Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

25-04-2009, sobota

Beautiful Journey (vol. Germans)

Inqbator, Katowice
DJs:
Patrick Fudge (Deep Space Crew | Frankfurt am Main, DE)
DJ F.R.E.S.H. (Deep Space Crew | Frankfurt am Main, DE)
Microsquasher (Deep Space Crew | Frankfurt am Main, DE)
Metaplekz (vibratoriez soundz | Warszawa)
fiftififti (pacemakers.pl | Chorzów)
Danny Zuko (pacemakers.pl | Chorzów)
elementAudio (pacemakers.pl / vibratoriez soundz | Kraków)

vjs:
Dominator (pacemakers.pl / Animabass | Lublin)
yarp.from.hell (pacemakers.pl | Ruda Śląska)
Bilet:
15 zł
Start: 22:00
Koniec: 06:00

„Beautiful Journey”

Klubowy festiwal muzyczny „Beautiful Journey” to obecnie flagowy projekt kolektywu djskiego „pacemakers.pl”. Wydarzenia organizowane w ramach festiwalu adresowane są do osób interesujących się szeroko pojętą muzyką elektroniczną oraz sztuką współczesną. Celem festiwalu jest przede wszystkim promocja zagranicznych artystów oraz brzmienia z pogranicza: minimal, techno, electro, tech-house i deep. Pierwsza edycja „Beautiful Journey” odbędzie się w kwietniu 2009 roku i będzie wspierana przez niezależną grupę artystyczną „Vibratoriez Soundz”. Gościem specjalnym tej edycji będzie niemiecki zespół djsko — producencki „Deep Space Crew”. Panowie z Frankfurtu nad Menem przylecą do Polski w składzie: Patric Fudge, DJ F.R.E.S.H. i Microsquasher. Za konsolą wspomagać ich będą dje, a zarazem organizatorzy cyklu: Metaplekz („Vibratoriez Soundz”) oraz fiftififti, Danny Zuko i elementAudio (wszyscy: „pacemakers.pl”). Pierwsza edycja „Beutiful Journey” trwać będzie cztery dni, w trakcie których obejmie ona imprezy kulturalne w czterech miastach Polski.
„Deep Space Crew” powstało 8 lat temu, a jego członkowie są weteranami niemieckiej sceny elektronicznej. Od tamtego czasu regularnie występują i organizują wspólnie z powodzeniem imprezy w najbardziej cenionych niemieckich klubach. W Polsce wystąpią po raz pierwszy, odwiedzając Warszawę, Łódź, Katowice oraz Kraków.

Festiwal „Beautiful Journey” to pionierski projekt, który ma na celu w sposób nietuzinkowy prezentację szeroko pojętej muzyki elektronicznej oraz dodatkowo sztuki wizualnej. Festiwal promować będzie wyróżniających się i uzdolnionych undergroundowych artystów, przede wszystkim spoza granic Polski. Podstawowym elementem festiwalu będą z całą pewnością doznania audio – wizualne odbiorców, którym organizatorzy poświęcą najwięcej uwagi. Kryteria doboru artystów uczestniczących w „Beautiful Journey” obejmują w głównej mierze talent, zdolności, oryginalność oraz przekaz i niezależność artystyczną. Kolektyw „pacemakers.pl” zadba o to, aby w każdym calu można było odczuć charakterystyczny dla niego sprzeciw wobec kiepskiej komercji oraz szczególną dbałość o klimat eventu. Ważną rolę odegrają także miejsca, w których odbędą się wydarzenia powiązane z festiwalem.
Już pierwsza edycja „Beautiful Journey” połączy ze sobą wiele niekonwencjonalnych pomysłów. Cykl rozpocznie się wraz z wystawą w ramach akcji „Piczomira Project” w warszawskim Pałacu Kultury, a zakończy się wyjątkową imprezą w prywatnym domu. Artyści będą wspólnie podróżować odwiedzając codziennie inne miasto, dzięki czemu zaprezentują się szerszej publiczności oraz będą mieli okazję do wymiany doświadczeń. Organizatorom festiwalu zależy również na pokazaniu gościom rodzimej sceny klubowej z jak najlepszej strony w celu jej promocji.
Patronat nad festiwalem „Beutiful Journey” objęły najważniejsze portale i periodyki związane z kulturą klubową i muzyką elektroniczną w Polsce. Gorąco zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.


