Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

13-12-2008, sobota

Mnmlove

Quasar, Gliwice
DJs:
Deckard (S!te Rec. , Gdańsk) live
Olivia Ungaro (Chrono Bross / Oto Studio, Kraków)
Kinzo Chrome (Chrono Bross / Oto Studio, Kraków)
Defkon (Phatt Sounds / Oto Studio , Knurów)
Bilet:
10 zł
Start: 22:00

Deckard (S!te Records)

Rocznik 1979 (ur. w Warszawie), mieszka w Gdyni. Tworzeniem muzyki para się od 1993 r., zaczynając od modułów na Atari oraz Amigę. Pierwszy publiczny występ datuje na rok 1996 (współpraca z Centralnym Urzędem Kultury Technicznej czyli CUKT). Pod koniec lat 90-tych współtworzył wespół z Qads'em duet Au-Gen. Wychowany na tradycyjnej berlińskiej elektronice lat 70-tych (Tangerine Dream, Klaus Schulze, Ashra), wraz z rozwojem zainteresowań, zaczął słuchać nowych brzmień. Obecnie interesuje się szeroko pojętą elektroniką. Obok muzyki zajmuje się także organizacją cykli imprezowych "Electronica Intelligente" oraz "Electronica Energetica" w sopockim Sfinksie. Należy do kolektywu Neotronika, oraz własnego - Site.Rec, do którego należą także Qads, Kcr, Luks, Essence i muchacho. Współpracuje także z grupą Acid Orange Crew, której owocem jest cykl "Nuclear Sfinks Zone", odbywający się również w Sopockim Sfinksie. Obok działań stricte imprezowych, zajmuje się także oprawą muzyczną do wystaw oraz performance'ów (galeria 78, Teatr Miejski w Gdyni, Kolonia Artystów).


Oliwia Angaro & Kinzo Chrome (Chrono Bross / Oto Studio)


Kolektyw Chrono Bross powstał pod koniec 2003 roku, jednak zainteresowanie jego członków nowoczesną elektroniką trwa całe życie. Obecnie w skład grupy wchodzą 2 osoby: rodzeństwo Olivia Ungaro i Kinzo Chrome.
Znudzeni tym co działo się na lokalnej scenie postanowili przyspieszyć wyjątkowo długie i bolesne narodziny krakowskiej sceny electro. Jako jedni z pierwszych rozpoczęli promowanie nowoczesnej muzyki elektronicznej, a ściśle mówiąc electro clash, italo electro, dirty disco, minimal.
Rok 2005 rozpoczął się wielkim boom'em na electro a Chrono Bross jako prekursorzy krakowskiej sceny zaczęli coraz częściej pojawiać się w klubach całej Polski, gorąco przyjmowani przez publiczność spragnioną nowych, mocno elektronicznych brzmień.
Dzięki dwóm autorskim cyklom: Electro Futuro i Robot Anarchy - na których pojawiła się polska czołówka electro - min. Maximilian Skiba, J.Sienkiewicz, Martinez, Rebus, Motyl, No.107, Paryss - Kraków staje się coraz mocniej elektroniczny.
Sety budowane przez członków kolektywu zawsze zaskakują świeżością i oryginalnością, co nie pozostaje bez echa w klubie, wprowadzając atmosferę ogólnej euforii i dobrej zabawy. Grając nie zamykają się na jeden styl, łączą jednocześnie clash, retro italo, dirty disco oraz deep minimal. Jak sami mówią uwielbiają grać dla ludzi i w miejscach gdzie najważniejsza jest dobra muzyka, gdzie ludzie otwarci są na nowe brzmienia i często, zaskakujące i niekonwencjonalne rozwiązania.
"Muzyka, która nas porusza to skrzyżowanie kwaśnej awangardy z zimnymi dźwiękami industrialnej rzeczywistości, wymieszanej z kiczem i disco lat osiemdziesiątych." (Kinzo)


Defkon (Phatt Sounds / Oto Studio)

Mateusz, bo tak brzmi jego prawdziwe imię przyszedł na świat w 1989r, w Knurowie. Muzyka elektroniczna interesuje go od kiedy tylko sięga pamięcią, jednak po ukończeniu 15 lat zrozumiał, że to właśnie ona jest jego powołaniem, pasją i sposobem na życie. Codzienne, wzmożone treningi, kilkugodzinne przesiadywanie za sterami oraz ambitne nastawienie do muzyki i miksowania zaowocowały debiutem oraz dały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności szerszej publice. Już jako 17-sto latek organizował imprezy z muzyką elektroniczną.
Pierwsze płyty winylowe, które zakupił gatunkowo były związane z muzyką techno, z czasem jego upodobania muzyczne skierowane zostały na wolniejsze, ale nie koniecznie słabsze brzmienia electro, by następnie fascynacja przechyliła się w kierunku stylów takich jak minimal oraz tech house.
Swoje umiejętności prezentował już w takich klubach jak: Zanzibar (Chorzów), Inqbator (Katowice), Ozon (Racibórz), Quasar (Gliwice), Nirwana (Chrzanów), Balinga (Poznań) oraz wielu, wielu innych nie tylko na śląskiej scenie klubowej, ale również poza jej granicami.
Przełomowy w jego karierze okazał sie rok 2008 ponieważ to wtedy właśnie dołączył do członków ekipy wytwórni Phatt Sounds, a niedługo później rozpoczął współprace z agencją artystyczną OTOstudio organizującą imprezy o szerokim spektrum muzycznym, co otworzyło przed nim zupełnie nowe horyzonty i umożliwiło częstsze dzielenie się swoją miłością do muzyki. Zawsze stawia sobie coraz wyżej poprzeczkę i pragnie doskonalić swoje umiejętności...
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_