Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

25-10-2008, sobota

Import Exclusive Night

Quasar, Gliwice
DJs:
Miss Dilemma (Szwecja)
Dj Schimek
Deeplay
Bilet:
10 zł
Start: 21:00
Koniec: 06:00

music: electro, tech-house, techno


Miss Dilemma

Styl muzyczny Miss Dilemma, opisywany jako nielinearne(tu nie jestem pewna czy tak sie to okresla po polsku) techno, cechuje połączenie mocnych i lekkich, ostrych i łagodnych, melodycznych i monotonnych, powtarzających się i połamanych dźwięków. Miss Dillema nie musi grywać najnowszych produkcji, bardziej niż przez kogo, gdzie i kiedy wydano utwór, interesuje ją to, co tak naprawdę można z nim zrobić. W końcu techno nie byłoby zwane techno bez nagminnego nadużywania mixera.
Setki lat temu wyrzutków zamykano w klatki i wystawiano do oglądania dla pieniędzy. Czasy się zmieniły i dziś, wyposażywszy ich w dźwięk, nazywamy ich Dj-ami. Jedną z takich postaci jest właśnie Miss Dilemma - wystarczy wpuścić ja za deki i pozwolić robić to, do czego została stworzona.

Miss Dilemma miała juz wiele okazji by zaprezentować swoje umiejętności. Po pierwsze, będąc w gronie zwycięzców Tranzexperience, konkursu na najlepiej zapowiadających się dj. Po drugie, zwyciężając międzynarodowy konkurs International DJ magazines Top Tape, uzyskując 10 miejsce na skandynawskiej liście 10 najlepszych dj, a także będąc jedna z 10 finalistów w szwedzkim konkursie talentów dj. Grała w takich krajach jak Niemcy, Rosja, Indonezja, Ukraina, Finlandia, Szwecja oczywiście, pośród takich gwiazd jak Cari Lekebusch, Adam Beyer, John Dahlback, Psilodump,Henrik B, Johan Bacto Tomcraft, Thomas Krome, Ferry Corsten, Agnelli & Nelson, Adam Sheridan, Paul van Dyk, Christopher
Lawrence, Pedro Delgardo, Dave Lee, Paul Thomas, Mark Eteson, Micky Slim, Jon O Bir, Mark Hallett, Barry Connell, Neil Navarra etc.

www.missdilemma.com
www.myspace.com/missdilemma
Sety:
missdilemma.com/mix.mp3
pomac.netswarm.net/music.html/music/Miss_Dilemma/mint
pomac.netswarm.net/music.html/music/Miss_Dilemma/Miss_Dilemma_at_playitnow_radioDj Schimek

Karierę DJ'a rozpoczął w 1990 miksując swoje pierwsze kawałki w Senica/Słowacja a rok później w stolicy, Bratysławie. We wczesnych latach inspiracją dla niego byli tacy wykonawcy jak: FSOL, Orbital, Orb, Spooky, Leftfield, Aphex Twin, KLF, Grid...
Od roku 1993, grając muzyke techno & house, rezydentem dwóch najbardziej znanych klubów na Słowacji: B-Klub i Elam. W późniejszym czasie grał w wiekszości znanych klubów lub imprez Słowacji, Czech oraz Węgier: Stigma (jedynnym rezydentem tego top Slovak eventu), Doubledecker, Paradog, BeeFree, Stereodrome.
Gral razem z takimi DJ'ami jak: DJ Rush, Umek, Tiesto, Dr. Motte, Thomas Schumacher, Hakan Libdo…
Lato 2002 i 2003 upłynęło dla niego pod znakiem Budapest Parade. W 2003 roku tutaj zagrał na oficjalnym mega after party z Luke Slater i Speedy J dla ponad 25.000 ludzi.
Występ Schimek-a na Stigma 2004 (razem z DJ Rush oraz Lucca) był uznany na Słowacji za najlepszy techno set roku. W roku 2005 był wybrany przez management Tiesto jako support najlepszego DJ swiata w ramach Słowackiej edycje Tiesto EE Tour 2005. Jego styl muzyczny można łatwo określić jako nieustające poszukiwanie nowych dźwięków techno oraz electro czy progressive.
Od 2002 roku pracuje nad własnym projektem muzycznym. Kawalk BigBang był wydany w ramach CD kompilacji BeeFree 2003 na Słowacji.


Deeplay

Marek Wierzbinski - pojawil sie na Slaskiej scenie klubowej jako DJ Maro rodzimych Gliwicach. Nastepnie rozszerzal swe horyzonty na caly Slask, by w koncu byc dostrzezonym i w innych zakatkach kraju.Kontynuowal swoja kariere grajac w wielu istotnych miejscach,takich jak: Piekarnia [Wawa]Bledne Kolo [Krk], Prozak [Krk], Inqubator[Kat.] Sfinks [Sopot], On-Off [Wawa], Rura [Czestochowa], Droga Do Mekki [Wroc], Cien, Frantic, Rdza, Midgard [Krk] u boku takich artystow jak Eric Prydz, Chris Liebing, Monika Kruse, PAul Thomas, David Guetta, Mark Knight, Paul Jackson, Smokin Jo, Pete Gooding, Novika, Easy, Boogie Mafia, Hagal, Peres, Ex-Or oraz wielu innych... Jako zwyciezca eliminacji Miller Clubbing Tour, zagra,, w finale tego konkursu w katowickim Mega Clubie. Sety Deepley,a poczztkowo zdominowane przez Deep, Tech - House, ostatnio przesycone sa wywazonymi akcentami Minimal. Obecnie zwi,,zany jest z krakowska agencja Sunset Peoeple oraz z gliwickim klubem muzycznym "Quasar", ktorego jest wlascicielem, i w ktorym organizuje szereg cyklicznych imprez w szerokim spektrum muzycznym.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_