Harmonogram pierwszej edycji festiwalu muzyki klubowej „Beautiful Journey”:

1. WARSZAWA
Pałac Kultury, Pl. Defilad 1,
Klub „Luztro”, al. Jerozolimskie 6,
Czwartek, 23.04.2009r.
start: 20:00
23. kwietnia w miejscu, w którym Pałac Kultury staje się Pałacem Cudów zaprezentowany zostanie 'Piczomira Project”. Event, w ramach którego rozpoczniemy nasz cykl imprez pod nazwą: „Beautiful Journey”. „Piczomira Projekt”, w jednym z najbardziej znanych klubów w Polsce, połączy wystawę malarstwa Pawła Tkaczyka, pokazy video studentów krakowskiej i warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz etiudy Grzegorza Krawca (ŁSF) z muzyką w klimatach Deep House / Minimal / Lounge miksowaną przez kolektyw djów tworzący pierwszą edycję "B-J".
Od razu po zakończeniu „Piczomira Project”, w godzinach wczesno–porannych, w tempie ekspresowym udamy się do słynnego Klubu „Luztro”, gdzie porządnie rozkręcimy after party!
Zaproszenia do zdobycia pod adresem: booking@pacemakers.pl

2. ŁÓDŹ
Klub „Oiom”, Pl. Komuny Paryskiej 6,
Piątek, 24.04.2009r.
Start: 22:00
http://www.myspace.com/oiomlodzpl
„Oiom” to jeden z najciekawszych klubowych przybytków w Łodzi. Na parkiecie dominują klimaty minimalne, ale intensywne – od electro, przez szlachetne techno, po tech-house. Nie może być inaczej, ponieważ „Oiom” do życia powołali przedstawiciele zasłużonej dla propagowania muzyki klubowej, (zwłaszcza jej alternatywnych obszarów), ekipy „Skylark Records”. Jak sami mówią, chcą zaoferować klubowiczom remedium na wszechogarniający muzyczny kicz. Z przyjemnością im w tym pomożemy! Event rozpoczniemy o godzinie 22:00.

3. KATOWICE
Klub „Inqbator”, ul. Dworcowa 2,
Sobota, 25.04.2009r.
Start: 22:00
http://www.inq.pl
„INQ to undergroundowa niezależność promująca wszystko, co ciekawe i niepowszechne”. Klub od zawsze nastawiony był na muzykę elektroniczną, dzięki czemu obecnie uznawany jest za kolebką clubbingu na południu Polski. „Inqbator” mieści się w piwnicach budynku przy ulicy Dworcowej w Katowicach, gdzie dwa dance-floor'y oplatane są siecią korytarzy, co w połączeniu z wystrojem klubu tworzy niesamowity klimat, którego nie sposób zapomnieć. Sporą dawkę electro, detroit, tech-house'ów i surowych minimali serwować będziemy od godziny 22:00 do oporu.
Imprezę uatrakcyjnią wizualizacje wyświetlane w czasie rzeczywistym, o które zadbają studenci grafiki cieszyńskiej filii Uniwersytetu Śląskiego – Dominator i yarp.from.hell.

