Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

24-01-2009, sobota

Pure.Sounds four years with Rhythm Technologies

Skup Kultury, Tychy
DJs:
Rhythm Technologies (Damaged Trax. Damaged Acid. Yolk. Kick The Drum. SUFR // Dublin // Irlandia) LIVE!
Rafter (Midnight Groove // Katowice)
Fuse (Turbulence Crew // Masłońskie)
Pevlic (No Team // Tychy)
Retail aka Crisp (Pure.Sounds // Tychy) LIVE!
Łysyni (Pure.Sounds // Tychy)
Centi (Pure.Sounds // Tychy)
Bilet:
20 zł
Start: 21:00
Koniec: 05:00

Mijają 4 lata od rozpoczęcia działalności tego kolektywu i właśnie z tej okazji zapraszamy do świętowania do tyskiego Skupu Kultury. Gościem specjalnym będzie Irlandczyk - Rhythm Technologies! Przez lata wyrobił sobie swój wyjątkowy i niepowtarzalny styl, który doceniły takie tuzy techno jak Aaron Liberator czy D.A.V.E. the Drummer. Założyciel Damaged Trax i Damaged Acid. Wydawał swoje produkcje na takich labelach jak Glitch - Alexa Calvera, Yolk - Chrisa Liberatora, Kick the Drum czy Stay Up Forever Remix. Do Tychów przyleci zagrać swojego popisowego live seta. Dodatkowo support w znakomitym składzie: Rafter, Fuse, Pevlic + trójka niestrudzonych techno muszkieterów, tym razem również w roli solenizantów. Zapamiętajcie tę date!


Rhythm TechnologiesNa scenie od późnych lat 90. Zaczynał grać w klubie Fusion w Dublinie, gdzie uczył się rzemiosła przy boku takich sław jak Liberator Djs, D.A.V.E. the drummer czy Lawrie Immersion. Po przeprowadzce do UK szybko zyskał uznanie dzięki swojej świetnej technice dj’skiej grając w miejscach takich jak Twisted (Londyn), Trancentral (Londyn) i Havok (Manchester). Grywał także regularnie na imprezach organizowanych przez „Immersion Soundsystem”, „Manik”, „Underground Sound” i wielu innych. Po powrocie do jego macierzystego kraju: Irlandii w 2002 zaczął rezydować w klubie „Flux”, współorganizując imprezy z serii „Damage Control” i okazyjnie grywając z Dublińskim kolektywem „Teknowarfare” a także na imprezach „Kommunity” w Cork supportując takich artystów jak Mike Humphries, Aaron Liberator, Pounding Grooves i D.A.V.E. the drummer.
Kolejnym oczywistym i ważnym krokiem było wejście w temat produkowania muzyki. Po 3 latach ciężkiej pracy i intensywnej nauki techniki studyjnej stworzył swoje własne studio i niedługo potem światło dzienne ujrzał jego remix dla Glitch Recordings, Alexa Calvera. Nie trzeba było długo czekać na kolejne rilisy na labelach takich jak Yolk - Chrisa Liberatora (wyprodukowanym wspólnie z Zoid’em z FAT collective) czy Walijskim Kick The Drum.
W póżnym roku 2006 narodził się jego label Damaged Trax i na początku roku 2007 pierwszy numer objawił się szerszej publiczności; z kawałkami Alexa Calvera, Concrete DJz i Rhythm Technologies we własnej osobie. Odbyły się dwie imprezy promujące to wydawnictwo, pierwsza w legendarnym „Nuclear Free Zone” w Londynie i na Irlandzkim Kommunity. Krótko po tym pojawiło się Damagex Trax 02 i scena została opanowana gorącymi live setami Rhythm Technologies wliczając Absurdalia w Krakowie i Jakn w Szkocji
Niedawno Barry zdecydował powrócić do swoich korzeni i założył label Damaged Acid - serie wydawnictw acid techno do pobrania za darmo z sieci które szybko zdobył poparcie rozmaitych acid kolektywów. Nowe kawałki z pod szyldu DTX303 stały się wyczekiwane przez choćby .D.A.V.E. the drummer’a.
„Świetny kawałek kwasu od Rhythm Technologies. W tym momencie DTX303-6 jest moim faworytem; mocny, techniczny groove i świdrująca 303’ka w stylu Wah Wah, świerza produkcja i naprawdę twarda stopa pcha ten kawałek naprzód. Maksymalny materiał!” (D.A.V.E. the drummer)
W kwietniu 2008 wyszedł Damaged Trax 03 który okazał się przełomowy i przyjęty nadzwyczaj życzliwie przez wielu DJ’i i producentów.
„Podsumowując ta epka jest bardzo zaskakująca i nieźle pokręcona. Musi znaleźć się w twoim kejsie” (Aaron Liberator)
„Bardzo techniczna, bardzo oryginalne pomysły we wszystkich kawałkach” (D.A.V.E. the drummer)

Myspace: www.myspace.com/rhythmtechnologies

Sety:
Rhythm Technologies Aug '08 promo dj set
Rhythm Technologies @ United Drumz 3 - Dublin, Irl 29/11/08
DAMAGED ACID (Free net label - click on link for downloads)
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_