculen, Bart Clanssen, Kai Tracid, Nils de Vries, Oliver Klitzing, Westbam, Marusha, Deadmau5, Steve Angelo, Darren Emerson, Alex Gaudinio, Master at Work, Chris Lake, Diana`d`Rouze, Carla Roca, Adamus, Angelo Mike, Pulp, V-valdi, Hardy Hard. Gatunki muzyczne które obecnie preferuje to House, Electro & Progressive House. Jego domeną jest dobry kontakt z publicznością. Obecnie pracuje nad swoim własnym projektem muzyczny, który w tym roku ma zamiar wydać. Więcej info: www.myspace.com/djgouliano


PulpCzech z zamiłowania i DJ z pochodzenia. Prekursor muzyki techno nad Wisłą - (Chodzą plotki, że ma zostać odznaczony białym orłem za zasługi dla polskiego clubbingu). Pulp gra od bardzo dawna. Grał już gdy większość polskich DJ's chodziła jeszcze w czerwonych rajtuzach. Na początku romansował z bardziej technicznymi brzmieniami, współpracował razem z... raczej rozwodzić się tu o nim nie będziemy. Dzisiaj trzaska znamienite "houserki" na Śląsku - imprezy, notabene, bardzo dobrze zorganizowane i przyciągające flotę zakręconej klubowiczarni. Muza, którą gra to ogólnie mówiąc podszyty mocnym beatem disco house. Perfekcjonista w mix'owaniu. Pulp oprócz regularnej organizacji imprezek housowych (Inqbator) zajmuje się również produkcją własnych utworków co idzie mu równie sprawnie jak picie czarnego 40 procentowego frugo podczas imprez. Marek to człowiek zabiegany i zakręcony jak nikt inny.


K.AndySwoją przygodę z muzyką taneczną rozpoczął w roku 97, kiedy po raz pierwszy usłyszał dźwięki hardhouse, house, detroit wówczas grane przez czołowych djów śląskich (m.in.: Pulp, Jaco, Angelo Mike) oraz niemieckich gwiazdorów Marc m.in.: Spoon, Disko, Pascal FEOS, w najlepszej imprezowni tamtego okresu Techno Planet w Bielsko-Białej. Wtedy też kupił swoją pierwszą „czarna płytę”. W 2000 roku zagrał na swojej pierwszej imprezie tuż obok Angelo Mika i dj-a Irqa. Obecnie współpracuje z agencjami: Quickfinder oraz Extomusic. W dotychczasowej krótkiej karierze miał przyjemność zagrać m.in. z takimi DJ-ami jak: Raul Rincon, Miguel Pelliterro, Paul Thomas, Mk Fever, Karol XVII, Mb Valence, Pulp, Roman Chmiel, Jay Brooks, Malfunktion, Angelo Mike, Irq. Fascynują go różne klimaty zaczynając od mrocznego progresiv, deep house a kończąc na klimatach które obecnie gra czyli vocal, soulfull, funky house. Z djów i producentów których najbardziej ceni można wymienić :Sashe, Warrena Clarka, Granta Nelsona i wielu innych. Jak sam mówi: najważniejszą nagrodą za moje sety są uśmiechnięte buzie na parkiecie i ręce w górze :))


FlyperOd dziecka zafascynowany muzyką. Jego przygoda z klubowym życiem zaczęła się w 2004 roku, wtedy już wiedział, że muzyka oraz granie jej dla innych to jest to czego szukał. Swoje pierwsze kroki stawiał przy pomocy dj-a Testona w Katowickim klubie Sqandal gdzie w 2006 roku zagrał swojego pierwszego seta dla szerszej publiczności. Na początku grał funky i vocal house, mimo wszystko cały czas poszukiwał innych dźwięków. Obecnie jego sety to duża dawka pozytywnego electro house zmieszanego z funkowym bitem i energicznym vocalem. Na co dzień jest także miłośnikiem deep & westcoast house. Od roku 2007 zwiazany z agencją EXTOMUSIC.


KidJego ulubionym stylem muzycznym jest house, choć nie jest to jedyny styl pojawiający się w jego setach. Najważniejsze jest chyba to, że zawsze stara się wyczuć publiczność i jest mu niezmiernie miło gdy ona go za to docenia. Cieszy się także, że ówczesny sprzęt daje tyle możliwości i że w ciekawy sposób może zaskoczyć klubowiczów nie tylko muzyką ale i techniką miksowania. Zagrał m.in. z: Sonique, Benjamin Bates, Jonathan Ulysses, Dave McCullen, Gianluca Motta, Westbam, Marco V, Marcel Woods, Jesselyn oraz Uniting Nations. Obecnie ma 25 lat.


TestonTeston pierwsze kroki za dekami stawiał w 2003 roku na imprezach z Selektą i Adamusem w klubie Kocynder w Chorzowie. W 2004 r. został rezydentem katowickiego Sqandalu,dzieki czemu miał możliwość grać z najlepszymi djami w kraju oraz artystami światowej sceny, do których zaliczali się min: Stonebridge, Tom Novy, Paul Jackson, Ian Carey, Wawa, Alex Romano, Kiko Navarro, Karol XVII & MB Valence. W setach Testona można usłyszeć różnorodną gamę housowych brzmień, jednak sam swój muzyczny styl określa jako mieszankę afrolatin pumpin soulful. Obecnie związany jest z agencją Extomusic.


X.PabloJego przygoda z muzą zaczęła się sześć lat temu od współorganizowanych przez niego imprez z formacją Kung-Fu Kru na których dominowały Vocal House. X.Pablo jednak powoli ewoluował i krystalizował swoje brzmienie grając głownie na imprezach z cyklu Selecta. Ponad trzy lata był związany także z katowicką agencją Extomusic. W międzyczasie był rezydentem m.in. legendarnego klubu Sqandal w Katowicach. Grał. z takimi gwiazdami jak: Stonebridge (Szwecja), Tom Novy (www.tomnovy.com) DE, Paul Jackson (Kid Stuff) UK, Raul Rincon (Tenor Rec./ Advance Notion) DE, Miguel Pellitero (MoS Radio/ DTPM) UK/ESP, Ian „45” Carrey (Soul Providers) USA, Savas Pascalidis (Gigolo Records) DE, Ozgur Can (Lost Language) Szwecja, Mark Wilkinson (Problem Kid/ Defected) UK, Alex Romano (Rootz Rec.) NL, Dubrovskaya (Diskoteq Agency) RU, Gilles aka G&G (Vinyl Dust) FR, Puku (Eibisi Club) ESP, Lord Di Marco (Chocoflash) FR, Ally Mac (PublicDomain) Szkocja. Odwiedził bardzo wiele klubów które trudno tutaj wszystkie wymienić. Obecnie w jego setach można usłyszeć przeplatające się brzmienia elektro, progresive oraz deep - wszystko to jednak podane jest w charakterystycznym energetycznym rozpoznawalny stylu. Jego ulubione wytwórnie to: Agoria, Plastic City, Defected, Subliminal, Hauswork Superstar, Azuli.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_