Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

31-12-2008, środa

ElektroHipnotyczny Sylwester!

Jazz Club Hipnoza, Katowice
DJs:
W Elektro Klubie:
Dj Food & DK (Ninja Tune)
Igor Pudło (Skalpel, Ninja Tune, Wrocław, PL)

W Hipnozie:
Simbad (Raw Fusion, London. UK)
Sorcery Sound System:
Maceo Wyro / MC Sean Palmer / Bartozzi (bass)
(ex- Niewinni Czarodzieje, Warszawa, PL)

Dj Food & DK (Ninja Tune)
Artysci Ninja Tune szczególnie upodobali sobie Śląsk, choćby ze względu na oddaną rzeszę fanów. Ich występy to prawdziwa eksplozja pozytywnej energii wymieszanej z klubowymi - połamanymi- funkowymi dźwiękami.
DJ FOOD i DK zaprezentują swój najnowszy materiał przygotowany na 4 gramofony + AV. Artyści sami sprawują władzę zarówno nad dźwiękiem jak i obrazem - sami zobaczcie:
www.vimeo.com/2156462


Skalpel (Igor Pudło) - W przerwie pracy nad nową płytą Skalpela połowa tego zespołu, czyli Igor Pudło, wraca do swoich DJ'skich korzeni. W elektryzującym secie Igor podsumowuje swoje doświadczenia - nadaje starym dźwiękom, nową formę i prezentuje je w innym, często zaskakującym kontekście. Duża dawka hip-hopu zderzona z rockowymi riffami gitarowymi i organowymi, klasyka i współczesność muzyki funkowej z dźwiękami elektronicznymi, tworzą zaskakująco spójną całość. Usłyszeć tu można sporo specjalnie na tę okazję opracowanych edycji, remiksów i mashupów. Ta wycyzelowana mieszanka, niepozbawiona elementów improwizacji zaciera granice między tanecznym setem djskim a live actem.
New Musical Express, po wejściu Polski do Unii Europejskiej uznał Skalpel za jedyny oryginalny zespół z wszystkich 10 nowych państw członkowskich. Reszta krajów miała do zaoferowania jedynie kopie zachodnich wzorów.


Simbad - Londyńczyk, w którego żyłach płynie krew francuska i polska, Stanislas Renouf, lepiej znany jako Simbad, to jeden z obecnie najbardziej rozchwytywanych producentów i dj'ów na świecie. Autor dwóch albumów i ponad dwustu remixów, znany ze współpracy z takimi sławami jak Ron Trent, Robert Owens, Gonzales, Tony Allen, Keziah Jones, Bugz In The Attic, czy Jimpster.
Na codzień związany ze szwedzką wytwórnią Raw Fusion , dla której nagrał swój ostatni krążek "Supersonic Revelation", niezwykle ciepło przyjęty przez krytykę i wielbicieli nowych brzmień. Nagrywał również m.in. dla Freerange i Chillifunk.
Stale podróżuje pomiędzy Londynem, Tokyo, Nowym Jorkiem i Puerto Rico, gdzie grywa w najlepszych, zawsze wypełnionych po brzegi klubach. Ulubieniec Gillesa Petersona i Laurenta Garniera. Wraz z Fredem McQuinnem tworzy duet Marathon Men.
Do jego ulubionych gatunków należą hip-hop, broken beat, deep house, dubstep i drum'n'bass. Jako dj uwielbia mieszać style, w taki sposób, by jak najlepiej rozgrzać publiczność na parkiecie. Jako producent nie boi się eksperymentować zarówno z jazzem, jak i z jamajskim dancehallem.
Oprócz tego prowadzi własną audycję w Ministry Of Sound Radio.
Jego ciepłe i oryginalne brzmienie wprowadziło świeży powiew do świata muzyki tanecznej. Takie utwory jak "Soul Fever", czy "Peaktime" stały się współczesnymi klasykami i zapewniły mu solidną reputację na międzynarodowej scenie.
W Polsce wystąpi po raz pierwszy, będzie to zatem nie lada okazja, żeby przekonać się o jego talencie i umiejętnościach na własne oczy i uszy.Co ważne - lista artystów wciąż nie jest zamknięta!!!
Organizatorzy przygotowują specjalną niespodziankę... więcej już wkrótce!

Więcej informacji pod numerem telefonu : 32/ 785 71 30/31 oraz na www.jazzclub.pl
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_