4. KRAKÓW
„Kolorowy Domek”
Niedziela, 26.04.2009r.
start: 21:00
Ostatni dzień naszej podróży to przystanek w „Kolorowym Domku” – kamienicy mieszczącej się przy ulicy Zamoyskiego w Krakowie. Miejsce to słynie z masowych „domówek” przebijających eventami niejeden krakowski klub. Zamknięta impreza, której skrzydeł doda „Red Bull” rozpocznie się o godzinie 21:00. Masz szansę dołączyć do grona 150 osób, które będą uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu!
Napisz maila na adres: booking@pacemakers.pl z odpowiedzią na pytanie: "dlaczego właśnie TY powinieneś otrzymać zaproszenie?”.


Patrick Fudge

Patrick jest najmlodszym czlonkiem niemieckiego skladu DJow pod nazwa Deep Space Crew. Po dosc dlugich zainteresowaniach muzyka w 2004 roku zaczal swoja kariere jako DJ, natomiast dwa lata pozniej stal sie nieodlacznym kompanem Deep Space. W roku 2007 zostal rezydentem Spaceworkers, znanego z dobrych afterow klubu we Frankfurcie. Obecnie uslyszec go mozna w H1 Musichall, dawniej znanym jako Palazzo. Patrick praktycznie od poczatku swojej kariery jako DJ interesowal sie pochodnymi gatunku minimal, wkraczajac w takie nurty jak deep czy techno. Wsrod jego winyli przewazaja wydania takich wytworni jak Mobilee, towarzyszy, trzymajac na prawde wysoki poziom Minimalu oraz Deep Techno. Patrick czesto uchodzi za wyznacznik prawdziwej klubowej muzyki. Patrzac w przyszlosc ma nadzieje wciaz rozwijac swoje umietnosci i sprostac coraz bardziej wymagajacej publicznosci na europejskiej scenie muzycznej.

www.myspace.com/patrickfudge


DJ F.R.E.S.H.

Na scenie klubowej rozwija sie juz od ponad 10 lat, zaczal kolekcjonowac plyty oraz dawac pierwsze wystepy za konsola juz w 1999 roku. Dwa lata pozniej zalozyl organizacje Deep Space Crew, w ktorej dziala do dzisiaj wraz ze swoimi przyjaciolmi. Ich imprezy bazuja wciaz na tej samej Idei co przed laty- aby dostarczac dobrych wrazen kazdemu bez wyjatku. Zadnych ograniczen wygladu czy ubrania, po prostu czysta muzyka. Dzisiaj, wciaz przewodzac Deep Space Crew, Fresh zawsze organizuje wspolne imprezy. W przeciwienstwie do swoich przyjaciol, zawsze fascynowal sie w szczegolnosci minimal house’em, co nie oznacza jednak, ze nie siega po mocniejsze wydania wytworni takich jak Oslo, Moon Harbour czy Intacto.

www.myspace.com/rolandfrisch


Microsquasher

Jest najbardziej doswiadczonym i najdluzej grajacym DJem i producentem sposrod czlonkow Deep Space Crew. Swoja kariere jako DJ rozpoczal juz 14 lat temu, zaskakujac swoim talentem na klubowej scenie Niemiec. Zawsze prezentowal wiecej niz od niego oczekiwano. Stalo sie tak rowniez kilka lat po rozpoczeciu jego muzycznej kariery, kiedy wydal swoje pierwsze produkcje w jednej z najstarszych niemieckich wytworni muzyki Techno- Overdrive rec. Micosquasher byl rezydentem najbardziej obleganych klubow takich jak Palazzo czy The Memory, popisujac sie za kazdym razem wysokim poziomem prezentowanej muzyki. Do jego najwiekszych osiagniec nalezy rowniez wystep na drugim co do wielkosci na swiecie festiwalu muzyki Techno- Nature One. Obecnie prezentuje mocna odmiane Minimal Techno, dodajac swoim odbiorcom mnostwo energii.
Z niecierpliwoscia czekamy na kolejne produkcje, ktore maja szanse stac sie klasykami gatunku na dlugi czas.

