Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

20-02-2009, piątek

Reanimated City 2.0

Skup Kultury, Tychy
DJs:
PI (Horyzont / Arhytmia - Kraków)
Oxide 303 (Turbulence Crew - Kraków)
Robert K (Analog TM - Bieruń)
Retail aka Crisp (Pure.Sounds - Tychy) LIVE!
Łysyni (Pure.Sounds - Tychy)
Centi (Pure.Sounds - Tychy)
Bilet:
10 zł
Start: 21:00
Koniec: 05:00

music: Hard, Pounding, Funky, Acid Techno


Organizatorzy piszą:
Zapraszamy na kolejną edycję harcy w Skupie Kultury. Tym razem kontynuujemy tradycję szpitala w Leśnej Górze jednak zamiast skalpela wybieramy metodę leczenia dźwiękiem. I tak oto za sterami zobaczymy dwójke dobrze znanych reprezentantów miasta Krakowa, profesorowie; Pi i Oxide'a 303 którzy zaserwują nam solidną dawkę angielskiej techno pompy na pobudzenie krwioobiegu. Dodatkowo swoim setem uraczy nas doktor Robert K z kolektywu Analog, a na dokładkę nowy materiał live zaprezentuje doktor Crisp. Rozgrzewkę i zakończenie poprowadzą docenci Centi i Łysyni.


Oxide 303

Pochodzi z Woli. Muzyka elektroniczna zainspirowała go wraz z pojawieniem się w roku 1995 na antenie radia RMF audycji Technikum Mechanizacji Muzyki. I tak już zostało... Po wielu latach oswajania się z kulturą Techno i zwiedzeniu wielu klubów, postanowił zakupić swój pierwszy sprzęt. Początkowo interesowało go niemieckie Techno, lecz szybko zrozumiał, że brytyjska scena jest mu o wiele bliższa. Po rocznym pobycie w UK zmienił sprzet i zaczął organizować cykliczne imprezy w klubie Roentgen. Jego ulubione gatunki muzyczne to Acid/Hard Techno oraz Hard House/Energy - swój styl określa jako "szybki i energiczny" z domieszką 303. Miał okazję zagrać z takimi DJ'ami jak: Tom Hades (Belgia), Norbert Honkisch (Niemcy), Venom, Edd, Sick, Kay-Tech, Marks, Pi, Lament, Mourner, Triper, Wader i wieloma innymi. Dotychczas zaprezentował swoje umiejętności w klubach takich jak Intro (Wrocław), Tlen (Bielsko-Biała), Drukarnia (Zawiercie), Roentgen, Crazy Bar i Niuans (Kraków).


Pi

Zajmuje sie dj-owaniem i promocja muzyki na malopolskiej scenie techno. Gra w Krakowie i innych zaprzyjaznionych miastach. Jego przygoda z miksowaniem rozpoczela sie w 2002 roku. Z czasem jego gusta muzyczne przeobrazily sie, w 2003 roku zakupil decki, obecnie gra mocne techno z elementami melodycznymi, nakreca szybkim i dynamicznym tempem - jednak nie ogranicza sie do jednego gatunku. Caly czas poszerza swoje kontakty i horyzonty muzyczne. W 2004 roku dolaczyl do ekipy Turbulence Crew, jednak obecnie zasilil swoja osoba szeregi Arytmii majacej swoja siedzibe w Rzeszowie.Mial okazje wystepowac w takich miejsach jak: Kanty (Jaworzno), Przestrzen Graffenberga, New Deep, No Mercy, Klatka, Szklarnia (Warszawa), Intro, Wagon (Wroclaw), Absurd, Rentgen, Rece i Nogi, Uwaga, Bledne Kolo, Extreme, Crazy Bar, Antykwariat (Kraków), Przepraszam (Tarnów), Regres, Forte (Bytom), Tlen (Bielsko-Biala), Novum, Drukarnia, (Zawiercie), Phobia (Tychy), Maxim (Tarnobrzeg), Trygon (Rzeszów),Studio 21 (Jaroslaw) Nova Aleksandrya (Pulawy), Utopia, Teatr From Poland (Czestochowa),i wiele innych. Mial przyjemnosc wystepowac u boku takich djów jak: Tom Hades (Belgia) D.A.V.E. The Drummer (U.K), Arkus P. (D.E), Mark Axell (U.K.) Pala (D.E), Andy Dee (D.E), L.E.A.G. (D.E),MAD MAX, Norbert Honkisch (D.E) Grooveliker, Chris Da'Break,Extase, Diana d'Rouze, Came Lee,Grzegorz Es,Tomash Gee, Venom,Marks, Lukash Andego, Gogo, Edd,Insect, Art Extreme, Nukee Proff, Sick, Wazin, Roach, Kay-Tech, Electro One,Lemonhead, Mourner,Nexy, Lament, Dame Shila oraz wielu innych.


Robert K

Robert Konieczny na świat przyszedł w 1982 roku w Holdunowie. Na co dzień mieszka w Bieruniu. Muzyka od najmłodszych lat towarzyszyła jego życiu i choć z początku nie były to dźwięki typowo elektroniczne, to i tak dawała mu wiele radości. Nie wyobraża sobie ani jednego dnia bez niej. Prawdziwa fascynacja gatunkiem elektronicznym rozpoczęła się w klubie Grant, gdzie co piątek odbywały się techniczne imprezy. Wtedy to właśnie Robert zrozumiał, że to jest to, czego szukał. W 2004 roku postanowił kupić swoje pierwsze gramofony, aby spróbować swoich sił. Jego sety to mieszanka techno, pumpin, tribal i hardgroove. Można go usłyszeć w audycji internetowego radia As oraz w klubie Regres, gdzie organizuje cykliczne imprezy Electronic Madness. Grał w takich klubach, jak: Regres (Bytom), M25, Eternal, EGO, Apartament, Przestrzen Graffenberga (Warszawa), Tlen (Bielsko-Biała), Lost Highway (Kraków), Jack Rocks (Radom), Gwarek (Bieruń), Phobia (Tychy) oraz w wielu innych.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_