Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

21-11-2008, piątek

Jesień Amen Tour

Elektro, Katowice
DJs:
Kwik Eklektyk
Auricom
PZG aka Depizgator
Marv MC

Support lokalny:
zOAr(gH) (Rest In Pieces Rec. - FR)
N.One (Neuropunks)
Upalny (Neuropunks)
Start: 21:00

Zdeterminowani promowaniem muzyki, pogonią za podróżami koleją, godzinami przed barem, a także pompowaniem własnego Ego, tworzymy i zapraszamy na trzeci z kolei JAT, czyli Jesień Amen Tour 2008.

Ten cykl imprez zahaczających o największe miasta Polski to spektrum złamanych bitów, organów rozrodczych i serc. Prezentujemy więc nie tylko taki dramenbejs jaki lubimy, w różnych jego odmianach, lecz także breakcore, jungle, jamaicacore czy dubstep.

W poprzednich edycjach odwiedziliśmy Warszawę, Rzeszów, Kraków, Wrocław, Chorzów, Łódź, Gdynię, Białystok, Szczecin, Toruń, Gliwice. W tym roku zjawimy się w pięciu miastach, w których będziemy gościć w tworzącym trzon składzie:

Kwik & Auricom (ebm junglist / metro – Białystok )
Marv MC (H:Revolta!1 / Kill y’r Idols – Szczecin)
PZG aka Depizgator (Blodklaat Rave – Kraków)

W każdym z Miast jesteśmy wspierani przez Lokalnych Bohaterów, dzięki którym JAT ma rację bytu.


Kwik Eklektyk

Poeta, analityk, autystyk. Filozof, terapeuta, projektant. Nie czyta książek, wierzy w Jah i Radę Puchaczy. Woli smsy od rozmowy telefonicznej, ma profil na juciub. Lubi obiady w barach mlecznych, mama starsza o 25lat, babcia o 50. Tato potrafi zjeść ogórki ze śledziem. Niektórzy mówią, że jest obrażalski, a on kocha się w Czubajce. Dziś, w Białymstoku, mieście Laskowskiego, Scorupco, Zamenhoffa czy Kononowicza jest wieloletnim rezydentem jak i co-promotorem w klubie Metro, ale pamięta stare czasy jak woził się po Brixton, grał na dubowe bassline’y w kapeli reggae czy zagrał pierwszą imprezę z winyli na squacie Decentrum, jeszcze pod kryptonimem PatefonGegenBabylon. Jego sety to mieszanka stylowa krążąca wokół pobliskiej Biedronki, krytykowany za freestylową technikę a chwalony za eklektyzm grał z takimi tuzami jak Shitmat, Danny Byrd czy EastWest Rockers.
Na JAT odpowiedzialny za wszystko co najgorsze.


Auricom

Urodzony w Białymstoku. Junglista z przypadku, który w miejsce szyszynki wstawił sobie mikser. Mówią o nim, że jest dzieckiem Kwika – FAKE! Auri jest ładniejszy, ale podobnie do domniemanego ojca z łatwością łączy w setach przeróżne style: dnb, jungle, kory, gaby, spice girls, dubstep, pieśni mongolskich transwestytów. Lubi zabrać Marva do Supraśla albo emówke na domówkę. Najmłodszy i najbardziej ogarnięty członek JAT Brygady.


PZG aka Depizgator

Skryty, ale sympatyczny, niegroźny wojownik, czyli 9ty zaniedbany pasażer Nostromo, kompan Żwirka, brat Muchomorka, to co robi na imprezach toprawciwy cut+paste mashup – amendrummer, 80's collage, gabbakick, digital backspin, hoovergroover, zaskokstep. Choć jak niosa sluchy nadal przy pomocy zestawu laptopowo-midisuwakowego poszukuje nowego już spełanienia w pejzażach
bassline'owych, ale obiecuje trzymać się też wcześniej obranych mashcore'owych wytycznych.
Gości na Jat'cie, i mamy nadzieję się poznacie, przez to jakie wrażenie wywarł na djskim członie objazdowej tancbudy. Dla nas to kiler imprezowy, dla Was też, chyba że będzie miał doła i spieprzyy seta. Koniecznie trzeba dodać że nakładem CCTV Rec. wydał piosenke na nośniku winylowym siedmiocalowym, jest zarówno lajwaktowcem, djem i promotorem, choć djem to średnim :P.
Kiedyś powiedział o sobie: „Słucham wszystkiego od country po noise”.


Marv MC

Macbeat wspomniał, że to jedyny MC w Polsce, który śpiewa rokendrolowo do drum n bassu. Coś w tym jest, jego styl opiera się na melodyjnych i dynamicznych rymach. Zanim został emce miał zyliard zespołów w których grał alternatywę, postrock czy noise. Jadał śniadania z lusterka i butelki, był pierwszym w swoim liceum chodzącym projektorem astralnym. Ma skłonności do upadku i robienia z siebie ofiary choć tak naprawdę całkiem nieźle sobie radzi. Bezgranicznie zakochany w echach, pogłosach i wszystkim co generuje psychodeliczne załamania nerwowe. Na JAT08 zabiera ze sobą gitarę z trzema przesterami żeby pohałasować do setów Aurona.
W jatowskiej ekipie odpowiada za przemoc i znęcanie się nad Kwikiem.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_