www.myspace.com/microsquasher


Metaplekz

Czy ktoś pamieta Technikum Mechanizacji Muzyki? Własnie na tych audycjach wychował sie ówczesny Gjushki a terazniejszy Metaplekz. Pierwsze kroki za deckami stawiał w 2001 roku w nie istniejącym juz klubie studio21 w Jarosławiu, gdzie wraz z kilkoma znajomymi działali jako Underground Sequence. zapraszając takie postacie jak: Rebus, Siasia, Marcin Czubala, MK Fever i wielu innych. W roku 2005 wraz z Pajonk aka Pajonk zapoczątkowali projekt Vibratoreiez Soundz. Pierwszy event tego typu zorganizowany wraz z Absurd Squadem miał miejsce w Krakowie w nie istniejącej juz Absurd Caffe. w roku 2006 Metaplekz spotyka na swej drodze elementaAudio, na bazie tej przyjaźni zaczynaja organizowac wspolne imprezy. Na przestrzeni lat działaja w wiekszosci klubów w Krakowie i poza granicami miasta. Metaplekz współorganizował imprezy z takimi postaciami jak Neil Landstrumm, Tim Wright czy Pacou. Odwiedzil m in. Studio 21, Salto, Mucha, Forty Łętownia, Plastic, Krzysztofory, Rentgen, Absurd, Caryca, Moment, Zamojskiego71i, Uwaga, Ministerstwo, Folia, Baraka, INQ, Pracownia.

www.myspace.com/altg4


fiftififti

Na scenie klubowej pojawił się w 2003 r., choć jego przygoda z muzyką zaczęła się dużo wcześniej. Początkowo prezentował gatunki z pogranicza nujazz, house i breakbeat. Pasja do grania w błyskawicznie przerodziła się w sposób na życie. Inwestując w płyty i sprzęt oraz rozwijając technikę mógł zaprezentować swoje umiejętności w cenionych klubach na Górnym Śląsku. W tym samym czasie zainteresował się również programami muzycznymi i możliwością wykorzystywania ich w swoich setach. Kładąc nacisk na niezależność zajął się organizacją eventów klubowych. W między czasie udzielał się również w wielu ciekawych przedsięwzięciach artystycznych, jam sessions oraz wspierał undergroundowe projekty muzyczne, często improwizując na żywo. Stale poszerzając swoją wiedzę muzyczną zagłębił się w szeroko rozumianą muzykę elektroniczną, a jego styl grania znacznie ewoluował. Kolejne lata owocują wyjazdami poza rodzinny Śląsk m.in. do Cieszyna, Krakowa, czy też Wrocławia. W roku 2007 wraz z djem Danny Zuko powołał do życia kolektyw 'Pacemakers.pl', z którym zorganizował wiele cykli imprez klubowych oraz występów plenerowych, często połączonych z live-actami i sztuką wizualną. Niedługo później wstępuje również w szeregi nowo powstałego kolektywu AnimaBass z Cieszyna, prezentującego niszowe odmiany muzyki elektronicznej. Aktualnie studiuje Animację Społeczno – Kulturalną i mieszka w Krakowie. Stawiając na rozwój ciągle poszukuje nowych nurtów i inspiracji muzycznych, odsuwając się od mainstreamu. Jego sety cechuje eklektyzm stylistyczny i pomimo fascynacji nową technologią w tworzeniu i graniu muzyki na żywo , winyl pozostaje jego ulubionym nośnikiem. W djce ceni sobie również możliwość odwiedzania ciekawych miejsc i zbierania doświadczeń oraz kontakt z publicznością.

www.pacemakers.pl


Danny Zuko

Jego dzieciństwo było raczej nudne, na szczęście nie prowadził szkolnych dyskotek i nikt nie wysłał go do szkoły muzycznej. Ojciec karmił go za to brzmieniem lat '70 z lekką przewagą "Kraftwerk'ów" i pierwszych, psychodelicznych albumów "Pink Floyd". Wywarło to ogromny wpływ na jego psychikę i oczywiście da się to odczuć w jego obecnych setach.. Kulturą klubową (samą w sobie) zainteresował się tuż przed przejściem w nowe tysiąclecie, za sprawą Junior Jack’a, tworzącego w ówczesnym czasie projekt "Room 5". Za konsolą w miarę systematycznie pojawia się od 2004 roku. O swoim 'pierwszym razie' nie zwykł opowiadać ze względu na szacunek dla swojej 'partnerki'. Początkowo jego sety charakteryzowała mieszanka pozytywnego funky house’u z wokalno–soulowym brzmieniem i seksownymi dźwiękami disco. Natomiast po wyczerpaniu tematu 'gejowskich hałsików', (do których od czasu do czasu lubi wracać!), przypomniał sobie o kilku ulubionych płytach Ojca, które wcześniej również przypadły mu do gustu. Dalej wszystko potoczyło się lawinowo i obecnie w pełni poświęca się muzyce elektronicznej, która swoją drogą daje mu dużo większe możliwości rozwoju. Wybrał odważne, mroczne i energetyczne dźwięki z pogranicza tech/electro/minimal. Unika komercji, najczęściej ze względu na jej poziom. W roku 2007 wraz z dj'em fiftififti powołał do życia kolektyw "Pacemakers.pl", w ramach którego realizuje swoje aspiracje event'owe. Od tamtej pory zmierza także w kierunku produkcji, uważa jednak, że musi "zedrzeć" jeszcze sporo płyt, by móc w pełni wkroczyć w ten etap. Preferuje oczywiście standardową płytę vinyl'ową, lecz często wykorzystuje także systemy typu "final scratch" wraz z klawiaturą sterującą. Prezentował się w wielu klubach na terenie Polski, choć jest dumnym Ślonzokiem. Sporadycznie występuje również jako dj Krokodyl, bądź Cocobongo miksując dla relaksu m.in. happy harcore'y. Podsumowując Danny jest zdania, że prawie każda dj'ska biografia to najzwyklejsze w świecie pierdolenie, a dj'ów powinno poznawać się w klubach na afterach i oceniać ich tylko zza gramofonów. On sam szanuje kolegów po fachu nie za ilość zagranych imprez, czy liczbę supportowanych przez nich 'gwiazd' i 'gwiazdeczek', ale za to w jaki sposób wyrażają w setach siebie oraz w jak dużym stopniu potrafią zahipnotyzować sekwencją serwowanych utworów; bez kitu..

www.myspace.com/djdannyzuko


elementAudio

Tworczoscia muzyczna zainteresowal sie w wieku 14 lat, tnac na kawalki wszystkie swoje tasmy magnetofonowe. Kilka lat cwiczen i odkladania pieniedzy na sprzet wydawalo sie trwac wiecznie, ale udalo sie. Jest rok 2004, pierwsze imprezy w krakowskim klubie Cien i nauka miksowania od wystepujacych z nim kolegow. Niedlugo pozniej zostaje rezydentem Off Centrum oraz Carycy, gdzie styl muzyczny prezentowanych setow ukierunkowuje sie na Chemical Breaks. Kolejne wystepy w miejscach takich jak Prozak, Tytus i Koka czy Rentgen skupiaja sie na promocji polamanych bitow na szerokiej scenie muzycznej Krakowa, a w pozniejszych latach rowniez Polski. W roku 2007 wiaze sie z prestizowa grupa Vibratoriez Soundz a rok pozniej zostaje zauwazony przez kolektyw DJski pacemakers.pl aby obecnie wspolnymi silami realizowac kolejne projekty. W miksowaniu muzyki najwazniejsza jest dla niego dokladnosc i dobry kontakt z publicznoscia. Obecnie Breakbeat nadal pozostaje jego najmocniejsza strona lecz wsrod posiadanych przez niego plyt znalezc mozna sporo tech-house'u, minimali a takze chillout'u i experymentalnego downtempo.

www.myspace.com/djelementaudio
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_